MHP Atakum Adayı Fevzi Er; Hep birlikte Süper Lige çıkacağız

Başlatan ozgur_altunay, 09 Şubat 2009, 13:35:12

« önceki - sonraki »

Recep

Bu Gün Mail adresime Gelen Mail belki sizlerede gelmiştir ama paylaşmak istedim

Sevgili ATAKUMLULAR

Sizlere hizmet etmek amacıyla çıktığımız ATAKUM'a hizmet yolunda bir çoğunuzla yüz yüze görüşme imkanı bularak sizler için yapmak istediklerimi sürem yettikçe anlatmaya çalıştım. Bu mail aracılığı ile de bu güne kadar ulaşma imkanı bulamadığım siz saygıdeğer Atakumlulara duygularımı aktarmayı istiyorum.

Bildiğiniz gibi seçim süreci içerisinde hiç bir polemiğe girmedim. Kimisi "Kaldığımız yerden devam edeceğiz", kimisi de "Eyvah kaldıkları yerden devam ederlerse yirmi yıl öncesine döneceğiz" diyor ve birbirlerinin açıklarını yakalamaya çalışıyorlar. Bizler hiç bir tartışmaya dahil olmadık... Bu çizgimiz böyle de devam edecek. Çünkü biz, daha önce sizlerin oyları ile göreve gelmiş kişilere sert eleştirilerde bulunmanın demokratik tercihini kullanarak oy veren sizlere karşı yapılan bir saygısızlık olduğunu düşünüyoruz. Biliyoruz ki; kimsenin yanlışıyla doğruya ulaşılmaz. 'Sağımız da bir solumuz da' sloganıyla çıktığımız bu yolda hiçbir ayrımcılığın içerisine girmeden, sizlerin teveccüh ve destekleri ile göreve gelip, sizlerden aldığımız güçle yönetimde olmayı hedefliyoruz. Biliniz ki, bu hedefimize de sayenizde adım adım ilerliyoruz.

Ekibim ve ben ATAKUM'a yapacağımız hizmetleri çağdaş belediyecilik anlayışının gereklerine uygun bir biçimde gerçekleştirmek ve sizleri mutlu edecek projelere imza atmak için çaba harcıyoruz.

"Benim bir oyum neyi değiştirir ki" diye düşünmeyin

Biliniz ve emin olunuz ki;

Atakum'un geleceği sizin bir oyunuzla değişecek...

Atakum için karar ver...

Bir oy yeter...

ATAKUM SİZİN - KARAR SİZİN

En Derin Sevgi ve Saygılarımla

MHP ATAKUM BELEDİYE BAŞKAN ADAYINIZ

FEVZİ ER 

HoliganSamSunLu

inşallah kazanırda şu samsunspor düşmanı zihniyetten biraz olsun uzaklaşırız ilçeler giderse yzy nin forsu gider.

red_white

arkadaşlar Herkes Atakumdaki tanıdıklarına neden Fevzi Er e vermesi gerektiğini açıklasın Atakumda Forza Fevzi Er   Büyükşehirde Mehmet Atalay kim Samsunspor un yanındaysa bizde onun yanındayız anti yzy

Baskent_Samsunspor

30 mart sabahı samsun halkı içimizdeki yabancılara tokat atması lazım heyecanla bekliyorum

arena55

metınmı bıse yaptı atkuma ademmı ıkısıde bıse yapmadı  oflu adem efendı zamanında  atakum beledye araclarının nerde olduğunu kımlerın altında gecelrı    naptını   bızler ıyı blyoz  ne hızmetı yapmıs atakuma ofluları getrdı  bısede yapmadı adem efndıde hem caldı hem yedı hemde mılletle makara gctı  doğma buyume atakumdakıler metınıde grdu yenı nesıl ademıde grdu nufus kagıdında hangısının samsun yazıyo fevzı  er bunların hesabını sor gelınce bu ıkı katakullecıye atakumda FEVZİ ER GERISI YALAN

ugrass

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 17 Mart 2009, 10:11:49
30 mart sabahı samsun halkı içimizdeki yabancılara tokat atması lazım heyecanla bekliyorum

