Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

55ertan

Bursa bir cogumuzun istedigi gibi kale arkalarini tek katli yaptirmis

samsunum

29 mart ta açılacak olan rönesans avm nin açılışına başbakan gelecekmiş.
suat kılıç geçenlerde stadın temelini 1 - 2 ay içinde atacağız demişti.  aynı güne denk getirirler diye tahmin ediyorum.

King1965

basbakan geldıgınde spor salonu ınsaat bıtmıs olacak tekkeköyde onu da acar

ramcQ_55

bursa yeni stadı

millet stadını ulaşımı kolay olan yere yapar stadı doldursun maca gelsin die şehrin merkezine yapar samsunda sayın bakanımızda kimsenin gitmeyeceği biyere şehir merkezinden 15 km uzağa köye sanayinin dibine hiçbir yol alternetifi olmayan şehrin simgesi haline gelecek olan bi yapıyı sanayi pisliğinin en yoğun olduğu bölgeye stat yapmaya kalkışırlar ne kulübü yönetenler nede şehri yönetenler sesini cıkarmazlar bu nasıl iş anlamak mümkün deil...... isyanım var arkadaş şehrin merkezine yapılan bursanın stadını görünce kahroluyor insan.....

oguzhann555

Sadece sanaldan protesto etmekle olmuyor.Onu bile tam anlamıyla beceremedik.İcraat lazım icraat ! Bu stad sonuçta onlarca yıl kullanılacak.Bunu kullanacak olanlar da bizleriz ama istediğimiz gibi yaptıramıyoruz vede susuyoruz.Birşeyler yapmalıyız.

berusa55

Temel atma gününe yaklaşılıyor anlaşılan...

sadece55

Keşke Daha güçlü bir firma alsaydı.128 milyonluk iş için çok deneyimsiz bir firma

jean

baslayin suna artik ya bismillah deyip

Musti

cany

Alıntı yapılan: Musti - 03 Nisan 2013, 14:50:11
Kabul edilmeyen proje...

http://www.azaksu.com/tr/spor/stadyum-12

hayırlı olmuş bence kabul edilmemesi  :)
şu anki proje daha güzel

ngonge

Bence kabul edilmeyen daha iyiymiş, klasik çizgileri ben daha çok yakıştırıyorum futbol statlarına.

Kais

ben sunu anlamıyorum samsunspora stad yapılıyor cok guzel ama neden tekkekoye bu takım samsunun takımı degılmı herkez sehır gobegıne yapar bız ılceye stad yapıyoruz bu nasıl ıstır

ult55ras

Alıntı yapılan: Kais - 03 Nisan 2013, 20:57:09
ben sunu anlamıyorum samsunspora stad yapılıyor cok guzel ama neden tekkekoye bu takım samsunun takımı degılmı herkez sehır gobegıne yapar bız ılceye stad yapıyoruz bu nasıl ıstır

rant

seyf55

Stadın oraya yapılmasındaki amaç trafik olmasın,şehrin gelişim potansiyeli düşünülerek veye şehrin gelişim yönünün o taraf olarak belirlenmesinden kaynaklanabilir ama insanlarımızın gelir düzeyleri belli oraya gidecek taraftar neyle gidecek tramvay oraya  kadar geçecek mi bunlar hep soru işareti? bizim taraftarımız günde bir paket sigaraya 6 7 tl verir ama 2 hafta da bir stada gidip 2 tl 5 tl bilete para vermeye gelince vermek istemez bedava nasıl girerim onun derdine düşer bedavacılık güder bu taraftarla biz Tekkeköy ü nasıl dolduracağız muamma, benBafranın köyünden kendi imkanlarımla maçalara gelmeye çalışıyorum stat Tekkeköye gidince ben ve benim gibi arkadaşlar için tam bir zulüm olacak, İstanbul da ki olimpiyat stadını da şehir dışına yaptılar trafiği rahatlatacağız bahanesiyle ulaşım kolay olacak dendi yıllar oldu hala bir çözüm yok orada ve oraya taraftar hangi takım olursa olsun gitmekte zorlanıyor ve pek seyirci gitmiyor keza Antalyanın stadı şehre uzakmış kimse gitmiyordu üniveritenin stadın da oynamaya başladı adamlar bizim durumda bunlar gibi olmaz inşallah oraya yaparlarsa çıkan sorunlara karşı çözümü de getirmeleri gerek

kumköylü ahmet

KAIS Kardesime
iyide kardesim politika bunlar hep
samsun havaalani gecmiyor diye samsunun giris tabelasini taaah havaalanina kadar cekdiler.Peki Samsun Havaalani diyen varmi?Haala Carsamba Havaalnidir..Politika hepsi, seyircinin Görüsü Bile Alinmiyor..Suat bakan izlesin gitsin ilk acilis macinda gitmeyeceksin suat bey tek basina izlesin maci..Kapak