2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Çok şey yazıldı çizildi edildi.Petkoviç değil yönetim gönderiyor bunları dendi.Fakat biraz düşününce işinde gayet profesyonel olan hocamız bize göre takımda iyi bir yeri bulunan 4 tane adamın gönderilmesine ses çıkarmazmıydı.Yani o göndermemiş olsa bana sormadan ne yapıyorsunuz bu adamlar bana lazım demezmiydi ??

Belki bilmediğimiz kapı arkasında dönen çok dolaplar var ama iyi düşünelim iyi olsun mantığındayım.Belki fazla pollyannacı'lık yapıyorum ama inş herşeyin üstesinden gelinecektir

Ayberk

Orhan, Kılıç gibi adamlar yollanabilir elbette. Ama bu adamların yetersiz olduğu en başından belliydi, ona göre kadro kurulmalıydı.

Hakan ve Kemal konusunda da yoruma lüzum yok zaten, fazlasıyla konuşuldu.

holigan5565

hakan bayraktar affedildi yazıyor arena gazetesinde

sersa

Alıntı yapılan: holigan5565 - 19 Ağustos 2011, 14:47:30
Hakan abi geri dönecek zaten 3-4 gün sabredelim belki o kadar bile olmayabilir  ;)

Kodalak

Alıntı yapılan: holigan5565 - 19 Ağustos 2011, 14:47:30

güzel bir haber,hakana bu takımın ihtiyacı var,

bir arkadaş yazmıştı "hakanın ve sakızınında başımızın üstünde yeri var"

aynen katılıyorum

berusa55

ALVES'E TEKLİF

Samsunspor yönetimi, Macaristan'da Videoton takımından oynayan Brezilyalı santrfor Andre Alves'i resmen istedi.

Samsunspor yönetimi, Macaristan'da Videoton takımından oynayan Brezilyalı santrfor Andre Alves'i resmen istedi. Yapılan yazışmada maçar kulübünden Alves'in bonservisinde indirim yapılması istendi. Bu arada transfer komitesinde bulunan Başkan Vekili Tarik Cengiz'in yarın Macaristan'a gidecek ve kulüple pazarlık yapacak. Tarık Cengiz'in çevresine,"Bu işi ne pahasına olursa olsun bitireceğim" dediği de öğrenildi.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=29098

zzeennkkee55

Bank Asya takımı yapsa bu transferleri onlar ile heyecanlanmaz...Süper Lig'deyiz süper ligde..Bunun farkına varsınlar.Afrikadan 250bin euro 500bineuro para verip oyuncu getirmek de ne demek ? deneme kampı mı bu ? ya tutarsa diye transfer mi yapılır,yıllardır süper lig için uğraşıyoruz,dönüpte bunları mı yapacaktık ? yazıklar olsun diyorum..takımda beni heyecanlandıracak tek bir oyuncu yok

Shane_Falco

Ya Forvete yada stopere adam alıyoruz he.Aralarda kim oynayacak çok merak ediyorum :))

FaTiH_HaN

takımda forvet ve defans bolluğu var 5-0-5 taktiğiyle oynayabiliriz :P

SSKLA

Alves de olur ama benim akılım hala Jelen de :) Jelen hızlı vuruş tekniği gerçekten çok iyi bire birde müthiş fizikli ve en büyük artısı Bonservisinin elinde olması. Bence bizim kesinlikle Jelen ihtiyacımız var.  :evet: :evet: :evet: :evet:

cembaba

Orta saha

Ufuk B.
Dilaver Güçlü
Dominguez
Murat Yıldırım

55__Gurbet__55

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: CemBaba - 19 Ağustos 2011, 16:25:34
Orta saha

Ufuk B.
Dilaver Güçlü
Dominguez
Murat Yıldırım

Dominguez dışında diğerleri vasatı aşamaz...Dominguez'i de bilmiyorum ama transfer diye ayrı tuttum..diğerlerinden anca yedek olur

SSKLA

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 19 Ağustos 2011, 16:31:31
Dominguez dışında diğerleri vasatı aşamaz...Dominguez'i de bilmiyorum ama transfer diye ayrı tuttum..diğerlerinden anca yedek olur

Bence murat dilaver selim de gayet iyi oyuncular haksızlık etmemek lazım.  spor_toto diğer takımların türkleri bir murattan çokta iyi değil ;) Hatta murat son derece iyi bir futbolcu.

55__Gurbet__55

Dilaverle Ufuku anladimda Murat niye yedek oluyor?