Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunum

Genclik spor bakani genel müdür  yardımcısı  dursun türk  taraftaran yorum istiyor. Görüş bildirmek isteyenlere;
https://twitter.com/dursunturk55/status/826335873482551296

bayfa55

İki tribün arasında kalan boşluk kısıma Trabzon stadı gibi ışıklı reklam yapılsa çok hoş olur.

5trawberry

lafımı yiyorum beklediğimden güzel oldu yalniz p harfini kaydırıp diger bloğa da aktarmaları lazım.

55ertan

Bence N ve P bitmedi daha

emor

Dursun Türk twitterda eski firmanın yaptığı köşelerdeki 2000 koltuğun değişeceğini, hizalanacağını ve eksiklerin giderileceğini söylemiş

emor

yedek kulubeleri böyle olacakmış

emor

şeref tribünün tarafındaki tribünün koltukları tamamen deri olacakmış dursun türk bi örnek atmış

Musti

Yazı olayı tam rezalet. Stad zaten köstebek yuvası gibi delik deşik bir de yazıyı saçma sapan yazıyorlar. Bir de deneme diyip resmen dalga geçiyorlar. Milyonlarca liralık projenin ne demesi bu?

2015 ağustosta geçmemiz gereken stada 2017 ağustosta bile geçmemiz tartışılır. Eskişehir, Antep hatta Trabzon bile bizden önce açıldı. Malatya bile bizden erken açar stadı bu gidişle. Bir de bakanımız var.

tactician

giresun kökenli "Ali Acar İnşaat" inşaatı yapan firma.
Tipik ucuzcu ve ilkesiz bir TOKİ müteahhiti.
Sanırım bağlantıları kuvvetli, bu kadar kötü bir referansa rağmen bir yada iki izmir stadını daha yapacaklarmış.

celebi

müteahhit değil mi işte :D

Karabudun

Yazılar kesinlikle olmamış. Yazmayın daha iyi. Birkaç kere girip inceleme şansım oldu. Ben de stadı beğenmeyenlerdenim. Gelişigüzel, özensiz bir şekilde inşa edildi. Aynı özensizlik sürüyor.

sadece55

Bizim şanssızlığımız ihalede stadı çok kötü bir müteahhit aldı. Büyük ihtimal imalatların uygulanması da çok kötüdür. Stad çabuk yıpranmaz umarım.

bayfa55

Akyazı stadında olduğu gibi tribünler arasına Led Banner yapsalar hem çok estetik olur. Hemde stadın bir çok eksiğini de örter.

Ahmeti

Samsunspor müzesi yapmak gibi bir niyetleri varmı bilmiyorum ama yeni stadımızda bir müzemiz olur inşallah

Sol Açık

Alıntı yapılan: Ahmeti - 04 Şubat 2017, 11:18:43
Samsunspor müzesi yapmak gibi bir niyetleri varmı bilmiyorum ama yeni stadımızda bir müzemiz olur inşallah

Bu gerçekten çok iyi bir fikir...  ;)