5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

Emre'den artık ne köy ne kasaba olmaz. Altyapımıza gelip, idman yapıp, maç yapmadan kaçan adamdan hiçbir şey olmaz...

sadece55

Ne alaka Emre ile bizim altyapı kerem?

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: Erdinc - 20 Ocak 2011, 15:52:24
Ne alaka Emre ile bizim altyapı kerem?

Bizim altyapıda da idmanlara çıktı Emre...

hacettepeli

tecrübesiyle tekniğiyle takıma katkı yapıyor çok iş yapıyor bence.

Burak

Bu yılın değil sanırım son yılların en iyi transferi basmadık yer bırakmadı orta sahada 35 yaşında olduğuna inanmak zor. Tam bir maestro sorumluluktan kaçmıyor . helal bee  >l< >l< >l<

twitter

Ollivanders

kumköylü ahmet

cok guzel oynuyor ama nedense sut cekmeyi fazla dusunmuyor kaleyi tam onden gorme pozisyonlarina kendisi giriyor ama bir turlu vurmuyor...ama cok tecrubeli ve cok yetenekli helal olsun sana iyiki varsin

alisan5516

şut çekkk şutt lütfen bi gazla geliyosun kaleye birden bi duruyosun hiç anlamı kalmıyo ki o zaman

Kaya

Sen varya sen müthiş bir futbol zekasısın.Oyunu okuma,topu kullanabilme gibi özellikleri üstdüzey bir futbolcuyu canlı canlı uzun zamandır izlememiştim.Takımın oksijenisin nefes gibisin.Maşallah...

sadece55

Samsuna bu kadar zekayı ve bu kadar mücadeleyi bir arada barındıran başka futbolcu gelmişmidir sanmıyorum

mehmet yılmaz

Yine aynı şeyleri yazacağım. Altay maçının Ahmet ve Muratla birlikte en iyilerindendi. Özgüveni çok yüksek, ayağına çok hakim, takımın abisi... Ayakta alkışlıyorum seni Hakan.

minci

Alıntı yapılan: Erdinc - 31 Ocak 2011, 01:21:28
Samsuna bu kadar zekayı ve bu kadar mücadeleyi bir arada barındıran başka futbolcu gelmişmidir sanmıyorum
Daniel Timofte vardı. Müthiş adamdı.

berusa55

Aman nazar değmesin'den başka nedir! Harika. Tam bir maestro.  >l<

özkan

Playstation'daki çip'in,yeşil sahalardaki versiyonu  ;)

Helal olsun sana Hakan Bayraktar,müthiş sorumluluk aldın yine dün gecede..