Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

Desiqner

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Temmuz 2012, 00:41:27
Sel bir felaketti, hepimizi üzdü ancak küçük bir espri yaparsak eğer; geriye sadece iki iyi şey bıraktı
1- Feneriumu sel basması
2- Gsstoru sel basması

Şehri Müdafaa :)

berusa55

4 Temmuz 2012

15 Temmuz 2012

Felaketin izlerini silme çalışmaları bütün imkanları kullanarak devam ediyor. Arkadaşlar otoparkın temizlik işlerini almışlar. Su boşaltılmış ancak diz boyu çamur deryasıyla kıyasıya bir mücadele var. Otopark girişleri alçak olduğu için içeriye iş makinelerinin girmesi mümkün değil. Bu nedenle pislikler dışarıya traktör römorklarıyla atılıyor.

Gerçekten yapılmış bir işi tamir etmek, sıfırdan başlayıp yapmaktan daha zor. Elektrik - elektronik, havalandırma, güvenlik, haberleşme gibi bilumum sistemler çöktüğü için sil baştan yapılacağından tıpkı heykelin ifade ettiği gibi bizim de biraz sabırlı olmamız gerekecektir.

Çetin KOŞAR

cembaba

Bayağı bir temizlemişler. Gerçekten çok üzücü bir durum. :( İnşallah eski ününe kavuşur yine.

Nuri Asan

o dere yine tasarsa nasil olacak? nasil bir mantiktir bu ne kadar ac gozlu olduk dere yatagina avm fay hattina toki olan disinden tirnagindan artiran gariban vatandasa olsun ya da orada calisan guvenlikciye 

kamuri

makro sanırım kapatcakmış ordaki marketini oyle duydum

King1965

jurista

Samsunda yıllardır hazır alıp satan ,hazırı tüketen istihdama dönük hiçbir yatırımı olmayan ,kazandığı parayı istanbulda yemeyi alışkanlık haline getirmiş çoluk çocuğunu oralarda özel üniversitelerde okutup sonra samsunda iş yok ki neden samsuna gelsin demeyle övünmüş kişiler yukarıda fotoğrafı bulunan bey efendi gibi samsun sanayicilerini temsil eden derneklerin başkanlığını yapmaktadırlar .

sormazlar mı adama , samsunun hazır tüketiminin payının düşmesinden endişe ettiğiniz için şimdi bel altından neden vuruyorsunuz diye ?

lovelet samsunspora bedelsiz mağaza verirken by beyler kaç tane kombine almışlar ,kaç kere samsunspor maçlarına gitmişler ?

samsunlu iş adamlarıymış !!! gülerim geçerim buna ben !!!

oğulları beşiktaşa,gs yekongre üyesi olmak için binlerce doları gözden çıkartan ağır abiler bırakın artık samsun için ahkam kesmeyi !!!

King1965

berusa55

Hayırlı olsun tekrardan. Umarız gerekli önlemler alınmış bir şekilde bir daha sel veya başka sorunlarla karşılaşmadan aralıksız olarak alış veriş hayatına devam eder Lovelet.

twitter

hadise'de iyiymiş. düm tek tek  :deli:

Burak

Bizim store da faaliyete geçer sanırım tekrar açılınca değil mi ?

##kdc##

İlk seferinde atiye mi çıkmıştı, şimdi de hadise. Pilavlı bi mevlüt yapmaları gerekirken daha beter sapıttı adamlar.  :(

cembaba

binikalamadım

büyük cesaret doğrusu

babasamsunlu

ÇOK FENA GÜLDÜM CÜNO REYİZZZ   ;D ;D