5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

sadece55

allah o sarı karttan esirgesin bizleri hakansız zor çok zorrr

GökhanÇağlar

diyarbakır maçında atmalıydı bence ama bugüne kısmetmiş..

ilk golünü attı tebrikler  >l<

mehmet yılmaz

Çok kritik bir penaltıydı. Öyleherkes atamaz. Hakan, sorumluluk aldı ve klas bir penaltı golü atarak KSK'nin kilidini açtı.

Gorkem

Hakan bayraktar  ilk golünüde attı hayırlı olsun.

Ayberk

Penaltıda da kaleye vurmak yerine pas verecek diye korktum bir an :P :P :P :P :D :D ;D

Penaltı olur olmaz, FM anılarım canlandı, penaltısı 15ti bu adamın, gelir atar dedim :D Öyle de oldu. Ama bir anlık şaşkınlık yaşamadım değil, top dışarı çıktı, filelerin arkasından gidiyor sandım, yan ağlara tekrar çarpana kadar :D

##kdc##

Alıntı yapılan: Ayberk - 03 Nisan 2011, 23:26:00
Penaltıda da kaleye vurmak yerine pas verecek diye korktum bir an :P :P :P :P :D :D ;D

şu an ölüyorum gülmekten yaa  :D ;D

kumköylü ahmet

55. dakika ne tesadufki samsunun plakasinda samsunspor penalti kazandi  :D komik bu adam yaa ama samsunu iyi takip ettigi kesin

cembaba

Penaltı olunca yine aklıma Sercinho'nun bizi yaktığı attığı, insan yerine koymadığı maç geldi aklıma. Hakan Bayraktar, adam gibi adamsın.. Seviyorum seni. Dört dörtlüktün bügün.

Musti

Penaltı olunca kim atacak diye çok endişelendim. Topun başında Hakan kalınca rahatladım. Çok klas attı penaltıyı.

Mert

Adam efor sarfederken bile sakız çiğnemeyi ihmal etmiyor :) gençlere taş çıkarıyor helal olsun.

ahmetsefa55

valla kosarken sakız cıgnemek nası bı mezıyet ya ben dusururdum o sakızı herhalde  :)

Mert

Ben bir kere denemiştim ama olmadı yordu beni :)

berusa55

Her zamanki gibi maestro. Penaltıyı da çok rahat ve kendinden emin attı. Bizleri de oldukça rahatlattı.  >l<

Burak

Serkan sağolsun ilk golden sonra pederi yerden topladık :)  Nasıl bir yüklenmedir yavru o

kaptan 55