Fanatik gazetesinin sitesindeki ankete katılalım

Başlatan 5555, 20 Aralık 2010, 22:38:25

« önceki - sonraki »

5555

http://fanatik.ekolay.net/Bank-Asya-1-Ligde-ilk-yariyi-ilk-10-icinde-bitiren-takimlardan-sizce-hangi-ikisi-sezon-sonunda-dogrudan-Super-Lige-yukselmeye-daha-yakin_2297_AnketmerkeziDetay.htm

fanatik gazetesinin sitesinde "Bank Asya 1. Lig'de ilk yarıyı ilk 10 içinde bitiren takımlardan sizce hangi ikisi sezon sonunda doğrudan Süper Lig'e yükselmeye daha yakın?" adında bir anket oluşturulmuş öndeyiz ama yeteri kadar değil destek verelim arkadaslar..

kuzey55

başlık on numara...KARADENİZİN KRALI SAMSUNSPOR

King Of The North

Allah aşkına yüklenelim şu rizelilere hadlerini bildirelim, zaten bizimle rize var başka yok, yorum da yazılıyo üye olmadan.

cembaba

20 Aralık 2010, 22:58:43 #3 Son düzenlenme: 20 Aralık 2010, 23:09:44 CemBaba
Arkadaşlar siteye giren hemen oy atsın. %31 ile önde gidiyoruz. 1150 oy almış....

@Sapına Kadar55, düzelttim abi :)

europe_55

Az önce oyumu attim.

SAMPIYON SAMSUNSPOR!   samsunspor_x

King Of The North

Bende de 1171 görünüyo, yazdığım mesajlar da çıkmamış daha sen nerden bakıyon Cemim..?

Ayberk

Samsun'umuza bastım oyumu, zaten futbol kamuoyu da bazı şeylerin farkında sonuçlara bakılırsa ;)

King Of The North

berusa55

Bank Asya 1. Lig'de ilk yarıyı ilk 10 içinde bitiren takımlardan sizce hangi ikisi sezon sonunda doğrudan Süper Lig'e yükselmeye daha yakın?

Atakumlu

yorumlarda begen tick leri var normalde 1 oy atabilion ama 1 saniyede ne kadar basarsanız o kadar begenmis oluyorsunuz...

binikalamadım

celebi

özkan

celebi

inşallah istatistiklere ve oylara  göre mahçup olmayızda çıkarız

Burak

ben 3 kere oy kullandım makbulmüdür  :D :D   firefox ve explorerda ayrı ayrı kullandım bir de evde  ;)