ozgur_altunay

arena55

HERZAMANKİ GİBİ MARATON TİRİBÜNÜNE GELDİ MÜTAVAZİ Bİ ŞEKİLDE VEDE REKLAMINI YAPMADAN MAÇINI SEYRETTI .AZDAHA KALBİ DURCAKTI TAKIM GOL ATMASA FEVZİ ER SEN VARYA ATAKUMDA BAGIRIYOLAR ATAKUMDA DOGDU SAMSUNLU OLDU HELAL OLSUN SANA FEVZİ BAŞKAN FEVZİ BAŞKAN .YAKIŞIYOSUN BE NUFUS KAGIDINDAKİ SAMSUN YAZISININ HAKKINI VERYON HELAL BAŞKAN HELAL

ozgur_altunay

SAMSUNSPOR'UN ÖNÜ PROJELERLE AÇILACAK

Birlikten kuvvet doğar anlayışıyla Atakum'da ayrımcılık yapmadan sağı-solu birleştireceklerinin bir kez daha vurgulayan Fevzi Er, �Sadece Atakum'un sorunları bizi ilgilendirmiyor. Samsun'un da sorunlarını biz kendi sorunumuz olarak görüyoruz. Örneğin Samsunspor. Belki birçok insan farkında olmadı, ancak Samsunspor küme düştüğünde tüm şehir de onunla birlikte küme düştü. En başka bir kentin en büyük tanıtım aracı elden gitti. Süper Lig'in takımı olmak her zaman için o şehre artı değer kazandırır. Maalesef birçok insanımızda Samsunspor'a harcanan paraların boşa gittiği gibi izlenimler var. Halbuki Samsunspor Süper Lig'e çıkmış olsa o harcanan paraların kat kat fazlası şehre geri dönecektir. Biz belki mevcut yönetimin borçları nedeniyle Samsunspor'a maddi anlamda tam bir destek veremeyeceğiz. Ancak kulübümüze gelir getirecek projelerde önlerini açacağız" diye konuştu.

King Of The North

KURTULUŞ BİZİZ
Atakum'da inanılmaz bir çıkış yaparak Belediye Başkanlığı'nın en güçlü adayı haline gelen..
25 Mart 2009 Çarşamba 11:58
Atakum'da inanılmaz bir çıkış yaparak Belediye Başkanlığı'nın en güçlü adayı haline gelen Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, "Açıkça söylüyorum, Atakum'un kurtuluşu biziz. Birlikten kuvvet doğar anlayışıyla Atakum'da ayrımcılık yapmadan sağı-solu birleştireceğiz. Kavgacı değil uyumluyuz. Yandaşa değil vatandaşa hizmet için geliyoruz. Bizim diğerlerinden farkımız gerçek Atakumlu olmamızdır" dedi

Yerel seçimlere az bir süre kala Atakum, Samsun'un en hareketli bölgesi oldu. Mevcut yönetime karşı yolsuzluk dosyalarının tek tek açıklandığı sözlü sataşmaların yaşandığı Atakum'da yaşının 39 olmasına rağmen bir ağabey gibi birleştirici kişiliği ile ön plana çıkan, rakip partilileri de yanına çekmeyi başararak inanılmaz bir çıkış gerçekleştiren MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, artık amacı gerçekten hizmet etmek olan kişilerin Atakum'u yönetmesinin vaktinin geldiğini belirtti. "Açıkça söylüyorum, Atakum'un kurtuluşu biziz" diyen ve Atakum'da değişim isteyenlerin tek adreslerinin kendileri olduğunu vurgulayan Fevzi Er, diğer adaylardan farklarını gerçekten hizmet amacıyla yola çıkmış bir Atakumlu olmaları olarak değerlendirdi.

HİZMET ETSELERDİ SİYASETE SOYUNMAZDIK
Atakum'da birçok yanlışlıklar yapıldığını ancak bu güne kadar hiçbirisini diline dolamadığını belirten Fevzi Er, "Biz başkaları üzerinden siyaset yaparak bir yerlere gelmek için yola çıkmadık. Başkaları bunu yapabilir ancak bu tutum bize yakışmaz. Biz Atakum Belediyesi'nin tüm kaynaklarını halkın refah ve mutluluğu için seferber etmek için yola çıktık. Atakum Belediyesi bünyesinde barındırdığı kaynakları vatandaş için seferber etseydi tüm samimiyetim ile söylüyorum siyasete soyunmaz, elimizdeki tüm desteği de verirdik. Biz bu bölgenin insanıyız. Bizim annemiz, babamız, tüm ailemiz burada oturuyor. Bu nedenle yaşadığımız ve her zaman onur duyduğumuz Atakum'a gerçekten hizmet etmek istiyoruz. Başka hiç bir düşüncemiz yok" diye konuştu.

