Samsunsporumuz:2 -Genclerbirligi:0

Başlatan ender, 23 Nisan 2006, 19:25:52

« önceki - sonraki »

bengülü

yendik ama gene kursağımızda kaldı sevinç neyse 3 puan almakda güzel

King Of The North

Bize herkes aslan kesiliyor ama rakiplerimize kuzu oluyorlar özellikle de K.erciyes,Kayseri,Konyaspor ve Ankaragücü.Şansımıza bak 7 hafdadır yenilmiyoruz ama hala sondan 3.cüyüz.Bana kimse bu lig süper temiz bir lig demesin herkes birbirine yatıyor.Denizli garantileseydi Diyara da onlar yatardı.Malatyaya kesin yaslayacağız.Onlar bu lige yakışmıyor biz kalacağız bunu herkes yazsın bir kenara.

tankut

malatyadan 1 puan alırsak a.gücünün antepi yenmesi için dua edeceğiz,ki son hafta antep malatyaya maçı satamasın

berusa55

tankut son yazdığın çok dogru aynı seyi düsünmüsüz!ama moralim acaip bozuk!

oğuzhan55

G.Birliği maçını almamız oldukça iyiydi.Öyle ya da böyle biz bu hafta Malatya'yı zorda olsa yenersek ve diğer rakiplerimiz yine kazanırsa son haftaya eşit puanlarla gireriz.15.durumda bulunan Denizli son hafta malum istanbul takımıyla oynuyor.Bizde Diyarbakırla oynayacağız.Bizim Diyarbakırı yenmemiz durumunda Denizli şampiyonluk yarışında olan istanbul takımına yenilirse ligde kalacağız.Ama son haftaya kadar bunu devam ettirebilmek için önce Malatyayı yenmemiz gerekiyor.Eğer Malatyayı yenersek eminim son hafta ligde kalan biz olacağız.

timofte

Eve ancak az önce geldim, çünkü yaşadığımız coşkuyu tribünle sınırlayamadık. Çiftlik Caddesi "Samsun" sesleriyle inledi. Her ne kadar rakiplerimiz de kazandıysa da son dakikalarda gelen bu galibiyet bizi adeta hayata bağladı. Resim ve videoları yarın koymaya çalışacağım. Ama tabi çekim cep telefonundan olduğu için çok net değil.

Öncelikle stad önceki haftalarda maç başlamadan epey önce dolarken bu maç öncesinde tribünde boşluklar vardı. Bunun Ts-Fb maçından kaynaklandığını düşünüp üzülüyordum ki, maçın başlamasına kısa bir süre kala stadın tamamı doldu. Samsunspor'u sevenler, Samsunspor'u yalnız bırakmadı.

Bana göre maça tutuk başladık. Son haftalarda karşılaştığımız tüm rakipleri kolayca baskı altına alırken Gençlerbirliği'nin kaliteli bir takım olduğu ilk dakikalrdan itibaren belli oldu. İlk yarıda pek pozisyon da bulamadık. Atağa kalkan Gençler savunmasını ancak az adamla yakaladığımızda etkili olduk. Ceyhun yine hücumun etkili ismiydi. İkinci yarının başlarında Rafael ve Tamer'in oyuna girmesiyle daha etkili oynamaya başladık.

İkinci yarının ortalarında Gençlerbirlikli bir oyuncu korner atılırken aslında pek bir yabancı madde atılmadığı halde köşe bayrağından kaçtı. Bu durum taraftarımızı öfkelendirdi. Umudu azalan taraftarımız yeniden ayaklandı ve tribünden "Burası Samsun burdan çıkış yok" sesleri yükseldi. Tüm stad ayaklandı. Konuk ekip ataklarında inanılmaz bir ıslık ve uğultu kopuyordu. Golden sonrası zaten malum. Herkes birbirini eziyor, sarılıyor, kucaklaşıyordu. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte bir engeli daha aşıyorduk, ve önümüzde kazanılması gereken iki zorlu maç daha kalıyordu.

Çiftlik Caddesi coşkuya, kazanmaya susamış taraftarımızın tezahüratlarıyla yankılandı. Sonu ne olacak, yalnız Allah bilir. İki hafta sonra tamamen belli olacak. Düşecek ya da kalacağız. Ama hep Samsunsporlu kalacağız. Ben bugün Samsunsporluluğumla bir kez daha gurur duydum.

