5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Hakanın gitmesiyle yeni transferlere bile buruk bi sevinc yasadım  :'(

germencisse

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Eylül 2011, 01:54:19
Ne gibi ahlaki problemleri vardı mesela?  :o Ben ilk kez duydum böyle birşeyi. Bilakis disiplinli, işini iyi yapan, efendi bir adam oalrak biliyoruz Hakan Bayraktar'ı...

Mehmet abicim "ahlaki" tabiri yanlış olmus biraz uyumsuz diyelim;ama çok fazla bulundugu takımda barınabilen bir oyuncu olmadığını biliyoruz..

Yeni hocamız gelene kadar kulubümüzde hiç bir problemeni duymadım,ve benım bu sene kaptanlık verilmesini istediğim bir oyuncuydu..

LisandroLopez

Vlade Hakan Bayraktar dan sağ açık oynamasını istemiş oda hocam nasıl oynayım yaşım kaç benim felan demiş böyle bi diyalog duydunuz mu sizde?
Bir de, bir anlaşmazlık çıkmaması lazım diye düşünüyorum çünkü Hakan Bayraktar hoca gibi Almanca bilen bir oyuncu.
Bence asıl mevzu hocanın kadroda düşünmediği veya Hakan Bayraktar ın parayı sorun etmesi..
Kalmasını çok istiyordum, çok arayacağız gibime geliyor.

##kdc##

hocanın bu adamı kadroda düşünmemesi gibi bişi olamaz abi ya, başka bi hırtlık vardır kesin ortada  :(

GökhanÇağlar

yolu açık olsun,çok emegi geçti...

muzaffer4

hiç olmasa adamı takımda tutsaydık da gençlere abilik yapsaydı...

Kaya

Hakan'ın gönderilme sebebi Fink,Mustafa Sarp ve Murat Ceylan geldikten sonra belli oldu..Yolun açık olsun.. :ok

AhmetDenizci

İnşallah son bir gelişmeyle takımda kalır. O kadar söylemişti futbolu memleketimde bırakmak istiyorum diye.

Ayrıca dünkü barbekü keyfinde varmış:

http://samsunspor.org.tr/resimler/1eeyl/resim%20018.jpg

Gorkem

yolun açık olsun hakan bayraktar

LisandroLopez

Şu Kenan ın yediği barbekülerin haddi hesabı yok arkadaş ya ;D

brigand

sadece55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Eylül 2011, 15:38:01
Şu Kenan ın yediği barbekülerin haddi hesabı yok arkadaş ya ;D

Kenanın yediği en helal ettir orada..Kaptan gemiyi zor günlerde bile terk etmedi

SerhaT55

Yolun açık olsun hakan abi emeklerin için teşekkürler senin burda futbolu bırakmanı istedik ama hadi hayırlısı.

AhmetDenizci

Mersin İ.Y. da 55 numaralı formayı terletiyor. Keşke bir sene daha bizde oynasaydı.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 18 Eylül 2011, 00:15:03
Mersin İ.Y. da 55 numaralı formayı terletiyor. Keşke bir sene daha bizde oynasaydı.
>l< >l< >l<