Şirinler:Kazım YILMAZ a SORUYOR

Başlatan 5555, 14 Eylül 2011, 15:12:14

« önceki - sonraki »

5555

Başkan YILMAZ a Soruyoruz

Samsunspor başkanı sayın Kazım Yılmaz ın bugun ki yerel gazetelerde okudugumuz açıklamasında" Gençlerbirliği maçında tribünde ne bir küfür ne de bir olay vardı. Çok etkilendim. İşte gerçek Samsunspor taraftarının böyle davranması gerekiyor. Kendilerine bize verdikleri destek ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Galibiyeti de onlara armağan etmeliyiz"şeklinde açıklama yapmıştır.Ama Gençlerbirligi maçından dolayı 80 tane Samsunspor taraftarına küfür ettikleri iddaası ile 1 sene müsabakalardan men cezası almıştır.Şimdi Sayın Başkan a soruyoruz?Siz hangi maçtaydınız?Yoksa cezayı kesen görevliler mi başka maçtaydılar?Samsunspor taraftarları olarak tribünlerde küfür ve olayın kalkması için mücadele ederken,bu yapılan tek taraflı ve Samsunspor taraftarları tribünbünlerden uzaklaştırma çabalarının nedeni nedir?Geçmişte yaşanan olayları buğün sonlandırmak için mücadele eden bizlerin verdigi olumlu çabalar görmezden gelinip oğün stadyumdaki 10 000 bin taraftarın günah keçisi 80 tane Samsunspor taraftarı olarak göstermenin amacı nedir?Bu şekilde yapılan tek taraflı ve baskıcı davranışlar bu olayların uzun yıllar artarak devam etmesine neden olacaktır.Samsunspor yönetimin bu olaya sessiz kalması anlaşılacak bir durum degildir.Ligin ilk haftasında yaşanan olaylar ortada iken Samsunspor taraftarının bu kadar sahipsiz bırakılması utanç duyulacak bir olaydır.Tek taraflı bu olaya sessiz kalmamız mümkün degildir.Samsunspor Başkanına ve yönetimine sahip çıkan Samsunspor taraftarlarına sahip çıkmak Sayın Kazım Yılmaz ın görevidir.Eğer suçlu varsa cezasını çekmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.Ama bu yasa uygunalacaksa trabzon da,İstanbul da,Ankara da,İzmir de ve Samsun da eşit olarak uygulanmalıdır.Bu sahipsizlik Samsunsporu yönetenleride ileride sahipsiz bırakcagından kimnsenin şüphesi yoktur.

ŞİRİNLER

twitter

bu 80 kişi kim?
kombine sahipleri mi?
belki ben de varımdır?

5555

Beni seni yok.Sonuçta Samsunspor taraftarı 61. dakikadaki olay.Amaç insanları yıldırmak.Bu kadar sahipsiz işte.trabzonda olsa neler olurdu?

ult55ras

sahipsiz şehrin sahipsiz taraftarı olma yolunda ilerliyoruz. 61. dk  muhabbetinde bazıları çok fena bozuluyo demekki hemde o stada maça gelen birileri

fındık

bu ceza alan 80 kişi tribün gurubunun içindeyse art niyet ararım arkadaş. Bu arada ceza alan 1 arkadaşım var bide tebliğ elinde

sosaka

kareografiyi de engellemesinler sonra   >:(

red_white

sanıyorlarki Şirinler grubunu bitirirsek bütün taraftar biter ama yanılıyorlar. zorunuza gidiyorsa bu şehirde bürokrasi yapmayın arkadaş... istanbulda yaşıyorum istanbul takımlarının yaptıkları yanında bu iğne ucu kadar bile etmez

fanatik samsunsporlu

bu 80 kişinin hepsi şirinler grubundan mı

Desiqner

Arkadaşlar aynen 80 kişiiyi kombinesi olanlardanmı belirlemişler ?

Ahmeti

Eğer 61. dakikadan dolayı taraftarı cezalıyorlarsa yakında Samsunspor taraftarı bulamazlar en başta da beni ondan sonra rengi bozuklarla beraber maç seyrederler ama işin içinde başka bir şey varsa bilemem

since1965

Şirinlerden 40 a yakın kişi.marathondan da var arkdaşlar.

buonanotte

Bende deli gibi bağırıyorum 61.dakıkada bunları duyduktan sonra daha da şiddetli bağıracağım kesin.

SametYılmaz55

Asıl birlik zamanı şimdidir.O grup bu grup şu grup demeden herkesin tek ses  tek yürek olması gerekir.Eskide yaşanan kavgaların,kızgınlıkların,kırgınlıkların bir kenara atılması gerekir artık.Çünkü bu yapılanlar sadece taraftar gruplarımıza yapılan bir hareket değildir.Bunlar Samsunspor tribünlerini bitirme gayreti içinde olanların yaptığı hain planlardır.Biz ne kadar birlik olursak sesimizi o derece kuvvetli duyururuz aksi taktirde tribünlerimiz sessiz bir şekilde yok olacaktır :( :( :(

Ertuğrul Sağlam

Aslında o gün 61 dk'da 80 kişi değil 8.000 kişiydik çok eksik olmuş....

twitter

bir kurşun atacağım söyleriz bizde