Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Musti

aliacarinsaat.com iletişim bölümünde verdikleri e-mail adresine mail attım ve şantiye fotoğraflarını güncel olarak koymalarını istedim. Siz de atarsanız belki fotoğrafları koyarlar. Böylece inşaatı takip etmemiz daha kolay olur.

mail: aliacarinsaat@gmail.com

cany

600 gün diyolardı ama bu gidişle daha kısa sürecek heralde

ngonge

Bir de içine koyacak adam gibi bir takım kurabilsek çok iyi olacak.

Şaka bir yana, t.direktörler değişti, tüm oyuncular değişti, yönetim değişti ama hala aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Belki stad değişince toparlarız diye ümit ediyorum.

İkinci olarak, stad yapılınca takımın 1.lige çıkması için siyasi iktidar ve eyyamcı TFF  bize kolaylıklar sağlıyacaktır, böyle bir futbol ülkesinde yaşıyoruz maalesef. Aslında FB düşürülmediği anda ligden çekilmemiz lazımdı, o kadar hakkımız yendi o dönemki yönetim hiçbir şey yapmadı. Bu ülkede sesini çıkarmayanın hakkını gasp ediyorlar. Ne çektiysek bundan çektik.

cembaba

berusa55

sadece55

Firma olarak daha tecrübeli daha büyük bir firma isterdim ama bu firmada şimdilik gerçekten hızlı gidiyorlar.

Ollivanders

Şu iki kat olayı olmasa ... Loca işi çok saçma. Anadolu kuluplerinin yararına değil. Ambiyansı bozacak. Yap şu tribunleri tek kat. Birlik bütünlük olsun arkadaş.

80lerden

Localar Anadoluda zaten kullanılmayacak. Kullanılan da protokol tarafındaki tribundeki localar olur. Ne gerek var ya o zaman. Kimseye bir şey sormadan iş yaptılar. Yıllarca kulakları çınlayacak.

Dartagnan

Stadyum olaylarında verilen tepkiye göre Bursa ve Eskişehir e gıptayla bakıyorum.Burası bizim yuvamız olacaksa taraftar her turlu baskıyı yapabılmelıydı ama gel gör ki Burası Şehr-i SAMSUN...

sadece55

Bir de Tahminimce Locaları burada Bedavaya satarlar...Adnan ölmez filan borcu vardı kulübün der karşılığında kiralar

Musti

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Aralık 2013, 22:56:02

Bu çizim tamamen kaba taslak çizilmiş. Projenin bunla alakası yok. Tribün eğiminden tutun kapılara, çatının yapısına kadar yanlış.

Yani tamamen hobi olarak çizilmiş :)

berusa55

02 Ocak 2014, 23:32:59 #2126 Son düzenlenme: 02 Ocak 2014, 23:39:46 berusa55
Kale arkası ve maraton kesitleri...

Musti

Evet aynen böyle olacak  :evet:

cembaba

Stadyumun her yeri loca mı olacak acaba. Projeden pek anlamıyorum.

Musti

03 Ocak 2014, 16:35:18 #2129 Son düzenlenme: 03 Ocak 2014, 16:55:40 Musti
Yukarıdaki iki resimde bizim stadın projesine ait ama farklılıklar var.

Birinci resinde kale arkalarında loca (aynı hizada diğer tribünlerde cam var) ve kapılar yok.

İkinci resimde ise birinci katlarda kapılar var. Bu da demek oluyor ki loca da olacak.

:o :o