Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunum

Trt muhabiri  Barış yurdusevenle muhabbetim olduğu  için finali samsun da istemedigimizi bunu trt de Programda paylasmasini istedim.  Ama beni yanlış  anlamış maçın  burda  oynanmasini istiyormuşuz  gibi bir şeyler  söyledi. Kaş  yapalim derken göz çıkartık resmen :-X :(

eprianu

Barış Yurduseven, TRT'nin Trabzon ve Trabzonspor sorumlusu. Çok yanlış kapı çalmışsınız hocam.
Bu arada Twitter'da Beşiktaşlılar "Biz sizin stadda maç oynamaya çok mu meraklıyız. Sizin bakanınız dedi
final Samsun'da oynanacak diye" dedi. Adam haklı ne diyeceksin şimdi.

samsunum

Hocam onu biliyorum  ama onunla uzun zamandır  muhabettim var kendisi Samsunsporu sever bu  ve bunun gibi konularda hic kirmayarak ulusal kanala taşidi.
Neyse  konumuz bu değil. Bir şeyler  yapip bu  durumu haletmemiz lazım. Adamlar yüzümüze baka baka iplemiyor bizi.

Sadece Samsunspor

Fuat koktas kongrede konusurken ordan kalkip tek basina tepki gosteren kardesim kimse agzina saglik. Cesaretle cikti ve catir catir konustu. Fuatta kivirmaya basladi divan baskanina mudahale edermisiniz boyle olmaz diyor. Neymis Samsunda bi mac yapar onceden acilmis olur diyor. Onu bile basite aliyor adama. Git tsden loca aldin orda konus Fuat

Stoper

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Nisan 2017, 00:13:40
Fuat koktas kongrede konusurken ordan kalkip tek basina tepki gosteren kardesim kimse agzina saglik. Cesaretle cikti ve catir catir konustu. Fuatta kivirmaya basladi divan baskanina mudahale edermisiniz boyle olmaz diyor. Neymis Samsunda bi mac yapar onceden acilmis olur diyor. Onu bile basite aliyor adama. Git tsden loca aldin orda konus Fuat

Melih konuştu.
Amigo Melih. Arkadaşları manyak der.
Helal olsun,güzel şeyler söyledi.

5trawberry

fuat köktaş samsunspor adina nasıl demeç verebiliyor. başkan sen ne iş yaparsın

LEVREK55

Yaşım 39 7 yaşından beri , yeri geldi astım krizim azdığı halde hastaneden kaçarak yeri geldi  cenazemizi gömüp maçlarına gittik bu takımın , biz resmi maçta açmadan bu maçı oynatırsa bu  müdür yönetim en büyük suçlu o bizim için döktüğünü iddiia ettiği gözyaşları yalanmış çünkü, pasolig kartımı o maçın oynanacağı kesinleşip biletleri satışa çıktığı anda yakacam , bu yönetim ve bunun gibiler ne zaman kulüpten uzak olursa o zamana kadar ben yokum, sevdamıza şehrimde gurbet yaşıcam deplasmanlarda tatmin edecem kendimi ara ara işim elveririrdiği müddetçe, Bununla alakalıda yarın bir etkinlik başlatacam ya herro ya merro benim Samsunsporum bu Samsunspor değil ..

eprianu

Bazı Konyaspor ve Beşiktaş taraftarları bize destek vermiş. Samsunspor taraftarlarının bazıları da mersin finalini hatırlatarak eğer böyle bir şey olursa bilet alır girer stadyumda tepkimizi dile getiririz demişler.

Karabudun

Bu final maçından önce oynanacak hiçbir maça girmem. Esaslı hiçbir Samsunspor taraftarı da girmez. Bir an evvel organize olmalı ve zırvalığa son vermeliyiz.

tactician

21 Nisan 2017, 11:03:57 #3069 Son düzenlenme: 21 Nisan 2017, 11:17:50 tactician
Protestonun büyüğü ve tepkinin en medyatiği olası bir final maçı günü yapılacaktır lakin bugünden tepki verilebilecek kanallar şu şekilde sıralanabilir

1. Change.org üzerinden imza kampanyası düzenlenmiş
Aşağıdaki link üzerinden kampanya ya katılabilirsiniz
https://www.change.org/p/iletisim-tff-org-yeni-samsun-19-may%C4%B1s-stadyumunda-ilk-resmi-ma%C3%A7-atmosferini-ya%C5%9Famak-samsunsporlular%C4%B1n-hakk%C4%B1?recruiter=602400932&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition&utm_term=share_petition

2. info@samsunspor.org.tr ve iletisim@tff.org adreslerine mail atabilirsiniz

3. Samsunspor un resmi facebook ve twitter adreslerinden şikayetimizi dile getirebilirsiniz

4. Spor bakanı Akif Çağatay Kılıç'a @ackilic76 adresinden tweet atabilir; http://www.akifcagataykilic.com.tr/modul/forms/iletisim.aspx iletişim formundan mesajlarınızı iletebilirsiniz.

