Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: nalkapon [ ! Bregenz Detected ! ] - 11 Kasım 2013, 19:05:35
samsunspor bayern münich olabilir

Barcelona daha iyi olurdu be! Ama Messi' yi getirmesinler. Yüzü eskidi artık, biliyorsun. Sonra kaptanlar formaları değiştirsinler bir süreliğine. Hadi bak Puyol' a da yaptım kıyağımı.

seyf55

Alıntı yapılan: Karabudun - 13 Kasım 2013, 01:49:51
Barcelona daha iyi olurdu be! Ama Messi' yi getirmesinler. Yüzü eskidi artýk, biliyorsun. Sonra kaptanlar formalarý deðiþtirsinler bir süreliðine. Hadi bak Puyol' a da yaptým kýyaðýmý.

Barcanin rengi ters bize :)

Karabudun

Alıntı yapılan: seyf55 - 13 Kasım 2013, 01:52:24

Barcanin rengi ters bize :)

Daha iyi ya! Zaten gelmişiz gaza Bayern' dir, Barcelona' dır gidiyoruz. ;) Bir de renklerin gazına gelelim.

seyf55

Alıntı yapılan: Karabudun - 13 Kasım 2013, 01:55:34
Daha iyi ya! Zaten gelmiþiz gaza Bayern' dir, Barcelona' dýr gidiyoruz. ;) Bir de renklerin gazýna gelelim.

Dogru diyorsun hocam oyle takimlar telafuz ediliyor ki sampiyonlar liginin tum maclari bizim statta oynansin da sorun temelli coZulsun :)

cembaba

Yeni resim falan çeken yok mu hiç? Merak ediyorum nasıl durumdalar.

mehmet yılmaz

bir şeyler ortaya çıkmaya başlamış, güzel olacak inşallah...

jean

Trabzona yapilan spor kompleksi turkiyenin en pahalisiymis hep bir geride olmaya alistik

80lerden

Pahalı derken maliyetli. Ekstra pek bir fark yok. Sonuçta kara dururken denizi doldurup yapılacak stat. O da baya maliyet getirecek tabii.

King1965

dolduramadıktan sonra istedigi kadar maliyetli olsun ..

ramcQ_55

yanlız bizim stadın altında 70 dene dükkan var onlarda merdiven ve boş duvarlar var projede
bizim stat yer haricinde ts stadına 10 basar bana göre

cembaba

HoliganSamSunLu

belirmeye başlamış maşallah ALLAH maç izlemeyide nasip etsin...

ramcQ_55

bu hızla 2014'ün ağustos ayına yetiştirirler herhalde...

berusa55

emre__ss

Maşallah beklediğimizden çok çok daha hızlı ilerliyor.