Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

ChucKeR

eibar stadının kapasitesi 5250 kişilik. klübün lige katılımı için dernek kurup para toplamışlar.

herşeye rağmen bu yoklukta seyirciye böyle bi saha sunuyolar

lucarelli

Zemin ile ilgili sikinti bence toki mantigindan geliyor. resmi islerde sadece sertifikaya bakiliyor. Sagolasun tse ivie zivir herseye belge verebiliyor. Bu nedenle adamlar gidip kalitelei urun takmak yerine en ucuzunu bulup kullaniyor. Tokiden ev aldiginda gidip hemen sigortalari musluklari degistiriyor insanlar. Cim isinde de benzer durumlarin oldugunu dusunuyorum. gs arena dan tutun da miy stadina kadar hep ayni sorun. Bizde de buyuk olasilikla yasanir diye tahmin ediyorum maalesef

samsunum

ramcQ_55

Bu Beşiktaşın yaptığı stat dünya standartlarının üstünde deyip maraton üst tribününde 5 adet çıkış kapısı koymalari
Bide bizim Stadı 2020 standartların uygun deyip maraton üst tribününde 10 dan fazla kapı koymalari

iki farklı sehirde yasiyoruz tamamda sanki farkli bi ülkede Yasiyormuşuz gibi   :( :( :( yazık

nomak55

inşaat görmeyeli bayağı ilerlemiş internette güncel fotoları yok çatı olayını da hallettikmi gerisi gelir Allah'ın izniyle

orucreis

Yeni stadı görünce tokiye sövüyorum hala.... :kafa:

berusa55

ult55ras

samsunum

Bu arada Bafra'ya yapılan yeni stadyumdan;

berusa55

nomak55

beşnumara

03 Ekim 2014, 09:54:13 #2546 Son düzenlenme: 03 Ekim 2014, 09:57:23 beþnumara
3 Ekim 2014...
Çatıyı yapan firma eksik olmasın. O da olmasa fotoğraf paylaşan yok.
Fotoğraflar için Abeka Çelik'e teşekkürler.

özkan

Şu stad ıcın hala hıc bısey yapmadık ya.

ramcQ_55

14 Ekim 2014, 21:57:41 #2548 Son düzenlenme: 14 Ekim 2014, 22:09:06 ramcQ_55
Stadımızın iç görsel fotosunu neden paylaşmazlarki sonucda bunun bi projesi var 3 boyutlu resmide vardır neden saklıyorlarki bizden sanki alıp başka yerde uygulayacaz töbee
merak ediyorum tribünün görünüşü  duruşunu asaletini ...

samsunum

Haydi bakalım. :evet: