store'de görmek istediğimiz ürünler

Başlatan Ahmeti, 08 Nisan 2011, 11:37:24

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bunu zaman gösterir ama, Süper Lig'de herkes sponsor olmak ister. Bu puma mı olur, lescon mu olur, nike mı bilemeyiz ama, parayı veren düdüğü çalmalı :D ;)

umit

Bileklik, Saten atkı, kıravat, arma şeklinde rozet, çeşitli anahtarlıklar, sweat, t-shirt, kırtasiye ürünleri

Ayrıca dün bir anahtarlık aldım. Arkasına kabartma şeklinde top koymuşlar. Topun özelliği ise ts'nin amblemindeki topun aynısının olması. Ne bir görsel güzellik var ne de Samsun'la alakası... Bazı ürünlerde de SS Club yazısı var. Önce yöneticiler Kafasını değiştirsin LÜTFEN !

lucarelli

Lescon veya tekrar errea bize sponsor olabilir gibime geliyor.

fairplay_55

sayın arkadaşlar,sevdiğim bir laf vardır"Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok"diye.Başka kulüplerin ürünleri ne ise Samsunspor'da da olabilir.Barcelona satış sitesi (http://shop.fcbarcelona.com/stores/)  veya Real Madrid (http://www.realmadridshop.com) ya da bir sürü takımın var zaten.İsteyen ürün çeşitliliğini görebilir...syg

fairplay_55

Ne yazık ki olumsuz görüş yazmak zorundayım:Gelen formanın gerçekten kalitesizliği,dikişlerinin özensizliği beni Samsunspor adına çok üzdü.Kesinlikle verdiğim paraya acımam,yeter ki Samsunspor'a gitsin.Ama arkadaş bu kulübün bir imajı var,lütfen ona göre ürün yapılsın.Bence satış fiyatı iyi bir ürün için yeterlidir.Hatta biraz daha fiyatı artır ama düzgün yap.Bu işten sorumlu olan kişilere şunu söylüyorum;evimin yanında Fenerium var ürünlere bakıyorum.Bunu da geçtim,daha aşağıda Vestel Manisaspor'un satış mağazası var.Gelsinler ürün kalitesi görsünler.Sonra da bizim Samsunspor'umuza layık gördükleri formaya bir daha baksınlar.Arkadaş sen İzmir kemeraltında ,İstanbul mahmutpaşa'da fanila satmıyorsun SAMSUNSPOR ARMALI bizi temsil eden ürünler satıyorsun.25 değil 50 tl vereyim ama Samsunspor'a bunu layık görme.Ayrıca diğer bir mesajımda yazdığım gibi SAMSUN  SPOR yazma SAMSUNSPOR yaz.Bakın kemeraltında geçen yaz 5 tl(evet beş  tl) Arjantin forması(10 numara) aldım (isteyene alır gönderirim) bana gelen Samsunspor formasına kalitede 5 çeker.YÖNETİCİLERİMİZİ göreve çağırıyorum.Kalite kafada başlar ürüne yansır.Bize saygınız yoksa SAMSUNSPOR'a mutlaka olsun. 1dk!!!Sayg

eren55

Siyah renk formamız olsun isterdim.Hani olursa da şimdiki formalarımız gibi kalitesiz olmasın.

Sioux

Ne yaparlarsa yapsınlar, yeter ki kaliteli ve bize özgü olsun. Taklit, özensiz, çakma malzemeler olmasın.
SAMSUNSPOR taraftarı en güzel şeylere layıktır.

Gökberk55

Her boyutta yapışkanlar istiyorum arabanın  arkasına laptobumun dışına,teknik resim çantama yapıştırım hava basmak istiyorum... :)

celebi

diver55

Önemli olan ürün çeşitinin çok olması ya da ne kadar çok olmasından ziyade, olan ürünlerin kaliteli ve devamlı olması. Çok çeşitli ürünün döngüsü az olacağından, fiyatta ve kalitede istikrar sağlamak zor olacaktır.
Ayrıca bez logo ve sticker satışı ve çeşitliliği olmalı, kalieli ürün istiyoruz.

Forvetim

araç aksesuarları (guzel dizayn edilmiş koltuk kılıfı olabilir, çeşitli çıkartmalar, özgun flamalar vs.)