Büyük Kaptan Emin Kar Aday Olacak Mı?

Başlatan 55.hakan, 14 Temmuz 2012, 17:50:59

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 15 Temmuz 2012, 03:03:28

Sedat Karabük mü acaba samsunlu sportif direktör ?
.

Bilmiyorum . Sadece samsunlu olduğunu biliyorum transfer icin çalısmalara baslamis

Theofanis Gekas

efsane başkan felan diyoduk ya kazım efendiye asıl efsane şimdi geliyor,Emin abi gelsin amatörde oynayalım hiç farketmez,en azından karı gibi sözünden dönen iş bilmez salaklardan kurtuluruz 

ahmetsefa55

en azından camiaya bir nebze de olsa katkı da bulunmak için gecesini gündüzüne katacak biridir büyük kaptan.

tabi ki akıl , mantık kazım yılmazın tekrar aday olmasını ıster.

ama bana sorsanız kazımla ne olacagı bellı olmayan bır sezon mu ? yoksa emın kaptanla sıkıntılı bir süreç mi ?

emin kaptanla sonuna kadar..

ibrakadabra55

Arkadaşlar S.Karabük Antalyaspor a gitmiş S.Direktör olarak o değill

SSKLA

O zaman iş yaş başka samsunlu sportif direktör kim var ki? Benim bildiğim birde İsa Turan var oda zaten geçen senenin katili. Hakkımızda hayırlı neyse o olsun.

Tufan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 15 Temmuz 2012, 11:03:26
O zaman iş yaş başka samsunlu sportif direktör kim var ki? Benim bildiğim birde İsa Turan var oda zaten geçen senenin katili. Hakkımızda hayırlı neyse o olsun.

Bu işi layıkıyla yapabilecek efsanevi bir isim var kafamda (Kaptan Ercan) ama tabi geçmişimize sahip çıkamadığımız için sanmıyorum o olacağını.

Cheregi

Vay arkadaş rüyaysa kimse uyandırmasın, Emin Kaptan ın başkan, Ercan Kaptan ın sportif direktör olma ihtimalini konuşuyoruz farkında mısınız?  :holey: İhtimali hayali bile heyecanlandırıyor.  :'(

samuray

günlerdir samsunsporun bu kaos ortamında duyduğum en güzel haber inşallah emin kaptan olur o çok büyük samsunsporlu yeterki ona destek versinler yönetime efsane kadrodan mutlak alacaktır birilerini şimdi isim vermek istemiyorum bu konuda en azından bundan böyle futbolu bilen lertarafından yönetilmek süper olur

Theofanis Gekas

15 Temmuz 2012, 14:10:29 #38 Son düzenlenme: 15 Temmuz 2012, 19:51:59 Theofanis Gekas
bu sportif direktör tanju olmasın

Ajan

Umarım mecburi kalınmaz böyle bir şeye başarı gelmeyince,çorba inmeyince karın doymayınca sitem eden o kadar çok kişi var ki camiada(sözüm meclisten dışarı) ondan dolayı böyle bir camiaya Emin Amcamız 10 beden büyük gelir.

5trawberry

Sportif direktör Tanju olabilir bence.

SAMSUNLU ORUMA 55

Yeri Geldi Herkes Bizi Terk Etti..
Ama Sen Her Zorluğa Rağmen,
Bizi Terk Etmedin.. BÜYÜK KAPTAN.. ;)

Not:Emin Kaptanımız İçin Tasarladım.. Umarım Beğenirsiniz..

BigBadMama5552

Aslında böyle bir şey olsa harika olur, maddi olarak zorluk çeksek bile en azından kalpten Samsunsporlu bir başkanımız olduğunu biliriz. Diğerleri çok zengindi de ne oldu, koskoca Samsunspor ne hale geldi gözümüzün önünde. Yalnız olur da böyle bir durum gerçekleşirse, Emin Kar'ın böyle bir ortamda harcanmasından çok korkuyorum. Ama ben inanıyorum ki bu taraftar sonuna kadar Emin Kar'ın arkasında olur, olmalıdır da zaten.

Ertuğrul Sağlam

Yurekli,
Guvenilir
Futbolu bilen,
Taraftari anlayan,
Dort dortluk SAMSUNSPOR'lu
Varsa gorecegimiz guzel veya kotu gunler varsin seninle gorelim Emin KAPTAN.

emre__ss

Abilerim kardeslerim emin amca olsun bende isterim orası tamam ancak henüz kendi ağzından bir açıklama gelmedi böyle yaparak sık boğaz ediyoruz gibime geliyor. biraz zor durumda bırakıyoruz sanki... biraz sabredelim kendi kararını kendisi versin rahat düşünme fırsatı verelim derim.Lafim kimseye değil ortaya atıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen  elbette bende isterim kendi içimizden bizi bilen birisi olsun ama biraz sabır...