5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

lucarelli

Çok yük biniyor üstüne ama buna rağmen tecrübesiyle iyi yönlendiriyor oyunu. Bravo  >l< >l< >l<

ahmetsefa55

umarım senınde kalparla aranda sorun yoktur ve sende gıtmek ıstemessın.. bu takımın sana ıhtıyacı var.orkestra şefi gibisin kabul et  :) :)

sadece55

Bir Hakan Bayraktar daha alınsa çok mu şey istedim !

Burak

Pas organizasyonumuz her maç gelişiyor ve bence bundaki katkısı en fazla olan futbolcu

KotuCocuk55

Dün akşam maçı izlerken öyle düşündüm;
Bu sezonun en başarılı oyuncu ödülü kime gider acaba dedim? Sonrada Hakan Bayraktar benim adayım dedim!
Adam takımı oynatıyor,yönetiyor,sessiz efendi işini yapıyor,işinide iyi yapıyor..Tek handikapı samsunsporla buluşması çok geç olmuş olması..

90 dakikayı kaldıramıyor,ama sahada gözlerim onu arıyor,top ayağına yakışıyor,bizlere güven veriyor.Uzun zamandır böyle bir oyuncunun varlığını hissesmemiştik sahada..İyiki varsın Hakan Bayraktar..Orjinal formanı bulsam alır,imzalatırım.

yirmiuc

bu yılın en iyi transferlerinden.
oyundan çıktığı maçlarda yokluğu hemen hisssediliyor. umarım futbolu bizde bırakır ve daha sonra hoca olarak hizmet eder.

55.hakan

Takımın ender Samsunlularından.İlk maçlarda dökülen topçulardandı.Hele Bolu maçının en kötülerindendi.Oynaya oynaya kendine geldi.Bari bu adama sahip çıkalım.

KotuCocuk55

SakıZ çiğnemesine hastayım!

Ollivanders

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 22 Aralık 2010, 23:21:37

sorma abi ya nasıl çigniyor nasıl nefes alısverişi saglıyor anlayamıyorum :=)

ali ihsan

Fiziki gücü artınca kalitesini iyice hissettirdi.Şampiyonluk yolunda 2. yarı çok iş düşecek.Allah kaza,bela vermesin inşallah.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 22 Aralık 2010, 23:21:37

O sakızı, o şekilde başka biri çiğnese zaten doğru dürüst top oynayamazdı, üstelik bizden yiyeceği zılgıtlar da cabası olurdu ama Hakan'a hepsi helal olsun. Hatta sakız çiğnemekle kalmasın, Samsun pidesi de yesin top oynarken, yine de hakkını verecektir çünkü  >l< >l< >l< >l<

Bir de Hakan kadar babasına da helal olsun ;)
Adamsın, amca...  >l<

Kadir ÇELEBİ

Kuş sevgisi olduğunu biliyoruz hatta tesislerde besliyormuş sanırım ben buradan alıp yollamak istiyorum ama ölür hayvan günahı büyük olur kuş merakı olupta samsundan teymin edebilecek bir arkadaşımız varsa aramızda kendisine güzel bir hediye sunar diye düşünüyorum.. gerekirse maddi destek verebilirim...

mehmet yılmaz

25 Aralık 2010, 12:42:11 #132 Son düzenlenme: 25 Aralık 2010, 15:06:48 samsuni
Hakan Bayraktar, yıllardır ısrarla bizde olması gerektiğini düşündüğüm bir futbol prototipi. Nedir o? Tecrübeli, orta alanda oyunu çift yönlü oynayabilen, düzgün karakterli ve takımda liderlik yapabilecek bir oyuncu tipi. Hakan'da bunların hepsi mevcut; bir Samsunlu olması da işin güzel tarafı. Hatta 'Samsunspor ve Samsunlu Hakan Bayraktar neden bu kadar geç kavuştu?" diye sormadan da edemiyorum zaman zaman.

Foto: Bisikletli CEngaver :)

yirmiuc

savaşın morali de baya bozuk görünüyor.

KotuCocuk55

Kuş sevgisi varsa,Güvercinci vural la takılsın..Hemde samsunspor sevgisini arttırır..Çok kral adamdın vural geçen seneki röpörtajın ve ben futbolu hiç sevmedim samsunsporu çok sevdim lafın hep aklımda...