5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

A2 ye gönderilmiş
Hakan ın yapacagını düşünmüyorum ama muhtemelen disiplinsiz bir hareket yüzünden olmuştur..
inşallah geri döner gerçek Kaptan...

Burak

saat 10.30 gibi noterdeydi. Takımdan ayrılıyormusun dedim. Şu anda belli birşey yok 5 gün pafla çalışacağım sonrası belli değil dedi. Kalmayı istiyorum ama bu iş tek taraflı değil tabi ki dedi . Benden bu kadar :)

brigand

sebep nedir? açıklama yok duyuru yok nasıl bir iş anlamadım?

kaptan 55

kemali koruyanlar şu sayfaya tek satır birşeyler yazmamış,hayırdır trabzona gitmiyor diye mi yoksa?

şöyle bir düşünün bakalım çıkmamızda kemal'in mi hakan'ının mı daha fazla katkısı var?

mehmet yılmaz

Eğer yanılmıyorsam Hakan Bayraktar'ın babası Kemal Bayraktar 1965 yılındaki ilk profesyonel Samsunspor'un kadrosunda yer almış, eski bir futbolcumuz.

İlk sezonunda Samsunspor forması giyen oyuncular ise şunlar olmuştur;
Erol Özen, Hakkı Tomaç, Nihat Serçeme, Emin Uysal, Mustafa Kayıkçı, Nazım Kayıkçı, Muhlis Gülen, Celal Soydan, Muzaffer Yurttaş, Metin Balaçlı, Mecit Böke, Aydın Yazıcı, Gürel Üstündağ, Temel Keskindemir, Erdal Deviren, Ali Kandil, Erol Dalkılıç, Kemal Bayraktar, Turan Yüzüak, Mustafa Erol, Yalçın Aytüner, Suat Hacıoğlu ve Metin Sam.

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ağustos 2011, 14:56:00
Eğer yanılmıyorsam Hakan Bayraktar'ın babası Kemal Bayraktar 1965 yılındaki ilk profesyonel Samsunspor'un kadrosunda yer almış, eski bir futbolcumuz.

İlk sezonunda Samsunspor forması giyen oyuncular ise şunlar olmuştur;
Erol Özen, Hakkı Tomaç, Nihat Serçeme, Emin Uysal, Mustafa Kayıkçı, Nazım Kayıkçı, Muhlis Gülen, Celal Soydan, Muzaffer Yurttaş, Metin Balaçlı, Mecit Böke, Aydın Yazıcı, Gürel Üstündağ, Temel Keskindemir, Erdal Deviren, Ali Kandil, Erol Dalkılıç, Kemal Bayraktar, Turan Yüzüak, Mustafa Erol, Yalçın Aytüner, Suat Hacıoğlu ve Metin Sam.

doğru söylüyorsun hocam babamda tanıyor eskilerden diyordu , oda söylemişti bana "ama amcasıda olabilir"

kumköylü ahmet

Hakanin kadro disi kalmasina en cok üzülenenlerdenim biz suan super ligdeysek en cok onun payi var..Adam zaten 1 sene daha oynayip samsunsporumuzda jubilesini yapmayi planliyordu.bir sene idare edemedik.Teknik direktorumuz istemiyorsa bunun bir yolu yorgani oldugunu birilerinin anlatmasi lazimdi bu adama.Yazik Oldu Yazik seviyoruz seni hakan abii..Herne Karar alirsan al yolun acik olsun abi..

isa55

hocamız SIR PETKOVİÇ kendi takımında istemediği yetmedi, A2 de bile tahammül edemedi ve oynattırmadı.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: isa55 - 20 Ağustos 2011, 00:16:58
hocamız SIR PETKOVİÇ kendi takımında istemediği yetmedi, A2 de bile tahammül edemedi ve oynattırmadı.

isa seyrettin mi maçı

55(tuncay)55

hakan bayraktar affedilmiş pazartesi günü tekrar takımla birlikte çalışmalara başlayacakmış
kaynak:facebook

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 20 Ağustos 2011, 13:15:34
hakan bayraktar affedilmiş pazartesi günü tekrar takımla birlikte çalışmalara başlayacakmış
kaynak:facebook
insallah

SerhaT55

Hakan'a af çıktı

Samsunspor'da bir süre önce yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakılan tecrübeli futbolcu Hakan Bayraktar'a af çıktı.
Yönetim ile yaptığı son görüşmenin olumlu sonuçlanması üzerine yıldız oyuncunun Pazartesi gününden itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacağı açıklandı. Hakan Bayraktar'ın yeniden takıma katılması taraftarlar arasında da büyük sevinçle karşılandı.

Ayberk

çocuk oyuncağına çevirdiler takımı, onu kadro dışı bırak sonra vazgeç, sonra yok yanlış yaptık de tekrar bırak... :x(( :kafa: :kafa: :kafa:

zzeennkkee55

bu haber iyi oldu,Hakan'ın tecrübesine ihtiyacımız vardı,hayırlı olsun :)

Sercan

az tahsinin tipe bak yaa