Samsunsporumuz:2 -Genclerbirligi:0

Başlatan ender, 23 Nisan 2006, 19:25:52

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

kadir55ist

selam
eyvallah clınt kardeş sizin sayenizde birkaç karede olsa özlemimizi gideriyoruz.

cem and naz55

atmosfer ambiyans olarak müthiş maçtı bizim için var olma maçıydı kazandık artık bu saatten sonra hiç kimse bizden iyi oyun beklemesin kötü oynuyalım kazanalım ben bu takıma inanıyorum bu takım malatyayı malatyada yenecek bunu hepiniz göreceksiniz
bu arada işler okadar zorda değil ankaraspor ve a.güçüde düşebilir bu formda diyorsunuz antep son hafta malatyaya maçı verecek antep haftaya a.gücüyle oynayacak kazanamazsa malatyaya maçmı vereceğini zannediyorsunuz kendilerinimi düşürecekler içimde bu ligde öyle veya böyle kalacağız hissi var adnanın attığı golde göz yaşlarımı tutamadım maç sonrası şehirdeki sevinç bir ömre bedel di

Clint_Eastwood

yusuf celebi

Değerli Samsunspor taraftarları,

Hayati bir maç Malatya maçı.
Bu maçı alırsak sonraki Diyarbakır maçınıda alırsak kalırmıyız belli değil çünkü biz alabiliyorsak diğer takımlarda alabilir.
Bu sene gerçekten ilginç bir durum oluştu,geçen sene çeşitli seneryolarla bizim maçtan aldıkları 3 puanla ligde kalan diyarbakır şimdi 1. yolcu.

2. yolcu büyük ihtimalle Malatya-Samsun maçının mağlubu olacak.
Berabere bitmesi bizide büyük ihtimalle 3.yolcu yapar.

Denizli bir maçta galip gelmesi büyük ihtimal.

Ankaraspor diğer yolcu adaylarından,diğeri ise Ankaragücü ise en son aday.

Rize ve fenerbahçe gibi diğer takımlardan bize bir fayda beklemek pozisyonuna düştüğümüz için utanmalıyız aslında.

Ya yeter ben oynamıyorum artık dedirten cinsten bu hesaplara girenler devlet bütçesinin başında olanlardan daha fazla yorulur çünkü burada tahminlere dayalı sonuçlar üzerinde konuşuyoruz.

Son maçlarda takıma verilen desteğe bir yandan şaşırıyorum diğer yandan anlaşılması zor düşüncelere kapılıyorum.
Bu takıma destek vermek için yani stadın dolması ve insanları oraya çekebilmek için takımın illada küme düşmemeyemi oynaması gerekiyor.

Bu takımı bu duruma düşürenler sezon sonunda bunun hesabını nasıl verecekler çok merak ediyorum.

Değerli taraftarlarımız, Samsunspor takımının bence tarihinin en önemli maçına çıkacağı Malatya maçı neden tarihinin en önemli maçı diyorum çünkü bu takım bu borçla düştüğü an amatör ligdeki yerimizi ayırmalıyız bu borç 2.3 ligde kapanacak borç değil o nedenle o borç bizi çok zorlayacak dolayısıyla bu takımı bu ligde tutacak ortama katkıda bulunmalıyız.

Malatya-Samsun maçına taraftarları mümkün olduğunca çok fazla götürmeliyiz ,takımın bu önemli maçta kendisini yalnız hissetmemesi için mümkün olduğunca bütün kesimler duyarlı davranmalı ve şartları zorlayarak bu maça gidilmelidir.

Bizler İstanbul'dan bu maç konusunda bu maça gidebilirmiyiz çalışması içindeyiz.
Gönül isterki Malatya'ya binlerce taraftarımız gidebilsin işte Samsunspor ruhu burada ortaya çıkacak.

Oraya gidenler şunu unutmamalıdırki şehir içinde agresif tavır sergilemeden kışkırtmadan takıma destek için orada bulunduğunu unutmamalıdır.

