Baba Bana MEŞALE Al -3- (İdman ziyareti iptal, maç günü meşale şov yapılacak)

Başlatan 5555, 01 Kasım 2011, 10:47:28

« önceki - sonraki »

5555

İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL ---İPTAL

Perşembe akşamı saat 20:00 daki son antremana Samsunsporumuza destek olmak için gidiyoruz.Samsunsporun yeniden ayaga kalkması,kötü günlere dur diyecegimiz Ankaragücü maçı öncesi perşembe akşamı saat 19:30 da dernekten tesislere hareket ediyoruz.

Samsunsporluyum diyen herkesi saat 19:30 da dernegimize ya da saat 20:00 da Nuri Asan Tesislerinde bizlerle beraber olmaya davet ediyoruz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AlıntıSıradan olmamalısın.Bazı şeyleri değiştirmelisin.Ve buna inanmalısın.Sadece maça gidip 90 dakika bagırıp evine dönmemelisin.Olaylara farklı bakmalı.Yaptıgın herşey konuşulmalı,ilk olmalı,takdir edilmeli.En kötü zamanda bu takım benim demelisin.Hiç kimse yoksa ben varım demelisin.Bazı günler vardır kötü gitsede olaylar sen yine umut saçmalısın çevrene.İşte o gündür Cuma günü.Samsunsporun kurtuluş meşalesini saat 18:00 da Çiftlik Emir Balıkçılık önünde bütün Samsunsporlular olarak yakıyoruz.

SAMSUNSPOR'LUYUM DİYEN HERKEZİN GELMESİ RİCA OLUNUR !!!

--------

DİPNOT :

Yer : Çiftlik Caddesi Başındaki Emir Balıkcılık Önü
Tarih : 04.11.2011 Cuma ( Maç Günü Bazı Soran Arkadaşlar İçin  :rulet:  )
Saat : 17:00

Meşaleleri Saathaneye giderken bankalar caddesinin oradan alabilirsiniz...

--------
Şimdiden Katılan Bütün Renkdaşlarımıza Teşekkürü Borç Biliriz !

ŞİRİNLER

maraton

bu sefer gaz maskesi de alacam bak aklıma geldi yine nefesim kesildi.. yine mi yakacaz çiftliği  8)

davidsavage

5555,konu açan üyemizinde mesaj sayısı kötü bi yerde kalmış ;), önce çiftlik yakılacak sonrada ank-gücü :)

5555

Alıntı yapılan: davidsavage - 01 Kasım 2011, 12:36:48
5555,konu açan üyemizinde mesaj sayısı kötü bi yerde kalmış ;), önce çiftlik yakılacak sonrada ank-gücü :)
şimdi fark ettim ve bu yorumu yapıyorum aynen öyle kardeşim ayrıca herkezi şirinler kale arkasına bu maç davet ediyoruz... :)

fındık

01 Kasım 2011, 13:05:04 #4 Son düzenlenme: 01 Kasım 2011, 13:13:10 seko
Bende maraton köşeye birleşmek için tüm taraftarımızı davet ediyorum. >l< Gbb maçındaki gibi

Serkan

Kale arkasına girilir bu maç; Belki Şirinler bir güzellik yapıp Maratona girer efsane olur :)

cembaba

Nerede birleşilecekse birleşelim. Bir olmamız yeterli.

beşnumara

cembaba

FaTiH_HaN

En son meşale organizasyonu yapıldığında gündüz maçıydı ve hatırı sayılır sayıda meşale yakılmasına rağmen gündüz olduğu için tam meşaleler biraz sönük kalmıştı. Ankaragücü maçı akşam olucak çiflik caddesindeki görüntü şimdiden heyecanlandırmaya başladı beni süper lige çıktığımızdan beri ilk defa bu kadar heyecan bastı  :kanka: :holey:

CurvaSs

kaptan 55

meşalelerimizle ordayız,ondan sonra kafa nereye biz oraya ya maratona ya kaleye...

mehmet yılmaz

Funda Arar Yak Gel

Yak Gel bildiğin ne varsa...  >l< >l< >l<

samuray

bu kampanyaya tamda ihtiyacımız vardı gün bütünleşme birleşme günüdür ankg maçı öncesi süper olur

5555

Perşembe akşamı saat 20:00 daki son antremana Samsunsporumuza destek olmak için gidiyoruz.Samsunsporun yeniden ayaga kalkması,kötü günlere dur diyecegimiz Ankaragücü maçı öncesi perşembe akşamı saat 19:30 da dernekten tesislere hareket ediyoruz.

Samsunsporluyum diyen herkesi saat 19:30 da dernegimize ya da saat 20:00 da Nuri Asan Tesislerinde bizlerle beraber olmaya davet ediyoruz.