Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

CurvaSs

ben her yerinin tek katlı olduğunu biliyorum sanki.

teksas3455

Evet her yeri tek katlı doğru. Bizim kale arkaları çift katlı ama

Musti

Bizim kale arkalarında birinci katta 24 sıra var.
Karşıyaka'nın bu resimde en fazla 28 sıra var. Maratona doğru azalıyor sıra sayısı.
Bir de Karşıyaka'nın stadında maraton tribünü yok. Komple loca olacak maraton tarafı. İstedikleri yerde yapacaklar diye stadı çok dar ve küçük tutmak zorunda kaldılar. Sonradan çok pişman oldular ama yapacak bi şeyleri yok artık. Göztepe de aynı şekilde.

jean

Kayserinin stadi gibi olsa keske

Ollivanders

ChucKeR

kayseri stadı mühendislik hatalarıyla dolu, inşallah o proje örnek alınmamıştır

berusa55

25 Ocak 2014, 19:24:31 #2196 Son düzenlenme: 25 Ocak 2014, 20:38:58 berusa55
Kadir Has stadı dısardan güzel görünse de içerden bir facia tribün yapıları bakımından; özellikle de alt katı. Neyse ki bizim stadın iç miarisi ona benzer değil...

Berat Dere

Şu Stadın adam akıllı içten projesini göremedık.Bütün Stadları ayrıntılı şekilde paylaştılar bi bizimki yok arkadas. Şu Karşıyaknın ki gibi resim koymaya bu kadar acizlermi .

CurvaSs

güzel bir şey olacağa benziyor, çevresinde de baya geniş bir alan var, orayı daha yaşanabilir bir yer haline getirebilirlerse güzel olur. yani bir olimpiyat, bir antalya mardan stadı gibi çevresinde hiçbir yapılanma olmayacaksa bir işe yaramaz. onun dışında stadın dolması konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum, tabi ki ulaşım problemini çözmeleri lazım. yzy metrobüs demişti samsun-tekkeköy arasına ama nasıl yapacaklar bilemiyorum. yapılacaksa şimdiden yapıma başlanmalı çünkü stad hızlı ilerliyor. bir aralar da raylı sistemi stada kadar uzatacaklar diyorlardı, o da yalan oldu galiba. onun yapımı da en az 4-5 sene olur, ki ben yapımına ihtimal dahi vermiyorum. dediğim gibi ulaşım sorununu çözerlerse, maç saatleri çok absürt olmazsa o stad genelde dolu olur, iddialı maçlarımızda da her zaman full çeker, örnek tavşanlı maçı gibi... kale arkalarında da çok güzel koreografi yapılır, set pankartlı falan :)

Ayberk

hacı metrobüs çalışmaları başladı diye biliyorum,
ekonomik olarak rantabl hale geldiğinde tramvaya dönüştüreceğiz falan demişlerdi ayrıca...

berusa55

twitter

nazar değmesin hızlı ilerliyor gibi stadyum

ramcQ_55

Hep ayni açıdan cekilen resimlerle dolu sayfa lütfen diger açıdan mümkünse ceksenizde  birazda tribunleri görsek fenami olur.. :suslen: 1dk!!! 1dk!!! 1dk!!!

Ollivanders

ult55ras

resimden anladığım kadarıyla çift kat olacak kayserininkindende kötü olacak :S