5. Samsun muhalefet milletvekillerinin bu protestomuzdan haberdar olmasını sağlayabilir, onları da aksiyonun içerisine davet edebiliriz.
Erhan Usta için - @55erhanusta adresinden tweet atabilirsiniz.
Hayati tekin için - hayatitekin5555@hotmail.com email adresinden email atabilir, @hayatitekin55 adresinden tweet atabilirsiniz.
Kemal Zeybek için - zeybek.kemal@hotmail.com email adresinden email atabilir, @KemalZeybek55 adresinden tweet atabilirsiniz.

Karabudun

Alıntı yapılan: tactician - 21 Nisan 2017, 11:03:57
Protestonun büyüğü ve tepkinin en medyatiği olası bir final maçı günü yapılacaktır lakin bugünden tepki verilebilecek kanallar şu şekilde sıralanabilir

1. Change.org üzerinden imza kampanyası düzenlenmiş
Aşağıdaki link üzerinden kampanya ya katılabilirsiniz
https://www.change.org/p/iletisim-tff-org-yeni-samsun-19-may%C4%B1s-stadyumunda-ilk-resmi-ma%C3%A7-atmosferini-ya%C5%9Famak-samsunsporlular%C4%B1n-hakk%C4%B1?recruiter=602400932&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition&utm_term=share_petition

2. info@samsunspor.org.tr ve iletisim@tff.org adreslerine mail atabilirsiniz

3. Samsunspor un resmi facebook ve twitter adreslerinden şikayetimizi dile getirebilirsiniz

Amaç o final maçının Samsun'da oynanmasını engellemek iken protesto etmek için maç saatini beklemek ironik olmaz mı? Saydıklarının hepsi yapılabilir ancak yetmez. Öncelikle Süper Lig'e yükseldiğimiz sezon öncesindeki gibi bir yürüyüş yapılmalı ve şehirde bir farkındalık oluşturulmalı.

tactician

Alıntı yapılan: Karabudun - 21 Nisan 2017, 11:20:49
Amaç o final maçının Samsun'da oynanmasını engellemek iken protesto etmek için maç saatini beklemek ironik olmaz mı? Saydıklarının hepsi yapılabilir ancak yetmez. Öncelikle Süper Lig'e yükseldiğimiz sezon öncesindeki gibi bir yürüyüş yapılmalı ve şehirde bir farkındalık oluşturulmalı.

Bu akşam bir yürüyüş tertip edildi sanıyorum.
"
30 Haziran Cuma Günü Saat 22:00'da 52. Yılımızı Kutlamak için Tüm Samsunspor Taraftarını Tütün İskelesine Bekliyoruz.
"
Her ne kadar bu yürüyüş'ün organizasyon amacı 52.yılı kutlamak ve şampiyonluk meşalesini yakmak olsa da; sanıyorum dün yaşanan gelişmelerden sonra protesto yürüyüşüne dönecektir.
Ben de orada olacağım.

tactician

muhalefet milletvekillerine attığım mail. twitter'ı çok aktif kullan(a)madığım için o noktada daha aktif arkadaşlar bu metni de kullanarak ilgililere yazabilir dilerlerse.

"
Sayın Vekilim;

Biliyorsunuz Samsun'da yeni bir stadyum yapıldı ve 4 sene gibi uzun bir sürede tamamlandı. Bu süreç tamamlanır tamamlanmaz da hevesimizi kursağımızda bırakacak bir aksiyon ortaya kondu.

Yeni Samsun 19 Mayıs stadının ilk resmi müsabakasının Beşiktaş ve Konyaspor arasında oynanacak süper kupa finali olması yönünde karar alındı.

Bu noktada Samsun şehrinin bizce en önemli markası olan Samsunspor'a gönül vermiş bizlere ne derece derin bir hayal kırıklığı yaşatıldığını tarif etmemiz oldukça zor. Buna karşılık bizler de farklı kanallar üzerinden protestolarımızı gerçekleştiriyor ve sorumluların bu hastalıklı karardan vazgeçmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Sizlerin de bu protesto sürecinde yanımızda yer almanızı istirham ediyor, bu vesile ile bayramınızı tebrik ediyoruz.

Saygılarımla,
"

Karabudun

Alıntı yapılan: tactician - 21 Nisan 2017, 11:36:09
Bu akşam bir yürüyüş tertip edildi sanıyorum.
"
30 Haziran Cuma Günü Saat 22:00'da 52. Yılımızı Kutlamak için Tüm Samsunspor Taraftarını Tütün İskelesine Bekliyoruz.
"
Her ne kadar bu yürüyüş'ün organizasyon amacı 52.yılı kutlamak ve şampiyonluk meşalesini yakmak olsa da; sanıyorum dün yaşanan gelişmelerden sonra protesto yürüyüşüne dönecektir.
Ben de orada olacağım.

Kısmetse biz de orada olacağız ve umarım kutlamadan ziyade protestoya dönüşür aksi takdirde döner sırtımızı gideriz.

yirmiuc

24 Haziran 2017, 16:12:37 #3074 Son düzenlenme: 24 Haziran 2017, 16:16:16 yirmiuc
Malesef sayi ve nitelik olarak guclu olmadigimiz icin taraftarin tepkisinin de bir caydiriciligi olmuyor.