İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

ilk 2 çok zor ama her halukarda 6 ya kalırız...

GençKozluklu

Demirspor 2-0 yeniyor Ankarayi Skorlar istedigimiz gibi Yarin ve Pazartesi kazanirsak Ilk 2 hayaldi, gercek olur :)

GençKozluklu

Adamlar 5 dakika da skoru 2-2 ye getirdiler :(

Ayberk

Alıntı yapılan: Musti - 19 Şubat 2014, 18:34:50
Mersin'in maç eksiği olsa da 5-4 yenildiğimiz Mersin maçını telafi etme şansı elimize geçti. O maçta Mersin'i yenseydik sıralamada üstüne geçip play-off içine girecektik. Sonrasında içerdeki Ordu maçını kaybetmeyip ilk iki iddiamız çok daha fazla olacaktı.

Gülünç gelebilir ama, 5-4'ü küçük bir avantaj olarak kullanacağız gibi geliyor bana. İkili averaja kalırsa 1-0'la işi bitiririz ;)

##kdc##

Alıntı yapılan: Ayberk - 20 Şubat 2014, 00:20:59
Gülünç gelebilir ama, 5-4'ü küçük bir avantaj olarak kullanacağız gibi geliyor bana. İkili averaja kalırsa 1-0'la işi bitiririz ;)

Aynen biz burada Mersin'e öyle ya da böyle basacağız. Her türlü avantajlı tarafız. (Tabi adamlar 6-5, 7-6 gibi sonuçlarla yenmezsek  zzzzz )

berusa55

20 Şubat 2014, 00:45:57 #140 Son düzenlenme: 20 Şubat 2014, 00:50:15 berusa55
Alıntı yapılan: Ayberk - 20 Şubat 2014, 00:20:59

İkin maçın sonuçlarında atılan ve yenilen goller eşitse genel averaja bakılıyor. İlk maçı 5-4 kaybettik burda 1-0 veya 2-1 yendik diyelim; bu durumda genel averaj kuralı geçerli; eleme maçlarındaki gibi deplasmanda atılan golün çokluğuna bakılmıyor.

Ayberk

Ligin sonunda ikili averaja bakılır diye biliyorum abi. Lig sonlanmadan evet, genel averaj ama son maçların bitiş düdüğüyle birlikte 2'li averajlar devreye giriyor bildiğim kadarıyla

berusa55

İkili averaj devreye giriyor kardeşim; ama 5-4 kaybettik malum ilk maçı. Burda 2 farklı yenersek ikili averajda geçiyorsun. Yoksa yukarıda dediğim durum geçerli.

Ayberk

Pardon abi, ben senin ilk yazdığını anlamamışım :rulet:

Sadece Samsunspor

Mal adanademir 2.0 ondesin maci veriyosun ya. Yarin kesin kazanmaliyiz.

cakir55

Ankaraspor ile işimiz yok aslında, onlar farkı baya açacak gibi gözüküyor, 2. Liğe gözümüzü dikmeliyiz.
Ordu arayı açıyor o yüzden Antep maçında mutlak galibiyet lazım.

furkan5534

42 puandayız.maraş maçında giden 2 puan ve fethiye maçında katledilen 2 puan 46 puan yapardı.kazansaydık yarın 49 puanla 2. sıradaydık  :( :(

Sadece Samsunspor

Ordu kazandigi surece bizde kazanirsak. Orduyuda yener her turlu ustlerine cikariz ins

furkan5534

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 20 Şubat 2014, 01:46:01
Ordu kazandigi surece bizde kazanirsak. Orduyuda yener her turlu ustlerine cikariz ins

inşallahh

cakir55