5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

twitter

Kaya

Seni gönderen zihniyetin ben....  Ne hocanın adamıydın ne de Adnan'ın sen sadece Samsun'un çocuğuydun..O yetmez...

LisandroLopez

Harbiden mumla arıyoruz adamı arkadaş.. O gittikten sonra takım 3 pas üst üste yapamaz oldu.Şişir yavrum Bance indirsin.Başka hiç bir sistem yok!!!

özkan

Yok hadi diyinki;hakan bayraktar şöyledir böyledir,kötü topçudur,haksız kazanç sağlamaktadır yada vsvs neyse artık gönderiliş sebebi diyin bizde bilelim ki hakan şöyle böyle..

Yoksa hakan 75.000 TL'ler yemedi diyemi gönderildi klüpten,yada birilerine yalakalaık etmedi diyemi yoksa birilerinin adamları,yöneticinin yeğn, olmadı diyemi ?

Yönetim,sıçtın iyice.

Kaya

Seni gönderen,gönderilmene vesile olan kim varsa sevgiyle anıyorum.....  :kafa:

feveran

helala baba sana fener macında yedek gırecek bırazdan 55 gıymış has samsun çocugu senın allahına kurban senı gonderene yazıklar olsun 2 yakası 1 araya gelmesın

Ollivanders

55 numarası ile fenerbahçe karşısında 2. yarıyı oynayacak futbolcu. Fink'i , M.sarp'ı görünce H.Bayraktarın o takımda olması zoruma gidiyor.

Ollivanders

Mersinin golunun asistini yapan , kendisini yollayan kişiye sövdürten Samsun'lu , Futbolu Samsunda bırakması gereken , Mustafa sarp'tan 10 kat daha futbolcu ...

Musti

Alıntı yapılan: Serpico - 17 Ekim 2011, 22:01:12
Mersinin golunun asistini yapan , kendisini yollayan kişiye sövdürten Samsun'lu , Futbolu Samsunda bırakması gereken , Mustafa sarp'tan 10 kat daha futbolcu ...

erkutdem55

Hakan Bayraktar-Agbetu-Zenke üçlüsü bozulmasaydı,mükemmel bir uyum tutturmuşlardı,yanına da ayağına top yakışan Ekigho ilave edilseydi güle oynaya 10 puanımız vardı.

55 sana çok yakışıyor Hakan Bayraktar.

AhmetDenizci

Sevdası Sırtında

Kırmızı-Beyazlılardan gönderildikten sonra Mersin'le anlaşan Hakan Bayraktar, Samsun'un plakası olan 55 numaralı formayı giyerek sevdasını da ortaya koydu.Kırmızı-Beyazlı formayı giydiği dönemde adeta orta sahanın beyni olan ve Samsunspor'un 5 yıl aradan sonra Spor Toto Süper Lig'e geri dönmesinde önemli rol oynayan Hakan Bayraktar, sezon başında takımdan gönderilmiş ve Mersin İdmanyurdu'yla anlaşmıştı. Samsunlu olan ve bunu da her fırsatta dile getiren tecrübeli futbolcu, Mersin'de de sevdasını sırtına kazıdı.

FORMA NUMARASI 55
Yeni takımında 55 numaralı formayı giyen Hakan, önceki gün oynanan Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe maçında takımının attığı tek golün de pasını verdi. 46'ncı dakikada sahaya sürülen ve oyuna girdikten sonra takımının tüm ataklarını yönlendiren yıldız futbolcuyu izleyenler, "Böyle bir oyuncu nasıl ve kim tarafından gönderilir?" diye sormaktan kendilerini geri alamadı.

##kdc##

Hakan'la ilgili okuduğum her haberde içim sızlıyo;

Kaya

Her maç sonu seni ansam,özlesem ve topun ayağına nasıl yakıştığını bir daha hatırlatsam kızarlar mı acaba bana  :'(

Yarıda alabilsek seni geri keşke..Tam Fink'in yanına ilaçken gönderildin...

SametYılmaz55

1 sene kaldın ama bıraktığın etki o kadar büyük ve saygıya değer ki  gözlerimiz hep seni arıyor :'( :'(

Burak

Geç bulduk erken kaybettik resmen  :(