Samsun'u seven Malatya'ya!

baha55

evet arkadaslar  futbolcular sahada yapacaklarını  yaptılar...şimdi sıra bizde
SAMSUNU SEVEN MALATYAYAAAA

samsunspor-1965

bu mactan emindim ama tek korkum haftaya malatya deplasamani ordan bi 3 puan cikaralim tamam daha o zaman ligde yüzde yüz kaliriz

kadir55ist

selam
galibiyetten dolayı çok mutluyuz bizim çocuklar herşeyi yapıyorlar bütün maçlarımızı alacağız dediler ve alıyorlar haftayada bir 90 dakika ve sonra ligde kalacağız...

jean

deli olmamak elde degil 3 haftadir galibiz digerleride yeniyor sike vart iste resmen kanit yok

jean

yenecegizlmizden emindim ama yine cok sevinemedik malatya maci kader maci olacak ayirlisi bakaalim

yaman55

rahat olun malatyayıda ayıklicaz

salihcakir

görüntüleri seyrettim. diğer maçlarda olduğu gibi fazlaca yıkamamış oyun rakip alana. ama bunda gençlerbirliği konumu ve kaliteli ayakları tabiki çok önemli bir etken. ama ilk yarıda 1-0 kazandığımız gençler maçından sonra bu maçı tekrar düşünürsek ne kadar önemli mesaafeler katettiğimiz daha rahat anlaşılabilri sanıyorum..
dikkat çekici iki husus vardı. birincisi taraftarın takımına sahip çıkışı. denizlide entepte veya başka bir yerde olmayan destek samsunda vardı. mesela denizlide kale arkaları hemen hemen tamamen boştu ama samsunda stad tıklım tıklım doluydu. bu durum radyodan maçı anlatan cüneyt kıran tarafından vurgulandıktan sonra 3 dakikalık özet görüntülerde de söylendi. ayrıca kaleci gokhan'ın samsunspor takımı ve taraftarları için söyledikleri çok hoştu. kendisine davul tokmakları sorulunca bu her yerde olan bir durum ama samsunspor için lütfen ayrıca bunu ayrı bir gündem meselesi haline getirmeyin; maç stresinden bu kadarcık olur dedi. onlar bize hem maç başında hem de maç sonrası çok güzel davrandılar bizi alkışladılar dedi. buda soruyu soran medya mensubuna kapak oldu.
diğer bahsi edilmesi gereken husus adnan. adnan golü attıktan sonra; mazide futbolcularımızın izmirdeki fener galibiyetinden sonra taraftar önünde diz çökmesi gibi kale arkasında diz çökmesi, ve kameralara gol sonrası yansıyan göz yaşlarıydı. bu konu hakkında başka bir şey yok sanırım. helal olsun..

amisos55

arkadaşlar dün maçın sonucu nu öğrendiğime havalara uçtum ama rakiplerde kazanmıştı.bize karşı iyi oynayan erciyes ,kayseri ve konyayı görüyoruz son haftalarda nasıl oynadıklarını.Bana öyle geliyorki bu takım bu işi son haftaya kadar devam ettirir.Ama fenerinde şampiyonluğu denizliye bırakması lazımki denizli kesin kaybetsin.zaten diyarbakır gitti haftaya garantiler.Malatya da eski deplasmanlarımızda olduğu gibi 2000-3000 kişiyi görebilirmiyiz?Kulubümüzün bunu organize etmesi lazım.Şafak 14 umarım askerliğin son günü samsunun ligde kalışı ile çifte bir sevinç yaşarım.

SAMSUNU SEVEN HERKES MALATYA'YA

55cem55

muhteşem bir galibiyet muhteşem bi taraftar biz özeliz arkadaşlar biz farklıyız samsunspor takımı ve taraftarı diğerleri gibi değil bunu çok iyi bir şekilde gösteriyoruz..ben golden sonra kendimi stadda yerlere attım artık kaybettim kendimi sesim kısık halen..biz ligde kalsakta düşsekte helal olsun herkese KOLAY ÖLÜM YOK PES ETMEK YOK SONUNA KADAR DEVAM..ÖNÜMÜZDE 2 RAUND DAHA VAR VE BİZ ONLARIDA NAKALT EDEREK BU LİGDE KALACAĞIZ..KOLAY ÖLMEYECEĞİZ