İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

sadece55

Golü Kim atacak onu da söyle de içimiz rahat etsin bari :)

55.hakan

Alıntı yapılan: erten - 04 Mart 2014, 15:30:04
bu sene süper lige çıkacağımız aşikar. ama ilk 2 den değil playoff tan çıkacağız. hatta biraz daha iddialı olsun final maçını ordu ile oynayacağız ve 1-0 kazanacağız. fazla mesaj yazmadığımdan kimse dikkate almaz ama o gün geldiğinde tekrar hatırlatacağım bu mesajı. hatta maç ilk yarı 0 bitecek son dakikalara yakın atacağız ve süper lig e çıkacağız
Sen bizi kalpten götüreceksin galiba  :)

jean

balikesiri yenseydik ilk 2 sansimiz bence cok yukseti ancak su asamada zor gorunuyor en azindan mucizeye yer vermeden ilk 6 ya kalmaliyiz

kumköylü ahmet

olmayacakj is degil 1. olamayiz ama 2. olabiliriz..14 puan fark vardi simdi 5 puan..Biz Bitti demeden Bitmez...Playy Off Sansss isimizi Sansa birakmamak lazim Diye Düsünüyorum

erten

Alıntı yapılan: Erdinc - 04 Mart 2014, 15:53:36
Golü Kim atacak onu da söyle de içimiz rahat etsin bari :)

o kadarı da eksik kalsın. kim atarsa atsın isterse kendi kalesine atsın. biz çıkalım da gerisi teferruat

GurbetciFanatik

_kmaras  1   buyuk_sehir  0
dakika 10

insallah 3 puan alamaz  buyuk_sehir

Integral

bakalım ne kadar dayanacaklar dedim, yarım saat olmadı. skor 1-2.

cakir55

Bu Maraş ne gereksiz takımdır arkadaş, biz hariç herkes yendi bu takımı.

# tapatalk #

berusa55

08 Mart 2014, 22:18:13 #248 Son düzenlenme: 08 Mart 2014, 22:26:06 berusa55
Yarın da Ankaraspor'un kazanıp 57 yaptığını ve MİY'in de ADS'yi yendiğini varsayarsak 6.sıraya düşeceğiz; malesef bay geçtiğimiz hafta yüzümüz gülemedi. Kalan 9 maçımızda hayırlısı olsun. İlk iki şansımızı sonuna kadar zorlayıp en azından play off'u sağlama almalyız...

Desiqner

08 Mart 2014, 22:23:41 #249 Son düzenlenme: 08 Mart 2014, 22:54:47 Desiqner
Ordu maç eksiğiyle 56 puan ve ben ilk 2 den çıkacaklarını düşünüyorum.
Bence Play-off yolu bize göründü.

twitter

9'da 9 yapmak lazım.
ilk devre kaybettiklerimize yanalım.

Ollivanders

Bu hafta ile birlikte ilk 2 isi bitti .

FaTiH_HaN

Buca ve Ankara maçlarından 6 puan alırsak yine potaya gireriz, daha orduyla mersinle de oynayacaz.

kıbrıslı_mete

Bu sene play off ile de olsa inş. çıkacağız tsl'ye. Zor yenilen ve pes etmeyen takımız. Bizim en büyük şansımız ve gücümüz bu.

samsunluhakan

arkadaslar ilk 2 sansimiz bitti gibi laflar kullaniyosunuz ama henuz bitmis bisey yok rakiplerin maclarida cok zor ben ilk 2 inancimi kaybetmedim insallahda kaybetmeyecegim