Samed Hakan Kılıç

Başlatan Kaya, 13 Eylül 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

55_OrHaN_55

Gereken ceza verilecekmiş. Gözünün yaşına bakmasınlar. 2 senedir herifin nazını çekiyoruz.

Ollivanders

Oyun bilgisi anlamında takımda bulunan orta sahaların en iyisi. Fiziksel anlamda kendisini geliştirmesi gerek ancak oyun zekası en önemlisi. Bu sene verimli olacağını düşünüyorum.

Karabudun

Bana göre eldeki oyuncular arasında en iyisi. Şayet olumlu bir hava yakalar ve çaba gösterirse mevkisinde bu ligin açık ara farkla en iyisi olur.

cembaba

Ben Yılmaz'ın gitmesinde kendisinin antrenman performanslarının etkisi olduğunu düşünüyorum. Özellikle o bölgede olan Bünyamin, Oğuz, Okan ile rekabete girdiğinde açık ara Samed Hakan oynar. Ferhat ve İlyas'ın banko 11 oynayacağını öngörürsek kesinlikle Samed Hakan oynayacaktır.

Stoper

Samed Hakan'da hâlâ bir tutukluk var.  Şu an Bünyamin bir adım önde.

tactician

Alıntı yapılan: Stoper - 18 Ağustos 2019, 11:08:02
Samed Hakan'da hâlâ bir tutukluk var.  Şu an Bünyamin bir adım önde.

bence ikisi de bizim aradığımız oyuncu değil.
Samet Hakan için beklentiler çok yüksek gördüğüm kadarıyla, ama hem saha için etkileşimi çok düşük hem de baskı altında kayboluyor çocuk. Her dar alana mahkum edildğinde oyun samet de yokluyor. Ofspor maçında da bir tek inisiyatif almadı.

55_OrHaN_55

Maça girdi, damgasını vurdu. Bana Samaras'ı hatırlatıyor, kumaşı çok kaliteli bir oyuncu.

Kaya

Pendik maçında neredeyse tüm topları olumlu kullandı. Maçın yıldızı.

5trawberry

Sahada işini yapan; sakin,soğukkanlı ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilen futbolcu. Yalnız özel bir talimat mı bilemiyorum ama çoğu zaman geride kalmayı tercih etti. Yalçın ataklara çıktı, kendisi hep kademe de kaldı. Oysa ki ilerde ortadan yaptığımız ataklarda Hakan'ın desteksizliğini hissettik.

ea55

Top tekniği çok iyi gerçek mevkisinde oynamıyor. Defansın çok içine girdi

Stoper

Pendik maçında iyi maç çıkardı. Olumlu pas yüzdesi yüksek ve mücadele gücünü artırmış.

_SoN_

Ben bu maç çok beğendim, özellikle topla beraber soğuk kanlılığı ve mücadeleci oyunu çok iyiydi, bize bu sene çok faydalı olur ve bence ilk 11 in değişmezi olmalı.

maço

hiç umudum yoktu , umarım performansını arttırarak devam eder.

Kaya

Fizik kondüsyon açısından çok iyi durumda. İlginç bir top kapma tekniği var ikili mücadeleye girdiği her topu kazanıyor. Hoca kendisini ön libero oynattığı için hücum anlamında bir şey katması beklenemez zaten. Son iki maçtır bana göre takımın en iyisi.