Samsunspor'da iç transfer

Başlatan 55.hakan, 01 Haziran 2009, 19:51:25

« önceki - sonraki »

AntZ

02 Haziran 2009, 16:23:16 #15 Son düzenlenme: 02 Haziran 2009, 16:24:49 Ant55
Alıntı yapılan: camakf_55 - 02 Haziran 2009, 16:01:53
ne yanı elestıremeyecek mıyım?

bence cok yanlıs bır davranıs ben ıstemem futbolcunun bı klubunu sıkayet etmesı para ıcın,ayrıca klubunde bu sıkayetcıyı tekrar alması acizliktir dıyorum gerısı benı ılgılendırmez bu kadar basit.

Samsun lu futbolcular için sonuna kadar katılıyorum ama ben Denizli de, Antepte oynayan bir futbolcu olsam, başta şu anki gibi yönetim ve aynı sıkıntılar olsa, şikayet etme zamanım belli bir tarihte bitiyor olsa ve o tarihten itibaren hiçbir hak iddia edemesem, yani bana vermiyroz kardeşim paranı istediğin yere git diyebilecek bir konum var ve hiçbir hak iddia edemiyorum, bir dakika düşünmem basarım şikayetimi federasyona.

beşnumara

Alıntı yapılan: Ant55 - 02 Haziran 2009, 16:23:16
Samsun lu futbolcular için sonuna kadar katılıyorum ama ben Denizli de, Antepte oynayan bir futbolcu olsam, başta şu anki gibi yönetim ve aynı sıkıntılar olsa, şikayet etme zamanım belli bir tarihte bitiyor olsa ve o tarihten itibaren hiçbir hak iddia edemesem, yani bana vermiyroz kardeşim paranı istediğin yere git diyebilecek bir konum var ve hiçbir hak iddia edemiyorum, bir dakika düşünmem basarım şikayetimi federasyona.
+ federasyona başvurmadan kulüp yetkililerini arayacağım ve telefonlarıma bile çıkmayacaklar.bana yapacak başka bir şey bırakmamışlar ki.

AntZ

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Haziran 2009, 16:26:00
+ federasyona başvurmadan kulüp yetkililerini arayacağım ve telefonlarıma bile çıkmayacaklar.bana yapacak başka bir şey bırakmamışlar ki.

Evet hiç değilse bir güvence verirler ama o da yok, neye güvenip kalayım ki?

maço

tamm kardesım madem sıkayet edıosun sadece volkana mı verılmedı para sadece samsunlu olmayan volkan bu koskoca takımda herkes samsunlumu.

sıkayet eden gırmemelıydı bu kapıya neyse uzamasına gerek yok bu muhabbetın goruslerınız benımkınden farklı

beşnumara

Alıntı yapılan: camakf_55 - 02 Haziran 2009, 21:47:53
tamm kardesım madem sıkayet edıosun sadece volkana mı verılmedı para sadece samsunlu olmayan volkan bu koskoca takımda herkes samsunlumu.

sıkayet eden gırmemelıydı bu kapıya neyse uzamasına gerek yok bu muhabbetın goruslerınız benımkınden farklı
zaten federasyona 7 kişi başvurdu bizden alacağını alamadığı bahanesiyle.bu 7 kişi sezon sonunda başvurdu devre arasında.biz de merak ediyoruz bu 7 kişiyi.

34_55

arkadaşlar CAN 2 SEZONDA 60 maç oynasın burhan,ömür,volkan,vs, sozon boyu kafalarına göre oynasınlar saz çalsınlar ondan sonra birde üstüne seni fedarasyona şikayet etsinler ama şikayet etmeyen CANIMIZA sıra gelince sen s....ir olsun bu parayı hangi zihniyet CANA teklif ettiyse ona yazıklar olsun hemde allahına kadar yazıklar olsun evet samsunsporlu taraftar arkadaşlarımız bence şimdi asıl  kendi değerimize sahip çıkma zamanı ha trabzonlu vekiller, hada CANIN takımdan ayrı tutulması o zaman kendi değerimize sahip çıkalım arkadaşlar çünkü CAN  bizim rahmetli MUZAFFER BADALIOĞLU abimizi örnek alan biri..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Yazık vallahi.samsunspora en zor zamaninda sirt ceviren ler el ustunde tutuluyor,ama kendi oz kardeslerimiz son plana atiliyor.hani bir soz vardir.s..k.n yaranir

