Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

5trawberry

Kerimcan durmaz olayina ait video bu

Sadece Samsunspor

Tekkkekoy de Turkiye de ki en kalitesiz sorunlu hava sahasi olarak rekor kirmis. Ulusal basinda da haber vardi ama linki bulamadim. Ve biz oraya stad yaptik. Olimpiyat icin salonlar yaptik.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Haziran 2017, 17:37:36
Tekkkekoy de Turkiye de ki en kalitesiz sorunlu hava sahasi olarak rekor kirmis. Ulusal basinda da haber vardi ama linki bulamadim. Ve biz oraya stad yaptik. Olimpiyat icin salonlar yaptik.

Tekkeköy'de yaşayan bir arkadaşım anlatmıştı. Yanılmıyorsam yaklaşık 1,5 yıl öncesinde bir ölçüm yapılmış stadın olduğu yerde, sonuç felaket kötüymüş.. Hatta ölçüm yapan görevli, bırak burada maç yapmayı, insan koşamaz bile hava o kadar kirli demiş.. Yakınındaki fabrikalardan dolayı sanırım.. Ancak çok fazla yatırım yapılarak yapıldığı için geri atılamamış ve resmi ölçümün yapılacağı gün tesislerin kapatılacağı ve öyle ölçümün kaydedileceğini falan söylemişler, tabi bunların hepsi kayıt dışı konuşmalar.. Ama olan yine Samsunspor'a oluyor, yani doğal olarak da biz taraftara..

Karabudun

Alıntı yapılan: özkan - 27 Haziran 2017, 03:08:35
Bilin bakalım bugün bayramlaşmada ne oldu.Şu an ve eskilerde aynı kökten gelen kendince trübüncü olan ve şu an bu sitedede aklı başında isimlerin pohpohladığı isim ''Olsun canım ne olacak şehirin ekonomisi kalkınır,bana göre sıkıntı yok bu maçın burada oynanmasında oynasın adamlar nolmuş'' diyecek kadar ilişkilerini sevdanın önüne koyan insanlarla içiçeyiz.Allah rızası için,Samsunspor için değil;bu adamları sanki bi bok yapmış gibi 100 kişiyi bağırtamayan adamları kendi taraftarına tüküren adamları yüceltmeyin,merhabanızı esirgeyin,sosyal medyada silin kaldırın kaybolsun gitsinler..TRİBÜN LİDERİNE İHTİYACI YOKTUR SAMSUNSPOR TRİBÜNLERİNİN..

Yukarıdaki iletide bahsi geçenler kimdir hocam? Üstü kapalı olunca birileri zan altında kalıyor. Çok alakasız insanlar da suçlanabilir. Zannımca bu kadar ithamdan sonra isim de vermek gerek.

Musti

http://aqicn.org/city/turkey/karadeniz/samsun2/tekkekoy/

Belirli istasyonlarda yapılan ölçümleri anlık olarak gösteren site. Günün belirli saatlerindeki ölçümlere bakıp inceleyebilirsiniz.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Karabudun - 28 Haziran 2017, 22:43:34
Yukarıdaki iletide bahsi geçenler kimdir hocam? Üstü kapalı olunca birileri zan altında kalıyor. Çok alakasız insanlar da suçlanabilir. Zannımca bu kadar ithamdan sonra isim de vermek gerek.

Bir arkadaş vasıtasıyla duydum, astı astarı nedir bilmiyorum valla hocam.

baha55

Alıntı yapılan: özkan - 27 Haziran 2017, 03:08:35
Bilin bakalım bugün bayramlaşmada ne oldu.Şu an ve eskilerde aynı kökten gelen kendince trübüncü olan ve şu an bu sitedede aklı başında isimlerin pohpohladığı isim ''Olsun canım ne olacak şehirin ekonomisi kalkınır,bana göre sıkıntı yok bu maçın burada oynanmasında oynasın adamlar nolmuş'' diyecek kadar ilişkilerini sevdanın önüne koyan insanlarla içiçeyiz.Allah rızası için,Samsunspor için değil;bu adamları sanki bi bok yapmış gibi 100 kişiyi bağırtamayan adamları kendi taraftarına tüküren adamları yüceltmeyin,merhabanızı esirgeyin,sosyal medyada silin kaldırın kaybolsun gitsinler..TRİBÜN LİDERİNE İHTİYACI YOKTUR SAMSUNSPOR TRİBÜNLERİNİN..

KARDEŞ İSİM VERDE BİLELİM KİMLERMİŞ..YADA BU TÜR Bİ ŞEYİ HİÇ PAYLAŞMASAYDIN, AKLIMIZ BULANMASAYDI...

Sadece Samsunspor

Stad Ankaragucu ile dostluk maciyla acilacakmis. Ankaragucu baskani acikladi

Karabudun

Final maçı gündemden düştü. Bakalım ne olacak bu işin akıbeti.

binikalamadım

açılış maçı PSV ile olacak dedikodusu bile duymuştuk  ;D

eprianu

14 Nisan 2017, 23:34:20 #3115 Son düzenlenme: 14 Nisan 2017, 23:43:56 eprianu
Gözümüz aydın!  Süper Kupa maçını verdiler Samsun'a. Şimdi değil yürüyüş yapmak Samsun'u yaksak bir halt olmaz. Bu kafayla değil süper lige çıkmak şampiyonlar ligi şampiyonu olsak ne olur.

Düzenleme : Stadın adından da 19 Mayıs'ı silmişler.

"Türkiye Futbol Federasyonu, Turkcell Süper Kupa'nın yapılacağı şehir ve stadyumu belirledi. Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş ile Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Atiker Konyaspor'un karşı karşıya geleceği Turkcell Süper Kupa maçı, Samsun Yeni Stadı'nda oynanacak."

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=267&ftxtID=27454

Sadece Samsunspor

İstemiyoruz diyoruz inadina maci buraya veriyorlar. İlla bi rezillik cikacak ki Samsun un adı kotuye ciksin. Amac bu.

özkan

Tribün grup lidercikleri şakşaklamaya devam etsin.Bayramlaşmalarda yalaklaşmalara devam etsin.Eğer tribün grupları gazetelere çıkmayı,sosyal çevre yapmayı,ticari ilişkiler kurmayı,manevi ilişkiler kurmayı bu takımla bu armayla yapıyorlarsa şimdide savunacaklar ! Tabbbii mercimek çorbasını içmedilerse....Yersen.

Kaya

Utanç verici.

Bizi bir hiç yerine koydular. Hem de çok iyi koydular.

Bu camia birçok rezilliğe şahit oldu. Her şeyin olumsuz anlamda ilkini yaşayan  biz Samsunsporlular'ın bu dünyada çekecek çiles varmış..

eprianu

Hak ediyoruz biz, az bile yapıyorlar. Geçen gün kuruluş yıl dönümü kutlamasına gittik, sırf protesto olur diye.
10 kişi bir araya gelip bağıramadık bile. Sanki çok iyi durumdaymışız gibi "Güm Güm uhh" yaptık döndük.
Daha çok güm güm uhh yapacaklar bize haberimiz yok. 3. Lige düşseydik de bugünleri görmeseydik!