İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

furkan5534

buca ankara mersın orduya bı basarsakkkk .. tabi basarsak  :hnk:

cakir55

Tavşanlı 0-1 öne geçmiş :))

# tapatalk #

Sol Açık

Alıntı yapılan: cakir55 - 09 Mart 2014, 17:37:28
Tavşanlı 0-1 öne geçmiş :))

# tapatalk #

Bu Manisa'nın durumu çok şaşırtıyor beni. 17.haftanın sonunda, 16 maçta 31 puanla 2.sıradan 2 puan geride, bizden 7 puan ilerdelerdi.

Sonraki 10 maçta 4 galibiyet 6 yenilgi aldılar. Çok da iyi bir kadroları var. Çok şaşırıyorum.

Ha bu arada, bu düşüş süreçlerini biz tetikledik, o ayrı. 18.hafta bizimle oynadıkları maça üst üste 7 galibiyet 3 beraberlikle gelmişlerdi. Sonra çöktüler. :D

Sol Açık

Tavşanlı sürekli gol kaçırıyor. Hem de çok net pozisyonları. Umarım atamayana atmazlar!

(Bu arada ilk yarı 0-1 bitti)

cakir55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 09 Mart 2014, 18:03:33
Bu Manisa'nın durumu çok şaşırtıyor beni. 17.haftanın sonunda, 16 maçta 31 puanla 2.sıradan 2 puan geride, bizden 7 puan ilerdelerdi.

Sonraki 10 maçta 4 galibiyet 6 yenilgi aldılar. Çok da iyi bir kadroları var. Çok şaşırıyorum.

Ha bu arada, bu düşüş süreçlerini biz tetikledik, o ayrı. 18.hafta bizimle oynadıkları maça üst üste 7 galibiyet 3 beraberlikle gelmişlerdi. Sonra çöktüler. :D
Bizden sonra çöküş yaşadılar :D
Önceden de yazdım Manisa bu futbolla play-offa kalamaz. Dediğin gibi kadrolari fena değil ancak takım olamıyorlar.

# tapatalk #

Sol Açık

Abdülkadir, savunmanın da hatasıyla 55.dk'da attı, 1-1 oldu.

usare

cakir55

2-2 ne ara oldu :D böyle bitse bari.

# tapatalk #

Sol Açık

cakir55

GOOOL Tki attı 2-3.

# tapatalk #

55cem55

cakir55

4 oldu 4 bitti artık bu iş.
Manisanın işi çok zor artık.

# tapatalk #

Sol Açık

2-4 oldu. Bundan sonra da Manisa bu maçı alamaz. Kesin konuşmamak gerek, çünkü deplasmanda Manisa'yla biz de oynayacağız, ama yine de play-off açısından çok çok büyük bir avantaj yakalamış olduk.

furkan5534

Filmin Adı " Tarzana Tecavüz "  :D Müthiş bir maç olmuş toplamda kaleye 29 şut, Ptt 1.Lig için baya hareketli tempolu maçmış.Heralde haftanın tek en güzel haberi.6 puan fark oldu play off ugruna.Helal tavşanlıya.Bizim için 2 hafta sonrada ibb ye koy tavşanlı

furkan5534

o değilde beyler tavşanlının iddaa oranı 9.50 be evi ocağı tarlayı arabayı satıp bassaydık, 9-10 tane evimiz ocamız tarlamız olurdu  ;D