Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

berusa55

ramcQ_55 ne kusuru kardeşim  :ok

ult55ras

29 Ocak 2014, 00:14:42 #2221 Son düzenlenme: 29 Ocak 2014, 00:35:12 ult55ras
basamakları saydımda mersin stadına büyük oranda benziyecek  galiba

Ollivanders

29 Ocak 2014, 01:06:06 #2222 Son düzenlenme: 29 Ocak 2014, 01:24:43 Serpico
Mersin Stadyumu'nu hiç sevmedim . Isınamadım . Havayı yakalamak zor olacak

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Ocak 2014, 01:06:06
Mersin Stadyumu'nu hiç sevmedim . Isınamadım . Havayı yakalamayabiliriz .

bence kale arkaları güzel duruyor mersin stadının, alt kat gayet büyük, üst kat biraz daha ufak koltuk sayısı olarak. alt katta gruplar olabilir, üst katta da gruplara dahil olmak istemeyenler oturur kale arkasında. ki aslında bana göre yönetim taraftar gruplarına bir kale arkasını toptan vermeli, bilet fiyatını da biraz ucuz yapmalı, bütün gruplar orda olmalı. artık birbirlerini yerler mi ne olur bilinmez tabi ki.

Ollivanders

Kapasite farkını düşünürsek üst katlar biraz daha büyüyecek . O belki güzel gösterebilir. Sahaya yakın olması önemli . Mersin Stadyumu'nu pek yakın ve baskı kuran bir stadyum olarak göremedim ben .

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Ocak 2014, 01:26:39
Kapasite farkını düşünürsek üst katlar biraz daha büyüyecek . O belki güzel gösterebilir. Sahaya yakın olması önemli . Mersin Stadyumu'nu pek yakın ve baskı kuran bir stadyum olarak göremedim ben .

evet orası öyle de, mersin stadı akdeniz olimpiyatları için yapıldı yani koşu pisti mecburen olacak :) bizde olmayacak sanırım koşu pisti, öyle biliyoruz yanlış değilsem :) tek kat konusunda ise bu imkansız, projeye başlanmış, daha değiştirilme şansı sıfırın altında.

Ollivanders

Tek kat bu zamandan sonra imkansız . Her işte bir hayır vardır abi . Böyle daha güzel koreografiler yapıyormuşuz :) koreografi için tek kat vs olması önemli değil bence . Gerekli planlamayı yerinde yaparsan sıkıntı olmaz :)

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Ocak 2014, 01:35:40
Tek kat bu zamandan sonra imkansız . Her işte bir hayır vardır abi . Böyle daha güzel koreografiler yapıyormuşuz :) koreografi için tek kat vs olması önemli değil bence . Gerekli planlamayı yerinde yaparsan sıkıntı olmaz :)

çift katta daha hoş olur bence, hem set pankartı falan daha hoş durur :)

Ollivanders

Kötü de durmuyor ya:)
Bence tek sıkıntı üst kata fazla kapı koymaları . Umarım bu hataya düşmezler bizim stadyumda .

CurvaSs

aynen ya o ne kadar kapı öyle. sahaya yakın düşünürsek güzel stad, bi de dediğin gibi kapı meselesi tabi ki :)

Ollivanders

Bence bir tepki konulacaksa ona konulmalı . Hazır da yapılmamışken .

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Ocak 2014, 02:07:45
Bence bir tepki konulacaksa ona konulmalı . Hazır da yapılmamışken .

proje ona göre çizilmiştir, ona göre başlamıştır inşaat, değiştirme şansları bence onda da yok :)

Ollivanders

Arkadaş yukarıya o kadar kapıya ne gerek var ya . Göz var nizam var . Inşallah bizim stadyumda olmaz bu kadar kapı ya.

Ollivanders

BEŞİKTEN_MEZARA

sanki fena olmucak gibi ama arkadaşlar kapılara filan takıyozda en önemli sorun 35000 civarında kapasitede , 7 -8 bin ortalama iğrenç dururr kayseriden farkımız kalmaz