Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

mekansızların kendi imkanlarıyla 400 kombine tamamlayabileceğini sanmıyorum ama yardımlarla totalde 200 yaparlar.fena bi rakam değil.tribünde çok sesliliğe karşıyım ama mahalle gruplarının olması özellikle çocukları ve gençlere samsunspor sevgisi aşılama konusunda çok iyi oluyo.söğütlübahçeninde biraz hareketlenmesini bekliyorum.

Cheregi

Yıldız transferi gibi sevindim bu habere. Hangi açıdan baksak güzel. Hem gruplarımız kombine sahibi oluyor, hem kulübe yük olmuyor, hem de kendine sorumluluk edinen, destek olan bir iş adamı. İnşallah destekler kat kat artarda 400 ün de çok üstüne çıkarlar. İşte olması gereken tablo.

BigBadMama5552

AlıntıSAM-SEV yöneticileri Başkanımız Emin Kar'ı ziyaret etti.

Kısa adı SAM-SEV olan Samsun, Spor, Eğitim ve Tanıtma Vakfı Başkanı Rüştü Araboğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsunspor Kulübü Başkanımız Emin Kar'ı Nuri Asan Tesisleri'mizin Yönetim Binası'nda ziyaret etti. Başkanımız Emin Kar ile görüşen SAM-SEV yöneticileri, Samsun'un markası olan Samsunspor'a her zaman destek olduklarını ifade ettiler. Başkanımız Emin Kar, Sam-Sev yöneticilerine Samsunspor'un son durumuyla ilgili bilgi aktardıktan sonra yaptığı konuşmada, Sam-Sev gibi Samsun'daki diğer Sivil Toplum örgütlerinin Samsunspor'u her anlamda desteklemeye çağırdı ve satışa sunulan kombine biletlerden almaya davet etti.

Kaynak: http://samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=423

burakbas

Yöneticilerimizden Mehmet Yılmaz ve Tayfun Yüce bugün saat 2 de Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ' ı ziyaret ettiler...  :) Belediye belediye dolaşıyoruz, gitmedik yer bırakmayacağız... Herkesin desteğini alacağız inşallah...

mehmet yılmaz

Bugün Çarşamba ve Terme Belediye başkanlarımızı ziyaret ettik.
Yarın da inşallah Kavak, Havza ve Ladik Belediyesi başkanlarımızı ziyaret edeceğiz.

samsunmania

09 Ağustos 2012, 23:18:01 #275 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2012, 23:25:39 samsunmania
İlçelerimizi de işin içine katma fikri çok güzel. Oralarda da kulübün maddi manevi  ihtiyaçlarını karşılamak için varlıklı insanların olduğunu unutmamak adına olumlu bir girişim. Mesela Havza'da, Terme'de çok varlıklı insanlar var kulübe destek olabilecek. Çarşamba hep ön plana çıktı bu işte ama yönetimimiz akıllı bir strateji izleyerek buralara da ulaşmaya çalışıyor. Bir de şu çalık enerjiyi işin içine katabilirsek tam süper olur. Bu yönetim bu işi çözer.

target_t.t.b

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Ağustos 2012, 21:04:45
Bugün Çarşamba ve Terme Belediye başkanlarımızı ziyaret ettik.
Yarın da inşallah Kavak, Havza ve Ladik Belediyesi başkanlarımızı ziyaret edeceğiz.
abi tekkeköyü de es geçmeyin.orada da ciddi bi potansiyel var özellikle kutlukent bölgesinde.ah bi mobil store umuzda olsa:))

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 10 Ağustos 2012, 00:00:27
abi tekkeköyü de es geçmeyin.orada da ciddi bi potansiyel var özellikle kutlukent bölgesinde.ah bi mobil store umuzda olsa:))

Tekkeköy merkez ilçe olduğu için, başkanının bize gelmesini bekliyoruz. Bir programda karşılaştık, geleceğim dedi. Bekliyoruz. Atakum'dan hiç ses yok bu arada..

binikalamadım

hocam yerel seçimleri Mart 2014 ten Ekim 2013 e geri çekmişler...hepsi damlar merak etme  :-X

jurista

Havza,Kavak,Ladik...

Özellikle bu 3 ilçemizde Samsunspor tahminimizden daha fazla önemseniyor ve seviliyor .

Geçenlerde Kavak'ın ücra bir köşesinde mecburi bir alışveriş yapmak durumunda kaldım .Sırasıyla ,ufak bir sokak bakkalı , hırdavatçı,seyyar sebzeci ve kasap alışverişi esnasında 4 vatandaşımızın 4 ü de Samsunspor sevdalısı çıktı .Hele o garip seyyar sebzeci ayağındaki yırtık kara lastiğe rağmen bu sene destek olmak için kombine almak istiyorum dedi ya o an yıkıldım , gözlerim doldu .

Nasip olursa o kardeşimize  bir kombine hediye etmek için özellikle Kavağa gitmeyi düşünüyorum ..

Allah son model araçlarla atakum sahilinde cirit atan , dünyadan ve memleket sevdası bilincinden uzak arabası var ama malesef ruhu yok dimağlara bu arkadaşımızınkinin onda biri kadar yürek versin inşallah ...

Desiqner

Alaçam , Bafra , Yakakent ilçelerini bir Alaçamlı olarak gezmemenizi tavsiye ederim.Çünkü havza,kavak,ladik kadar ne Samsunsporlu vardır nede Samsunsporluluk... Bizim başkan fenerbahçeli.İlçenin hepsi istanbul takımlarını tutar.En yakın arkadaşlarım ve akrabalarda buna dahil.Bazılarının Samsunspor ikinci takımı bile değil.Ben ve annem Samsunsporluyuz biz temsil ederiz buraları :)

lato

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Ağustos 2012, 00:06:06
Tekkeköy merkez ilçe olduğu için, başkanının bize gelmesini bekliyoruz. Bir programda karşılaştık, geleceğim dedi. Bekliyoruz. Atakum'dan hiç ses yok bu arada..

Metin Burma futbolla pek alakalı bir insan değil gibi ama adamlığından hiç şüphem yok bir iki kişi gözünü açsa eminim elinden gelen desteği esirgemez ayrıca Samsunspor'un yalnızlığını o da yaşıyor Atakum'a bir meydan yapmak istedi ki çok güzel olurdu başka partinin adamı diye kimse oralı olmuyor bir bakıma o da destek arıyor ama dediğim gibi gözünü açmak lazım eminim gereken desteği verecektir Samsunspor'a

Ayberk

tamam da, Atakum Belediyespor amatörde gayet iyi takım. Belediyenin futbol takımı dikkat ederseniz. Kritik maçlar öncesi belediye Türkiş'te işlek yerlere afişler asmasını biliyor, amatör maça davet ediyor insanları. Diyeceğim o ki, makam mevki sahibi olmasa bile Atakum belediyesine işi düşen bir yabancı bile ister istemez futbolla ilgili bir şeyler görür, belediye sayesinde. Her neyse inşallah bundan sonraki süreçte kayıtsız kalmaz hiç kimse

lato

Az önce Atakum Belediyesinin resmi sitesine girdim iletişim bölümünden Samsunspor'a ellerinden gelen desteği vermelerini istediğimi uygun bir dille ifade ettim. Forumdaki abilerim ve kardeşlerim de destek istediklerini mesaj atarak bildirsinler bunu destek vermeyen bütün belediyelere yaparsak bir faydası olur diye düşünüyorum..

samsunluhakan

kombineler satışa çıktıgı gün 5 tane kombine aldım ama bilet şeklindeydi  
kartlar ne zaman çıkacak acaba bilgisi olan varmı