Hadi İtiraf Et,Korkma,Çekinme,Biz Bizeyiz

Başlatan King Of The North, 14 Ocak 2009, 14:34:55

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Nisan 2010, 14:38:29
Kardeşim benim..aynı kader..Hiç bir zaman başka bir takım olmadı..İlk andan beri...Seni bilemmde ben ya söverken yada sevinçten gidecem bi gün :):):)

:)Sen banko söverken gidersin :):):)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 02 Nisan 2010, 16:39:42
:)Sen banko söverken gidersin :):):)

Böyle topçular varken sanırım senin kehanet doğru çıkar.. :):):)

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Nisan 2010, 16:42:02
Böyle topçular varken sanırım senin kehanet doğru çıkar.. :):):)

:):)Bizim yeni nesil Samsunsporluyu çözdün mü resimde?

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 02 Nisan 2010, 16:44:55
:):)Bizim yeni nesil Samsunsporluyu çözdün mü resimde?

Çözdüm çözdüm..
evet beyler sitemizin en küçük Samsunsporlusu..Erkutun avatarında şapkanın yanındaki resim doğacak bebeğinin ultrason görüntüleri..Hey maşallah beee ...

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Nisan 2010, 16:47:45
Çözdüm çözdüm..
evet beyler sitemizin en küçük Samsunsporlusu..Erkutun avatarında şapkanın yanındaki resim doğacak bebeğinin ultrason görüntüleri..Hey maşallah beee ...

Tam da ambleme bakıyor,haydi hayırlısı Allah utandırmasın :)

Ertuğrul Sağlam

3 Acı itiraf daha  :-[

93-94 Sezonu yarım kalan Samsunspor - ts maçında Söğütlübahçeli'ler ile birlikte köprünün üzerinde ts'li birisinin arabasını haşat edip ters çevirenlerin yanındaydım.

ts'ye deplasmanda 4-0 yenildiğimiz maç yılını hatırlamıyorum sahaya atılıp Maraton programına çıkan bıçak benimdi.

Rahmetli Sedat Balkanlı'nın son dakikada bize attığı gol ile gs ile 2-2 berabere kaldığımız maçtan sonra Hakan Ünsal'ın oturduğu koltuğun yanındaki camı Samsunspor tesisleri yanındaki köprüde pusu kurup kıran bendim diğerinide arkadaşlardan biri kırmıştı...

Cahiliye dönemini bu ufak tefek olaylarla atlattık çok şükür bugün çok zor böyle bir olaya bulaşmam.....

erkutdem55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 02 Nisan 2010, 18:42:53
3 Acı itiraf daha  :-[

93-94 Sezonu yarım kalan Samsunspor - ts maçında Söğütlübahçeli'ler ile birlikte köprünün üzerinde ts'li birisinin arabasını haşat edip ters çevirenlerin yanındaydım.

ts'ye deplasmanda 4-0 yenildiğimiz maç yılını hatırlamıyorum sahaya atılıp Maraton programına çıkan bıçak benimdi.

Rahmetli Sedat Balkanlı'nın son dakikada bize attığı gol ile gs ile 2-2 berabere kaldığımız maçtan sonra Hakan Ünsal'ın oturduğu koltuğun yanındaki camı Samsunspor tesisleri yanındaki köprüde pusu kurup kıran bendim diğerinide arkadaşlardan biri kırmıştı...

Cahiliye dönemini bu ufak tefek olaylarla atlattık çok şükür bugün çok zor böyle bir olaya bulaşmam.....

Ufak tefek derken :):):):)Pompalıyla kimseyi indirmemişsin,buna da şükür :):):):)

Jnr.Serkan

çok ufak tefek şeyler abi hakikaten ya :D  bi pompalı tüfekle vurmadığın eksik :D

gozgoz yýlmaz

Bir itiraf da benden gelsin
Bir ara ciddi ciddi Hakkı Tomaç ve Erkut Tutu'nun başarılı olabileceklerine inanmıştım, bunu dilemiştim, saflık işte... Tomaç, Tutu ve başarı, yok daha neler?...

Şampiyoooonnnn....
Olacağız seneye 2b'de
Koyacağız Sebat'a da Arsin'e...
Büyük başkan Hakkı Tomaç seninle...
Laylalaaaayyy.....

( Samsunspor o kadar büyük ki, Tomaç bile küme düşüremez onu, işin gırgırıdır üstteki tezahürat... )

papel

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 02 Nisan 2010, 23:10:57
Bir itiraf da benden gelsin
Bir ara ciddi ciddi Hakkı Tomaç ve Erkut Tutu'nun başarılı olabileceklerine inanmıştım, bunu dilemiştim, saflık işte... Tomaç, Tutu ve başarı, yok daha neler?...

Şampiyoooonnnn....
Olacağız seneye 2b'de
Koyacağız Sebat'a da Arsin'e...
Büyük başkan Hakkı Tomaç seninle...
Laylalaaaayyy.....

( Samsunspor o kadar büyük ki, Tomaç bile küme düşüremez onu, işin gırgırıdır üstteki tezahürat... )

ne yalan söyliyim bende bi ara başarılı olurlar sanmıştım meğer rüyaymış  >:(

Gorkem

06 Nisan 2010, 18:12:25 #116 Son düzenlenme: 06 Nisan 2010, 18:22:20 SS-Gorkem55
önceden  gs yi tutardım ama sonradan doğru yolu bulduk ve SADECE SAMSUNSPORLU olduk

erkutdem55

Devşirme seyircimiz de bayağı fazlaymış,ne olursan ol gel :)

King Of The North

Bir Trabzon maçı öncesi gene tele-on ya da star veriyor maçı, kart kapısında sıradayız, kemaralarla spiker geliyor biz bağırmaya başlıyoruz, mikrofonu zart diye bana uzatıyor adam ne olur maç diye, ben de 5 atacağız diyorum, 0-1 yeniliyoruz tabi rezillik o biçim

Pergani 55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 06 Nisan 2010, 18:22:28
Devşirme seyircimiz de bayağı fazlaymış,ne olursan ol gel :)
ben de bu kadar devşirme oldugunu bilmiyordum.oldukça ilginç