AntZ

Alıntı yapılan: camakf_55 - 02 Haziran 2009, 21:47:53

Kardeşim kızma hemen, yüreğimiz, isteklerimiz, beklentilerimiz aynı, biz sana hak veriyoruz, anlatmak istediğimiz de bu denli zor durumlara düşürülmesi, adamlara yapacak birşey bırakılmaması. Seninde daha önce söylediğin gibi şikayet edenlerden önce yönetimde, şehirde, siyasilerde suç bulmak lazım. Tabi ki bizim gibi insanlar düşündüğünde federasyona şikayet eden bir futbolcunun bu takımda olmaması lazım. Ama olayı da bütün olarak düşünmek lazım.

Ha dersin ki sezon boyunca yattı şimdi para için sorun çıkarıyor, ona eyvallah... Oynamayanı da eleştiriyoruz. Asıl net tavır, şartlarda senin gösterdiğin şekilde olmalı, şikayet eden futbolcular bu kulübün kapısından içeri girememeli ama bunları bırak kabul etmeyi düşünmeyecek olan bizleri bile böyle düşünmeye itenlere yazıklar olsun.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tamam iyi de.maddi yonden samsun zor durumda diye,eyvallah mi diyecek koskoca samsun bu para gozlere,yani paramiz yok diye hep pofpof layacakmiyiz milleti.yani felsefe,ne olursan ol,ne yaparsan yap yine de gel.bu futbolculara laf da soylenmez.ceker gider federasyona bunlar hemen!!!hic bir futbolcu samsunspor dan ustun degildir.

Sadece Samsunspor

AlıntıGeciken cezaya İSYAN

Samsunspor Yönetimi, Sakaryaspor ile deplasmanda oynanan maçın öncesinde otelde yaşanan bazı olaylar nedeni ile tecrübeli futbolcu Can Ulun'a 15 bin TL para cezası verdi. Lig bittikten 5 gün sonra kesilen bu cezayı dün öğrenen Can, "Şok oldum" dedi.Kırmızı-Beyazlılarla sözleşmesi sona eren ve henüz anlaşma sağlanamayan tecrübeli savunma oyuncusu Can Ulun, dün öğrendiği bir haberle adeta şaşkına döndü. Deplasmanda oynanan Sakaryaspor maçın olduğu gün kaburgasının kırıldığını ve bu nedenle kadroda yer almayacağını öğrenen Can, bu durumun kendisine geç söylenmesine tepki göstermişti. Dün bazı işlemler için bankaya giden ve hesap bilgilerinde kendisine 15 Mayıs'ta 15 bin TL ceza kesildiğini gören Can, "Bu olay karşısında resmen şok oldum. Bana cezayla ilgili hiçbir tebligat yapılmadı. Ve ayrıca sezon sonuna kadar 60 bin TL alan bir futbolcuya 15 bin TL para cezası kesilmesini anlayamıyorum. Cezanın miktarı gerçekten çok yüksek" diye konuştu.

Can abi seni çok seviyoruz eğer bu yönetim sana hep böyle davranacaksa git abicim

mehmet yılmaz

AlıntıCan Ulun Neden İmza Atmıyor?
Samsunspor'un istikrarlı ve beyefendi sol kanat oyuncusu Can Ulun'un bir türlü mukavele yenilememesi dikkatlerden kaçmıyor. Fakat neden imza atmıyor?
02.06.2009 / 15:45:15

Can Ulun Neden İmza Atmıyor?

Samsunspor'un istikrarlı ve beyefendi sol kanat oyuncusu Can Ulun'un bir türlü mukavele yenilememesi dikkatlerden kaçmıyor. Takımdaki gerçek Samsunsporlulardan birisi olan altyapıdan yetişen oyuncumuzun gönlünün Samsunspor'da olduğu da bilinen bir gerçekken Can'ın halen sözleşme yenilememesi taraftarı merak içinde bırakıyor.

Can'ın yakın çevresine, kendisine teklif edilen miktarın diğer oyuncularla kıyaslandığında oldukça alt seviyede tutulduğunu ve kendisinin Samsunspor'da kalmak için fedakârlık yapmaya hazır olduğunu ancak aradaki farkın kendisine neredeyse " Bırak git" denmek için ayarlandığını düşündüğünü söylediği belirtildi.

