Samsunspor Yönetimi Olağanüstü Genel Kurul Kararı Aldı

Başlatan 55.hakan, 20 Mayıs 2013, 18:22:50

« önceki - sonraki »

SSKLA

acaba benim mi içim fesat bilemiyorum ama dikkat ettiyseniz Emin Kar'a sallamaya Galip öztürk'ün çıkmasıyla başlandı ne tesadüf değil mi tıpkı çıktığımız seneki gibi!

lato

Galip Öztürk çıkmadan önce de çok sallayan (adam) vardı. Daha ilk zamanlarda bile vardı millet bişey olsa da eleştirsek yerin dibine soksak diye bekliyor. Yönetimin başarısından çok başarızlığını gözleyen o kadar çok insan vardı ki helal olsun valla Osmanlı gibi takımmışız o kadar entrikaya rağmen hala direniyoruz.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı

Samsunspor Başkanı Emin Kar ın, alınan kongre kararının ardından tekrar aday olmayacağını açıklaması üzerine Samsunspor eski Basın Sözcüsü olan Haluk Tan ın başkanlık için çalışmalara başladığı öğrenildi.

GALİP ÖZTÜRK DESTEKLİYOR
15 Haziran 2013 tarihinde gerçekleşecek olan kongre öncesi Haluk Tan ve ekibinin çalışmalara başladığı öne sürüldü. Haluk Tan iş adamı Galip Öztürk ün desteklediği, Tan ın ekibinin oluşturma çalışmalarının başlatıldığı bilgileri gündeme düştü.

Kırmızı - Beyazlı takıma gönül vermiş taraftarında desteğini arkasına aldığı Haluk Tan ın önümüzdeki hafta yapacağı basın toplantısı ile adaylığını açıklaması bekleniyor.

http://www.statukodergisi.com/samsunspor-da-haluk-tan-sesleri----116-Haberler.aspx

usare

Ben öyle bir taraftar göremiyorum. Tan kimdir ya. Yine birilerinin ipleri elinde olan başkanlar gelmesin artık.

Sadece Samsunspor

Galipin kazima yaptiramadigi seyi halukla yapacak. Eski defterleri actiracak davalar baslayacak. Ortalik karisacak olan samsunspora olacak. Kulup kurumsallastirilip borsada indiregandi yapilacak. Bu bnm sahsi gorusum ins oylr olmaz

Ekrem

Galip bizi kurtarmaz bitirir parayla saadet olmayacağını kazım yılmazda gördük Allah sonumuzu hayır eylesin  ..

ult55ras

para olmadan süper lige felan çıkamayız. şuan parayı sağlayacak kişilerin en başında galip öztürk var. bir şekilde yönetimde emin karın kalması ve galip öztürkün yönetimi desteklemesi lazım

##kdc##

minci

Sanıyorum Emin Kar-Galip Öztürk görüşmesinden Haluk Tan'ın başkanlığı kararı çıktı. Galip Öztürk Kar'a başkanlığı sürdürmesi halinde Suat çakır, Fuat Köktaş ve diğerlerinin ekonomik desteklerinin biteceğini söylemiş olabilir. Bu durumda mali tabloya baktığımızda istifanın en doğru yol olduğu görülüyor. Başkan ve ekibi tüm iyi niyetlerine ve çabalarına rağmen devam etmeleri mümkün değil.
Bu durumda yapılacak tek şey ne yazık ki istifa. Böylece Galip Öztürk ve tayfası takımı bünyelerine katmış olacaklar. Samsunsporumuz ilk etapta Metro Samsunspor olur daha sonra da şirketleşir ve ondan sonra da kişisel hırslar rol oynamaya başlar. Sonu ne olur bilmiyorum. Ancak bu durumda da devam etmek çok zor. Yani kulüp büyük bir açmazın içerisinde. Allah Samsunsporumuzun yardımcısı olsun. Belki taraftarın ağzını kapatmak için kısa dönemli başarıların peşinden koşulacaktır ancak sonrasını düşünemiyorum. Tabi tüm bunlar kendi kişisel görüşlerim.

Tamer55

salim çoşkunsu yine aday olmuş eski haberlermi bunlar

Özcan İNAN

samuray

süper lige çıktığımız sezon galip öztürk kazım yılmaz çekişmesi bizi küme düşürmüştü şimdi yine aynı senaryolar oynanıyor kişisel kaprisleri uğruna samsunsporun kaderiyle oynamaya kimsenin hakkı yok olamazda ama samsunsporun menfaatleri ön plana çıkarılırsa varsın metro samsun veya samsunspor metro olsun önemli olan samsunsporumuzun şu kaostan kurtulması inşallah samsunsporumuz için hayırlı olur dileğim temennim herkesin temennileride bu yönde tabiki

Karabudun

Alıntı yapılan: samuray - 22 Mayıs 2013, 14:20:28
süper lige çıktığımız sezon galip öztürk kazım yılmaz çekişmesi bizi küme düşürmüştü şimdi yine aynı senaryolar oynanıyor kişisel kaprisleri uğruna samsunsporun kaderiyle oynamaya kimsenin hakkı yok olamazda ama samsunsporun menfaatleri ön plana çıkarılırsa varsın metro samsun veya samsunspor metro olsun önemli olan samsunsporumuzun şu kaostan kurtulması inşallah samsunsporumuz için hayırlı olur dileğim temennim herkesin temennileride bu yönde tabiki

Takımın adını değiştirmek koca bir şehre sövmektir! Amatöre düşelim, sokak arasında oynasın takım, kaldırıma çıkıp destekleyelim; ama adımız değişmesin! Kırmızı çizgileriniz, dokunulmazlarınız olsun! Yakışmıyor, yakıştıramıyorum! :(

King1965

Parasız  da olmuyor malesef. kalitesiz oyuncular ilk yarıda nasıl bı halta yaramadık görduk.  Transfer tahtasını neyle açacağız ? Para ile oda bizde olmayan birşey . 

Integral

Samsunspor'da alınan kongre kararının ardından ilk adaylık açıklaması geldi. Samsun ve Çevresi Alkom ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği Başkanı Salim Coşkunsu, Kırmızı-Beyazlı kulübe aday olduğunu belirtti. Coşkunsu, "Başkan Emin Kar'ın aday olmayacağı söylemesinin ardından ben talip oldum. Ben Samsunluyum burada doğdum burada büyüdüm. Kulüp büyük bir borç yükünün altında. Ben söz veriyorum. Bir sezon da tüm borçları sıfırlayacağım. Eğer göreve gelirsem, transfer tahtasının kapanmaması için gerekli olan parayı da ödeyeceğim" dedi.

http://hedefhalk.com/root.vol?title=ilk-aday-coskunsu&exec=page&nid=539761