İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

sadece55

Ayağımıza kadar gelen maçı verdik Yazık oldu şimdi 51 puan olsak Bay haftasında rahatça bekleyebilirdik.

kuzey55

Balıkesir maçında ayağımıza gelen fırsatı tepmeseydik şuan farklı şeyler konuşablirdik.ben ilk iki şansımızın çok zor olduğunu düşünüyorum.ancak Ankara ve Ordu maçlarını kazanırsak o zaman işler değişir.o da bana zor gibi geliyo.

ult55ras

şu hocayla ilk iki zor yani şansı bizi bırakmaması lazım.

Desiqner

Bu hoca ve kötü futbolla diyorumki karambole ilk 2'ye kalmazsak play-offta bizi yerler...

Shane_Falco

Manisanin playoff sansi hala oldukca var.Arada 6 puan var bu hafta bayiz Manisa kazanirsa 3 puana duser ve daha manisa deplasmanimiz var.Ilk 2 derken arkayi unutmamaliyiz...

oguz_5528

Düşme tehlikesi olan takımlardan Maraş ve Adanaspor harici bütün takımla oynadık,Rakiplerimizin çoğu oynamadı.Buca ve Karşıya maçları içerde.Artı hedefi olmayacak bir Urfa maçı var .Bu maçları seyirciyle ite kaka yeneceğimize inanıyorum 4 galibiyet 1 beraberlik de olabilir.Düğüm Orduspor ve Ankaraspor Manisa deplasmanları birinden bir galibiyet almamız şart.Mersin ile içerde oynamamız da büyük avantaj.İlk 2 şansı yüksek bir oranda bence.

isa55

Alttaki takımlarla oynayacak olan Belediye, Ordu, Mersin ve Manisanın fikstürü daha zor.
Evimizdeki maçlar alabileceğimiz türden. Dışardakiler zor görünse de hedef Süper ligse kaybetmemek gerekli.

eprianu

Ordu Ankara ve Manisa deplasmanlarının bence hiçbirinden galip çıkamayız.
Kalpar Balkes maçında olduğu gibi bu maçlara da mutlak bir puan amacıyla çıkacaktır.
Bu akşam olduğu gibi büyük avantaj yakalasak bile bana göre hiçbirini yenemeyiz.

İnşallah yeneriz tabi orası da ayrı mesele  ;)

ngonge

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Mart 2014, 01:34:58
Ordu Ankara ve Manisa deplasmanlarının bence hiçbirinden galip çıkamayız.
Kalpar Balkes maçında olduğu gibi bu maçlara da mutlak bir puan amacıyla çıkacaktır.
Bu akşam olduğu gibi büyük avantaj yakalasak bile bana göre hiçbirini yenemeyiz.

İnşallah yeneriz tabi orası da ayrı mesele  ;)

IBB'yi yendik, Balıkesir'i elimizden kaçırdık, ADS'yi 3-1'den 3-3'e getirdik. Bence her deplasmanda şansımız var.

stencil

Artik ilk iki zor bence :(

twitter

maç maç bakarsak kolay gözüküyor ama işte kağıt üstünde kazanılmıyor maçlar.

yoksa evimizde ki maçların hepsini kolay alabilecek güçteyiz.b

manisa'nın son haflara kayması güzel oldu fikstür bakımında kopabilirler.

adana'da kendini ateş hattından dışarı atacaktır.

ordu-ankara'dan ise 3 veya 2 puan iyidir.

ama hesabı ben yapınca bile bu kadar puan alabilirsek "çıkar mıyız?" diye düşünüyorum.

mersin-ibb-maraş-fethiye.. mersin'e 4 atarız yenemeyiz, ibb'yi duman ederiz 90'da yeriz, fethiye'ye atarız sayılmaz, maraş -no comment- ufak bi şans mı yok, kalpar mı var bilemiyorum.

Stoper

İBB ve Ankara'nin bay haftası duruyor.

Şuan ilk 2'nin gizli sahipleri Ordu ve Balikesir.İkisi de bu hafta puan kaybetti. Benim bugün izlediğim Denizli takimi bu hafta Ordu'dan puan cikartir.. Bu takimlar daha kendi aralarında oynayacak.Son haftalar da düşüşe geçen Ankaraspor var.Mersin disarda yoklari oynuyor. Ben ilk 2 barajini 70 olarak hesapliyorum ama 66-68 de olabilir.. Bizim yapmamiz gereken içerde ki maclari alip , Adana -Manisa deplasmanindan 6, Ankara-Ordu'dan ise 1 puan cikartmak.

berusa55

03 Mart 2014, 08:03:34 #222 Son düzenlenme: 03 Mart 2014, 08:25:44 berusa55
Şu an zaten play off içindeyken hedefi play off tutmamalıyız. Olur veya olmaz; sonuna kadar kovalayacaksın ilk ikiyi. Zaten ilk iki olmaz ise play off biletini almış olacağız kuvvetle muhtemel. Hani 7. veya 8. sırada olsak ve play off çıtasıyla aramızda 3-5 puan olsa hedef play off deriz anlarım. Potansiyel 27 puan var daha önümüzde. Şu an sıralamadaki mevcut yerimize göre hedef ilk ikidir.

GençKozluklu

İlk ikiden bu takım çıkacak. Ksinlikle inanıyorum.

kamuri

balıkesiri yenseydik ilk 2  yuzde 70_75 garanti gibiydi ama şimdi bana kalırsa çok zor