İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

maaşallah diyelim.tek tek devam

cakir55

Aynen devam ilk iki için elimize fırsatlar geçiyor inşallah değerlendiririz.

AhmetDenizci

Ankaraspor iyi gidiyor, büyük ihtimalle 1. olarak çıkacak gibi görünüyor. Ama ben böyle gidersek 2.liği hayal olarak görmüyorum.

emre

Süper lige çıktığımız sene daha bir takımdık, yardımlaşma vardı, iyi kötü bir sistem vardı. İyi kontraya çıkıyor, rüzgarı arkamıza alınca affetmiyorduk. Bu sene ki takımı değilde gidişatı o zamankinden daha zayıf görüyorum ben. Artık şanstan mı, karambolden mi, yoksa Kalpar çok mu büyük bir dahi gidiyoruz.. 2. olabileceğimizi sanmıyorum ama umarım oluruz. Ben şu an bile tv'den maç izleyemiyorum play offta ne yaşatır bize bu takım düşünemiyorum. Ayrıca play off maçı için de güven vermiyor bana takım. Ne kadar kötü enerji varsa yaydım  :D

twitter

çıktığımız sene takımlar yönünden kıyaktı durum

bu sene zaten ankara ve ibb var kafadan ayrıca miy'de takımı korudu

ramcQ_55

Ankarasporun tokezleyecegi haftalar yakindir hep bole gitmez ama bizim fire vermememiz lazim ışık resmen gözüktü gibi

Furkan

Bence de çıktığımız sene oynanan futbol daha sistemli ve kaliteliydi. Bu sene içerde öyle olsa da dışarıda futboldan soğutuyor oynanan oyun. Sonunda yüzümüz güler inşallah öyle ya da böyle :)

orucreis

bence ibb puan kaybetmeye devam edecek ve ilk 6 zora girecek.Herşey son haftaya kalacak ibb 6 için balkesle son kozunu oynayacak ve bizde maraşı yenip ilk 2 den çıkacağız benden demesi içerde adamlarımız var hallettik  :) 8) :P

özkan

Sessiz derinden.Havaya da girmeyelim kendimizi de azımsamayalım.Tek tek maç maç.Sırada çakma teyse var.Gel bakalım  :)

Sercan

Çıktığımız sene sadece biz değil,  diğer takımlar da iyiydi baya.

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: uçarlı - 21 Şubat 2014, 11:27:05
bizim sistemimizi bozan durum Erdem Taha ikilisinin bir arada oynaması.
oraya Umarı alıp Zaferle oynatsa çok kollektif ve üretken iş çıkarırlar. zaten Canberk sağ çizgiyi çok iyi şekilde kat ediyor..

alıntı yapayım derken yanlışlıkla beğenmişim. :-[
benim görüşüm de bu durum erdem ve tahadan kaynaklanmıyor. direkt hüseyin kalpar'ın antifutbol anlayışından kaynaklanıyor. günümüzde oyunun defanstan kurulduğu orta sahada pasla geliştirildiği futbolu, biz defanstan top şişirerek oynuyoruz. ortasahanın tek görevi mücadele yapmak, atak karşılamak, deli gibi koşmak hüseyin kalpara göre. Böyle düşününce de adamlara suç bulamıyorum.

mehmet yılmaz

Biz bu sene ama ilk 2 ama ilk 6 çıkarız ağa... ;)
İçimde buna dair çok kuvvetli bir his var.
İnşallah.

samuray

playof.a kalırsak yürekdayanmaz ilk ikide zor görünüyor ama tırmanışımızda devam ediyor dier takımlarında kazanması bizim açımızdan iy olmadı ama ne yapalım sonuna kadar kovalamalıyız 1461 i geçip balııkesirle oynayacağımız maç final havasında geçer çok önemli bi 90 dk inşallah sonuç bizim istediğimiz gibi olur 3 puan kaymaklı kadayıf 1 puan arayı açmamamız açısından umutlarımızı devam ettirir.(ahhh ,ahh, o dokuz beraberlikten 3 tanesini galip bitirmiş olsak şimdi ilkk ikiyi çok net konumuş olacaktık   malesef)

AhmetDenizci

Ankaraspor bu hafta yenildi, Balıkesir bay geçiyor. Kesinlikle kazanmamız lazım.

isa55

Fikstürü siz hazırlayın deseler bundan daha iyisini yapamazdık.
Her hafta ayrı avantaj var.
Bunları değerlendirelim.