Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

samsunmania

Yüz yüze görüşmek fırsatımız olmasa da saygı duyduğum insanlardan biri olan kardeşimin ölümüne hala inanamıyorum. Kelimeler boğazımda düğümleniyor.Çok üzgünüm.

Ftw

Tribundergiden tanıyorum kendisini,googldan buldum burayı,bütün mesajları okuyamadım çünkü içim çok kötü oluyor...

Teoman kardeşimi bir Gs lı olarak çok severdim,saygı duyardım,birgün bir tartışmada Aslantepe için hiye gibi bir tartışmamız olmuştu bende kendisine gel Timofte gezdirim seni dedim,malesef gezdiremedim...

Sevenlerinin,Ailesinin ve hepimizin başı sağolsun...

"Terketmedi Sevdan Bizi..."

harbisamsunsporlu5517

allah rahmet eylesın ınanın bende çok şasırdım ve cok uzgunum ıstanbulspor macı bıze teoman abi anlatmıştı mekanı cennet olsun aglamamak elde degıl

Ftw

Bengülü lütfen resmi kaldır ,lütfen...

berusa55

24 Ocak 2008, 20:53:05 #34 Son düzenlenme: 24 Ocak 2008, 20:55:04 berusa55
evet arkadasım resmi kaldırısak sevinirim!ilgili habere ve resme bakmak isteyenler asagıdaki linkten bakabilirler :'(:
http://www.haberler.com/genc-avukat-kazada-hayatini-kaybetti-haberi/

kübra55

24 Ocak 2008, 20:55:56 #35 Son düzenlenme: 24 Ocak 2008, 21:01:07 kübra55

harbisamsunsporlu5517

Amsterdamli

Simdi bana haber geldi, ne diyecegimi bilemiyorum. Insan inanmak istemiyor.

Hepimizin basi sag olsun. Halen olayin sokundayim.

körfez55

son 3 yıldır üzerimizde kara bulutlar dolaşıyo.büyük bir değerimizi kaybettik hepimizin başı saolsun..mekanın cennet olsun abicimmm.. :'(

Atakumlu

gercek bir samsunspor gonullusunu kaybettik.  Allah mekanını cennet eylesin topragı bol olsun..

SaMsUnSpOr 55

only55

Araba kağıt gibi olmuş ya , bu trafiğe verdiğimiz canlar yeter artık.  :-[

KırmızıBeyaz

Selamun aleuyküm arkadaşlar
Değerli arkadaşımız Teoman (Timofte) yi kaybetdiğimiz için gerçekten bende çok üzüldüm. Çok kaliteli bir insandı. Allah ın taktiri, kendisine Allah dan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.
İnşallah mekanı cennet olur.
Saygılar Mevlüt.

bregenz

teoman ..nerdesin inanmiyorum abim benim herseyimiz paylasirdik ama herseyimizi seni seviyorum herzaman sevecem su anda inanki sokdayim

abi bizi birakma....seni seviyorum

bana biri cenaze ne zaman oldunu söylesin
ulasamiyorum kimseye

samsuni

bana  bildir

allah rahmet eylesin

sbc_emo

ben bu timofte nickini tribündergide görüyordum. hatta bu abimizle muhabttlğimiz oldu bi ara ama hangi mactı bilmyiorum baya bi oluyo yani...

Allah Rahmet eylesin.sevenlerine sabırlık versin...
karabulutlar gidin artık üzerimizden