Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

cembaba

Hakikaten rüya gibi imiş. Düşüsenize orada yapacaktık "Bu aşkın romanı yarım kalmayacak" uff =)

özkan

Nasıl,gazeteniz madımak çalışıyomu beğendik mi  :D

Ekrem

eheheee en sona gelınce hayal kırıklıgına ugradım bende gercek sanmıştım   :( :D  :)

kuzey55

Alıntı yapılan: özkan17 - 18 Ocak 2011, 14:44:28
Nasıl,gazeteniz madımak çalışıyomu beğendik mi  :D

sana bişey derdim de neyse.

özkan

de abi beklıyorum bayanlar var ama aramızda ona gore  :D

Cihan3855

sayin basbakan sayin bakan sayin yusuf sayin milletvekilleri.......

bizde yeni stadyum istiyoruz-.-- 0 dan...yeni sehir icinden ...kale arkalari 0m yakin olsun....kapali olsun..avm ollsun  bar olsun

kabacevizli55

twitter

trabzon stat için dolgu çalışmalarını başlatmış

furkan5534

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 18 Ocak 2011, 14:32:33
Özkan bende ciddi birşey sandım :( :( :(

bende cok sevındsım bı an  :( :(

Alıntı yapılan: Akyol55 - 17 Ocak 2011, 12:43:11
Yeniden inşaa edilecek bir stada kesinlikle gerek yok yapılacak şey çok basit aslında. Kale arkası tribünler köşeleriyle birlikte Maraton hizasına getirilmeli, bu tribünlerin altlarında adam gibi kafetaryalar olmalı. Bunu devletin yapması ölme eşeğim durumu olur! Ancak hazır para dilenmek yerine bir kale arkasını atıyorum Metro'ya diğerini Borsan'a yada X firmaya verseler, Bu tribünlerin isimleri Metro Kale arkası tribünü olarak yapılsa. Bunun çalışmalarına ciddi şekilde başlanmalıdır artık inşaatlar hemen bitebiliyor hatta şöyle birşey bile yapılabilir Galip Öztürk ile görüşülüp stat isminin önüne Metro ismi de alınabilir, METRO 19 MAYIS STADYUMU gibi. Bunları yapan ve ciddi karlar elde eden kulüpler var bizim yönetiminde bu olaya şimdiden eğilmesi gerekiyor...

kesınlıkle dogru soluyosun al ıste fı yapı ınonu vs vs bı sponsor ıs tmm yanı of of ısteseler hersey mukemmel olurda

kalptenþimþek

Şimdi duygusal düşüneceksek bir çok şey yapılır 19 mayısa..Kale arkaları yaklaşır tadilat yapılır vs vs bitmez..Yapılan hiç bir değişiklik geleceğin mimarisine ve ihtiyaçlarına hitap eden bir stadyumun yerini tutmaz!!

Bu şehrin 25 yıl sonrası hakkında karar verenler, uzaya günübirlik turların gerçekleştiği zamanda Samsunspor'un nerede maç yapacağını da düşünmelidirler!!

Ahmeti

hergün işim gereği stad'ın önünden geçiyorum kaç gündür stad'ın boya işini bitiremediler.
Stad'ın boyasını yapmaktan acizler stad'ı nasıl yapacaklar anlamıyorum.

Ahmeti

malatya'ya toki tarafından 25 bin kişilik kayısı şeklinde stad yapılacakmlş.

berusa55

Sıkıyorlar. Daha en ufak bir gelişme yok kayısılarıyla ilgili  ;)

FaTiH_HaN

kayısı mı  :) bizimkide kıymalı pide şeklinde olsun  ;D

ahmetsefa55