Şirinler:Kazım YILMAZ a SORUYOR

Başlatan 5555, 14 Eylül 2011, 15:12:14

« önceki - sonraki »

çýlgýnlar1984

Yazık Olmuş Gercekden Bundan Sonra Herkez Trıbunde Hareketlerıne Cok Önem Göstermeli Sanal Ortamlardan Bile Resim Alınıyor Nedense Hiç Bir Zaman Taraftar Grupları Bu konularda Yönetimden Destek Alamıyor Hep Sırt Çevriliyor Taraftarlara Yazık Gerçekden...

Tribün_ali

Arkadaşlar bu cezaları yazdıranlar samsundaki trabzon lobileri samsundaki önde gelen trabzonlular bunu yaptırıyor trabzonlu vekilleri iş adamları gibi... ismail başkan olsa bölemi olurdu ismail uyanık olsa 1 kişi bile ceza yemezdi. bu cezalar trabzonda ve ya istanbulda neden uygulanmıyor kaldıki ist takımları her maçta her türlü çirkefliği yapıyor onlara niye ceza yok. işte diyorum ya samsundaki trabzonlular bu cezaları verdirtiyor bizim yönetimde samsunsporlu olmadığı için taraftara sahip çıkmıyor. kazım gs li zaten

sadece55

Bu duruma ismail Başkanın da gücünün yeteceğini sanmıyorum...Adamlar da Lobi çok güçlü bir de Kanunlar bu sefer iyice yanlarında

Tribün_ali

İsmail uyanık herkeze giderini yapıyordu futbolu biliyordu samsunspor taraftarının içinde maç izliyordu tarftarın içinden di veeeeee sadece samsunsporluydu anti ist ve anti trabzonluydu

ahmetsefa55

kazım yılmaz galatasaraylı mıymış ?

nerden biliyosun böyle bir açıklaması varmı ? yada fotoğraf ? ya da başka bir kaynak ?

twitter

Tribün_ali

Birinden duydum bende delil falan yok.

55__Gurbet__55

Eger baskan gercekten gsli ise derhal istifa etmeli.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 14 Eylül 2011, 18:14:29
Birinden duydum bende delil falan yok.
o zaman nasıl oluyo da emın olmadıgın, bırınden duydugun konu hakkında boyle kesın konusabılıyosun ?

ayıp değil mi ?

samuray

kulaktan dolma laflara itibar etmeyelim arkadaşlar b 80 arkadaşımıza cezayı nasıl ne gerekçeyle vermiyler ellerinde delil mi va küfürmü etmişler yeni cezalar yaptırımlar gerçekten çok ağır hiç bu tür olaylara göz yummayacaklar tabi heryerde eşit olmalı t.f.f cezai yaptırımlar

doðan

futbolda şiddet yasası gereği beklenen bir  durumla karşı karşıyayız , biraz erken olmuş gibi vede söylenildiği üzere ts ye sövüldüğü içinse içler acısı , karşılaşılaşılan durumla muhatap arkadaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum , bende o gün stadda olsaydım sayınız 81 di ... daha çok başımızı ağrıtacak durumlarla da karşılaşabiliriz, çünkü  futbol camisı üzerinde bir lobimiz ve ağırlığımız maalesef ki yok , yönetim duruşumuz ve taraftar sahiplenmemiz , hatta şehir sahiplenmemiz vahim durumda ...

muzaffer4

80 kişinin sesi lig tv de duyuluyor o zaman
sdece 80 kişi mi bağırdı..

çýlgýnlar1984

Bu Ceza Belkide Acılıs Macından Olabılır Şirinlerin Mekansızlar ve Söğütlübahcenın Birbirine Sataşmasından Da Kaynaklabilir..
Eger Bu Macdansa Herkez Cezasını Paşa Paşa Ceksın Kufur De Ettıren Kahpelikde Yapan Alkollu Maca Gelen Ceksın..
Ama Sırf Gencler Macında Trabzona 61. Dk. Sovuldu Dıye Yapıldıysa O Zaman Buyuk Haksızlık Var Hemde Cok Buyuk..
.

erdem

80 kişinin elinde tebliğ varsa bu daha önceden adamların izlendiği anlamına geliyor.en ufak hatalarında zaten yapacaklarmış bunu.mesela beni itoş yaparken video aldı diyelim,benim ben olduğumu,adresimi bilip tebliği nasıl verecek? ki kimse kombine kartlarının yerine oturmuyor...bu hazırlanmış bi operasyon gibi durmakta..ayıptır günahtır,bütün stad bağırdı.ya bütün stada verceksin ya da susacaksın al_sana

minci

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 14 Eylül 2011, 18:04:23
Arkadaşlar bu cezaları yazdıranlar samsundaki trabzon lobileri samsundaki önde gelen trabzonlular bunu yaptırıyor trabzonlu vekilleri iş adamları gibi... ismail başkan olsa bölemi olurdu ismail uyanık olsa 1 kişi bile ceza yemezdi. bu cezalar trabzonda ve ya istanbulda neden uygulanmıyor kaldıki ist takımları her maçta her türlü çirkefliği yapıyor onlara niye ceza yok. işte diyorum ya samsundaki trabzonlular bu cezaları verdirtiyor bizim yönetimde samsunsporlu olmadığı için taraftara sahip çıkmıyor. kazım gs li zaten
Nerden biliyorsun GSli olduğunu? Amacın ne? İnsanları başkana karşı kışkırtmakmı? Kazım Başkan tamam futboldan pek anlamaz ancak gerçek bir Samsunludur. Bugüne kadar bunu çok net bir şekilde kanıtladı.