İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

berusa55

08 Şubat 2014, 23:14:52 Son düzenlenme: 09 Şubat 2014, 02:36:14 berusa55
MİY... Şu adamlara 3-0'dan maçı verdiğimiz yetmiyormuş gibi bir de hala yakalayamıyoruz ya. Bizim berabere kaldığımız Maraş'ta, 2 puan kalsın dediğimiz deplasmanda 10 kişiyle 2-0 galip gelip 3 puanı kaptılar ve bay geçtikleri halde 4 puan önümüzdeler.

Manisa ve Ordu'yla beraber 5.lik veya 6.lık olayına kalacağız gibi sanki... Balıkesir'in aşağılara inme ihtimali görünüyor; onlar da yarışa dahil olacaklar büyük ihtimal.

Dartagnan

Bence isimiz zor ben acıkcası kapatabileceğimize inanmiyorum.  Cok zorrr.

mehmet yılmaz

İlk 2 zor ama oradan Ordu inecek aşağıya. İlk devredeki deplasman performanslarını sürdürmeleri mümkün değil.

kuzey55

oradaki en zayıf bence de Ordu.hedefimiz onlar olmalı.Mersin zaten ilk 2 yi bile kapabilir İbb'yi bu hafta yenerse.Balıkesir ve Manisa bir şekilde orada kalır zaten.

cakir55

Hesap kitap yaptım bizim bu deplasman performansımizla ilk ikiden çıkma şansımız yok.
Herkes evinde bir şekilde yeniyor, bizim 6 deplasmanimiz kaldı.4'ü kafadaki takımlarla. Bunları kaybetmememiz lazım.
Antep ve Adana deplasmanlarindan galibiyetle dönmemiz lazım.
Sonuç olarak bu takım play-off'a kalır.Aşağıya Ordu veya Manisayi alırız.

isa55

Bence, Ankara-İstanbul ilk ikiden çıkarlar.
Manisa-Mersin play-off kesin gibi.
Diğer iki takım olmak için biz-Balıkesir ve Ordu kapışır.

özkan

5 yada 6 olma yolunda koşturmalıyız ama ne olursa olsun deplasmanda orduyu içerde mersini ya yeneceğiz ya yeneceğiz başka yolu yok bu playoffun.

mimar55

İlk ikide cıkarız playoffta işimiz cok zor olur ama şöyle bir gerçek var herkes aradaki puan farkının cok fazla olmasından şikayet ediyor bir hafta bayımız var ama daha yukardaki takımlar kendi aralarında oynamaya başlamadılar başlasınlar biz onlarla oynadığımız maçları kazanalım bakalım o zaman konuşalım bence bay geçtiğimiz hafta ilk iki yada ilk 6 için kesin tercihimizi yapmalı ona göre sahaya cıkmalıyız

##kdc##

Başımızda Kalpar, kadroda Serkan Çalık ve büyük kaptan Adnan olduktan sonra  ilk 6'dan çıkacağımıza bile inanmıyorum.

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Integral

ilk 6 güzel olur da, sonrası hüzün olur.
en iyisi ilk 2, o da çok çok zor.

isa55

İstanbul ile oynayan takımlar daha sonra Balıkesire kadar 7 haftalık bol puanlı bir fikstürle karşılaşıyor.
Haftaya Mersin, sonraki hafta Ordu, iki hafta sonra da Manisa İBB ile oynayacak.
Bizim şu ana kadar bu grubun içine karışmamız gerekiyordu. İnşallah önümüzdeki 3 maçlık periyotu kayıpsız geçeriz.

Uğur Yıldız

İlk 6 ümidim benimde çok yok ama eğer play off'a kalırsak final kesin oynarız bana göre, içerde kaybetmez dışarda final sonucunu alırız.

fanatik samsunsporlu

şu **** mersinle playoff finalinde karşılaşsak  :kafa: :x((

##kdc##

Allah'ın izniyle çıkacaksak da play off la çıkalım. Ağız tadıyla bi heyecan yaşayalım daa =)

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

celebi

İlk 2 den olmazsa ilk 6 dan çıkarız