ÇALIŞACAK, ÇALIŞACAK VE ÇALIŞACAĞIZ
Hizmet anlayışıında hiçbir zaman fevri hareket etmeyeceklerinin sözünü veren Fevzi Er, "Biz birlikten kuvvet doğar anlayışı ile hareket edeceğiz. Hizmet noktasında bizimle aynı görüşü paylaşan partili partisiz herkese kapımız sonuna kadar açık. Çünkü hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Bizim birbirimizle bir derdimiz olamaz. Örneğin Büyükşehir ile kavgalı olmanın dargın kalmanın faydasının olmadığını geçmişte gördük. Başkalarının düştüğü ve ısrar ettikleri yanlışlara ortak olmak istemiyoruz. Hizmet aşkı olan her siyasi ve kurum ile tüm konularda beraber çalışmak prensibi ile yola çıkıyoruz. Biz hayatımız boyunca çalışarak, emek göstererek, projeler üretip bu projeleri hayata geçirerek belli bir yerlere geldik. Bizim hayat prensibimiz çalışmak üzerine kuruludur. Bu nedenledir ki, özümüzde olanı ortaya koyacak Atakum için Samsun için çalışacak, çalışacak ve çalışacağız. İlçemize en güzel hizmetleri sunmak için yola çıktık İnşallah böylesi ulvi bir yolda başarıya ulaşacağız" şeklinde konuştu.

EN BÜYÜK SORUN İŞSİZLİK
Atakum'un nerede ve nasıl büyüyeceğine ilişkin bu zamana kadar strateji üretemediğini ve bu yüzden istihdam noktasında bölge insanının beklentilerine cevap verilemediğinin altını çizen Fevzi Er, "Belki diğer adaylarımız göz ardı ediyor ancak ilçemizin en büyük sorunu işsizliktir. Bakın son zamanlarda asayiş olaylarına Atakum'a doğru bir açılım gerçekleştirmeye başladı. Bunun önüne geçmemiz lazım. Bölgedeki gençlerimizi iş sahibi, sorumluluk sahibi yapmamız lazım. Bunun için de ilçemizin potansiyelini değerlendirerek, Ulasal ve uluslar arası yatırımcıları bölgeye çekmemiz gerekiyor. Bunu oturarak yapamazsınız. Yatırımcıyı bizzat Atakum'a davet ederek, yatırım konusunda ikna etmeniz gerekir. Bu konuda irade göstermek, azimli ve inançlı bir şekilde çalışmak yeterli olacaktır" dedi.

SAHİLLER ATAKUM'A GELİR GETİRMELİ
Sınırları genişleyen Atakum'un sahilinin Türkiye'nin ender sahillerinden bir tanesi olduğunu vurgulayan Fevzi Er, "22 kilometrelik sahil bandından ne yazık ki yeterince yararlanamıyoruz. İvedilikle sahili ıslah etmemiz gerekiyor. Antalya'da Konyaaltı nasıl binlerce insana iş istihdam kapısı oluyorsa, pek ala bu Atakum'da da olabilir. Bu sahillerimiz Amasya'dan, Çorum'dan, Tokat'tan turist çeker hale gelmeli. Birçok insanımızın boşta duran yazlıkları var. Gerekli düzenlemeler ile bu yazlıklar pansiyon olarak kullanılmalı ve vatandaşa gelir getirecek projelerin önü açılmalı. Tüm bunlar göreve geldikten sonra şehrin tüm kurumları ile istişare yapılarak gerçekleştirilecek konular. Gençlerimize sahilimizde çalışabilecekleri iş ortamını hazırlayacak projeleri hayata geçirmemiz gerekiyor" açıklamasında bulundu.

