İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

ChucKeR

Alıntı yapılan: Integral - 15 Şubat 2014, 23:26:24
karşıyakalılar bile play-off hesabı yaparken, biz neden ilk 2'yi hayal olarak görelim ki.

karşıyakayı playoffa sokan senaryoya bilimkurgu dalında oskarı yolluyorum.

Ertuğrul Sağlam

Antep 7 sari kart gordu cezali duruma dusen varmi acaba bilgisi olan varmi?

Integral

hiçbiri de cezalı olmayacak bu maç.  :(

kuzey55

sadece Ramazan sınırdaydı ama o görmedi.cezalı yok sanırım.

cakir55

Alıntı yapılan: Berat Dere - 12 Şubat 2014, 01:11:58
Balıkesırın Fikstürü hep üst sıralarla düşüse gececekelr dıye umuyorum
bizim fikstür ile aynı

jean

ins lig sonunda en azindan 6. bitirip play off heyecani yasariz

amisos5506

Sol Açık

Bazı arkadaşlar iç sahanın hepsini alıp, deplasmandan da yarısını alıp vs diye hesap yapmış.
İmkansız mı? Elbette değil.
Önümüzdeki 12 maçın 8'ini kazanıp 4'ünü berabere bitirirsek (70 puan), elbette ki ilk 2'den çıkarız. Ki bu durumda da ligin son 21 maçında 14 galibiyet 7 beraberlik gibi çok uçuk bir sonuç almış oluruz.
Ben bizim takımın çok karakterli olduğunu düşünüyorum, ama o kadar da kaliteli değil!

Yani bizim için ilk 6'dır hedef.

İlk 6'da tutunursak, bunca zor yenilen (gerçekten de kaybettiğimiz 4 maçı gözlerinizin önüne getirin) ve yenik duruma düşse de maça tutunmayı bilen bir takımın play-off'tan kesinlikle çıkacağını düşünüyorum.

FaTiH_HaN

Bu haftaya kadar maç kazandığımız halde sıralamada yerimizde sayıyorduk bu da pskolojik olarak kötü etkiliyordu bizi ve takımı, bu haftadan sonra 3 puan aldığımız her hafta üst sıralara tırmanırız, yavaş yavaş rakiplerimizle olan maçlarımız da geliyor, tek handikap mersin hariç tüm rakiplerle deplasmanda oynayacağız. Derinden geliyoruz şu an ilk iki için kimse bizi tehdit olarak görmüyor, Kalparın da dediği gibi,  :( tek tek kazanacaz ve ilk 2 den süpper lig  :)

isa55

ilk iki olmazsa 3. veya 4. bitirmekte çok önemli. çift maçın ilkini dışarda oynarız.

Furkan

Play offlarda statü nedir final nerde oynanacak bilen var mı

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

twitter

Alıntı yapılan: Furkan - 17 Şubat 2014, 02:30:35
Play offlarda statü nedir final nerde oynanacak bilen var mı

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

3. 6. ile deplasmanda 3. oynar ilk maçı
4. 5. ile deplasmanda 4. oynar ilk maçı

final'de manisa-ordu-samsun-mersin için yine ankara olur muhtemelen, ortada kalıyor

Furkan

Finalin oynanacağı şehir belli değil galiba. Ne zaman belli oluyor ki

cezayir55

şu balıkesire hayret ediyorum her hafta kalelerinde bir dünya pozisyon veriyorlar ama hepte 1-0 kazanıyorlar

orucreis