Bizler nasılki takımımızın düşmesini istemiyorsak aynı şekilde Malatya taraftarıda aynı şeyi kendi takımı için istemektedir.
Oraya gidenler Samsunspor taraftarına yakışır bir şekilde hareket etmelidir.

Ben diyorumki Samsunspor bu ligde kalmalıdır hem Türk futbolu için kalmalıdır,hemde Samsun şehri için kalmalıdır bazen düşünüyorum bu şehir bu takımı hakediyormu diye ama yinede umutlu olmalıyız.

samet

bir ligde bu kadar maç satılmaz ki... ama oısun malatyayı yenince nolcak bakalım ondan sonra herkez satsın...gençler maçı sonrası görüntü mükemmeldi çiftliği inlettik...

kadir55ist

selam
yusuf kardeş yüreğine sağlık iste futbol böyle bütün sezonun yükünü bir maçta ya yıkacağız ya taşıyacağız.
dediğin gibi bu hafta samsun ve samsunspor için bambaşka kimin elinden ne geliyorsa dilinden ,cebinden vs. tüm samsunsporlular bu maça hazırlanmalıdırlar.
SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR

tankut

Hangi salak maç esnasında Trabzon 1 fenerbostan 0 diye anons yapmış, geri zekalının bu anonsun gb.li topçuları hırslandıracağına kafası basmamışmı? gitsin pontus a. aker stadında yapsın o anonsu enayi. Sanki dışımızdaki düşmanlar yetmezmiş gibi, içimizde böylelerini barıdırıyoruz.

timofte

Alıntı yapılan: "tankut"Hangi salak maç esnasında Trabzon 1 fenerbostan 0 diye anons yapmış.

Sevgili tankut, diğer maçların anonsu da yapıldı bu olur ama Ts'nin önde olduğu haberinin müjde verir gibi diğerlerinden farklı bağırılarak söylenmesi yadırgandı. Bunlar hiç görmediğimiz hoş olmayan, bize yakışmayan şeyler..

Tribun

.
.
.
.
..
.
.
.
.

Çiftlik

Çiftlik'teki kutlamadan video[/color]

Bu yükleme işlemi çok zaman alıyor, şimdilik sadece bu videoyu yükleyebildim. Çekim cep telefonuyla ve gece yapıldığından pek kaliteli değil. Görüntü .avi formatında olup normalde windows media player ile açılıyor ama izlemede sorun yaşarsanız codec yüklemek gerekebilir.

34 SS 1965

arkadaslar yuzduk yuzduk kuyaya geldık dıyoruz bu sefer de rakıper yenıyo bu nasıl ıstır anlamadım tek korkum benım malatyada 3 puan bırakmak orda 3 puanı bırakırsak kesın gıderızbelkı beraberlık te yetebılır
haydı samsunum sen bu macıda alırsın sana ınanıyorum

jean

tarihimizin en kritik maclarindan biri sike basbayagi ortada diger takimlar yeniyor surekli diyarbakir gitti denizli son hafta fb ile maci var oda gitti bu hafta 3.belli olur maci alip ligde kalmak zoprundayoiz

sezer-55

malatya bedava maç ala ala rahatladı onları orada yeneceğiz.

yönetici

Samsunsporumuzun golleri için tıklayınız..

Gol Adnan Dk.79[/color]

Gol Caner Dk.90+2[/color]

CEYHUN ERİŞ : Her iki golde büyük payı var..

bodensee55

ceyhun kocum benim beni utandiramdain snei bura savunurken bazi kisiler kaise cila cekiyorlardi gorduk kaisin kac golu?........ceyhun sen takimi surukliyosun kocum haftaya malatyaya basacaz.........sana helal olsun 410 000 USD

ngonge

Alıntı yapılan: "bodensee55"ceyhun kocum benim beni utandiramdain snei bura savunurken bazi kisiler kaise cila cekiyorlardi gorduk kaisin kac golu?........ceyhun sen takimi surukliyosun kocum haftaya malatyaya basacaz.........sana helal olsun 410 000 USD

her 2 maç oynayana 400.000 usd verirsek yandık.. neyse allah tamamına erdirsin ne diyelim. şu 2 maçı bize kazandırırsa helal olsun ama...