AYRIMCI MUAMELEDE BULUNMAYACAĞIZ
Atakum'un bozuk yol, elektrik ve altyapı hizmetlerine değinmeye gerek olmadığını vurgulayan Fevzi Er, "Bunlar zaten bizim olmazsa olmazımız. İnşallah göreve gelir gelmez geceleri her yer aydınlatılmış, yolları düzgün, yağan en ufak yağmurda evleri su basmayan bir Atakum'u hayata geçireceğiz. Amacımız hizmetse ve vatandaşımızın bir mağduriyeti varsa onun sıkıntısını gidermekten daha önemli hiçbir işimiz olamaz. Görüşü ne olursa olsun, kime oy vermiş olursa olsun bir tek kişiye dahi ayrımcı muamelede bulunmayacağız" dedi. Atakum'u yakından ilgilendiren bir diğer konunun da Ondokuz Mayıs Üniversitesi olduğunu vurgulayan Fevzi Er, "Hemen yanı başımızda bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde eğitim gören öğrenciler, okul sınırları içerisinde sıkıştırılmış durumda. Ders sonrasında arkadaşlarıyla nezih bir ortamda oturup, eğlenemiyorlar. Bu da ilçemizde eksik olan kültürel ve sosyal ortamların az olmasından kaynaklanıyor. Atakum'daki bu büyük eksikliği gidermek için de çalışacağız" diye konuştu.

SAMSUNSPOR'UN ÖNÜ PROJELERLE AÇILACAK
Birlikten kuvvet doğar anlayışıyla Atakum'da ayrımcılık yapmadan sağı-solu birleştireceklerinin bir kez daha vurgulayan Fevzi Er, "Sadece Atakum'un sorunları bizi ilgilendirmiyor. Samsun'un da sorunlarını biz kendi sorunumuz olarak görüyoruz. Örneğin Samsunspor. Belki birçok insan farkında olmadı, ancak Samsunspor küme düştüğünde tüm şehir de onunla birlikte küme düştü. En başka bir kentin en büyük tanıtım aracı elden gitti. Süper Lig'in takımı olmak her zaman için o şehre artı değer kazandırır. Maalesef birçok insanımızda Samsunspor'a harcanan paraların boşa gittiği gibi izlenimler var. Halbuki Samsunspor Süper Lig'e çıkmış olsa o harcanan paraların kat kat fazlası şehre geri dönecektir. Biz belki mevcut yönetimin borçları nedeniyle Samsunspor'a maddi anlamda tam bir destek veremeyeceğiz. Ancak kulübümüze gelir getirecek projelerde önlerini açacağız" diye konuştu.

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er'in Projeleri

Turizm Cazibe Merkezi
Kültür ve Kongre Merkezi
Kent Meydanı Projesi
Mikro Sanayi Kompleksi
Modern Semt Pazarları
Piknik, Kamp ve Doğa
Sporları Merkezi
Yönetimde Kadınlara Söz Hakkı
Gençlik Kültür Eğlence Merkezi
7/24 Çocuk Bakım Merkezi
Ücretsiz Hazırlık Kursları
Üniversite Öğrencilerine
Ücretsiz Ulaşım İmkanı
Engelli ve Yaşlılara Evinde
Sağlık ve Bakım Hizmeti

Tiryakiler55

hadi bakalim in$allah samsunsporumuza hayirli i$ler yapacak birileri gelir

Akyol

bu projelerden hangisinde SAMSUNSPOR var ben göremedim  :(

Kodalak

valimizinde yerel seçimler sonrası SAMSUNSPOR'umuz ile ilgili çalışmalrı olacağı yönünde beyanatları var,gerçekten seçim sonrasını beklemek ve takip etmek lazım.Sözlerinde dururlarsa SAMSUNSPOR'umuzu güzel günler bekler.Az önce bir haber okudum malatya teknik dir.hayati palancı SAMSUN valisinin SAMSUNSPOR için yaptıklarından bahsetmiş.Ben önce valimize güveniyorum onun önderliğinde belkide küskünler barışacak,yada b.belediye olmazsa bile alt belediyeler vasıtası ile SAMSUNSPOR'umuza destekler başlayacaktır.Zaten artık yeter .....