Başka takımlardan da teklifler alan Can'ın o tekliflerin altında bir paraya Samsunspor ile anlaşmak istediği lakin yönetimin takımdaki dengeler bahanesiyle Can'a hak ettiğini altında bir teklifte bulunduğu biliniyor. Takımdaki eşdeğer oyunculara teklif edilen ücret ile Can Ulun'a teklif edilen arasında neredeyse yarı yarıya bir fark olduğu biliniyor.

Ayrıca sezon bitmesine rağmen Can Ulun'a 15.000 liralık bir ceza kesilmesi ve bunların da ceza yönetmeliğinin 5 ve 6. maddelerine istinaden verilmesi de yönetimin tavrını ortaya koymakta. Bilindiği gibi Can, Sakaryaspor maçı öncesinde sakatlığı sebebiyle kadroya alınmamış ancak bu durumu kamp yapılan otelde öğrenen futbolcu, bu kritik maçta oynamak istiyorum diyerek adeta isyan etmişti.

Taraftarlar ise forum alanlarında Samsunspor yönetiminin Can Ulun'a karşı olan tavrını anlamakta güçlük çektiklerini ifade ediyorlar.

www.samsunspor.biz

MeL_55

AlıntıKarabükspor'dan cazip teklif

Samsunspor'la yeni sezon için sözleşme imzalamayan Kırmızı-Beyazlı oyuncuya, Kardemir Karabükspor kancayı taktı. Teknik Direktör Yücel İldiz, Can'ın transfer edilmesi yönünde yönetime bastırıyor

CAN SÜRE İSTEDİ
Samsunsporla sözleşmesi sona eren ve kulübüyle yeni sezon için anlaşma sağlayamayan Can Ulun'a Kardemir Karabükspor kancayı taktı. Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz'in ısrarlı tutumu karşısında başarılı savunma oyuncusunu görüşmek üzere Karabük'e davet ettiği öğrenildi. Can Ulun'un özel işleri nedeniyle Karabükspor yönetiminden hafta sonuna kadar sorun istediği ifade edildi.

KALMAK İSTİYORUM AMA...
Gönlünün Samsun'da kalmaktan yana olduğunu her defasında dile getiren Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı futbolcusu Can Ulun, "Yönetimle Ankara'daki ilk görüşmemizde bana söylenen rakamları kabul edip imza atmam imkansızdı. Sonrasında önceki gün yine yönetimimizle bir araya geldik. Ancak yaptığımız görüşmelerden yine net bir karar çıkmadı. Eğer bir değişiklik olmazsa ayrılmak şart olacak" dedi.

Kaynak: Denge Gazetesi

AlıntıHasan´ın kulağı yönetimde

Sözleşmesi sona eren ve henüz anlaşmaya varılamayan tecrübeli kaleci Hasan Sönmez, Kırmızı-Beyazlı yönetimden haber bekliyor. Hasan'ın menajeri ile yönetim arasındaki görüşmelerde tek sıkıntının önümüzdeki sezonun peşinatının yapılma tarihinde olduğu öğrenildi.Her fırsatta Samsunspor'da kalmak istediğini dile getiren tecrübeli kaleci Hasan Sönmez, yönetimden haber bekliyor. Tatilde olan başarılı kaleci Hasan'ın işlemlerini takip eden menajeri ile yönetim arasında geçen görüşmelerde küçük bir pürüzün kaldığı, bu nedenle önceki gün gerçekleşen imza töreninde tecrübeli eldivenin menajerinin bulunmadığı öğrenildi. Geçen yıldan alacağı bulunan Hasan'a bunun ödeneceğinin sözünün verildiği, tek sıkıntının ise önümüzdeki sezonun peşinatının yapılma tarihinde olduğu gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Haber Gazetesi

AlıntıBu formadan kopamazdım

Kırmızı-Beyazlıların tecrübeli oyuncusu Yücel Ömür Ejder, takımda kaldığı için mutlu olduğunu söyledi. Samsunspor'a faydalı olabilmek için elinden geleni yapacağını belirten Ömür, "Samsunspor forması benim için çok değerlidir" dedi.Samsunspor'un başarılı orta saha oyuncusu Yücel Ömür Ejder, Kırmızı-Beyazlılarda 3'üncü sezonunu geçireceği için mutluluk duyduğunu ifade etti. Yöneticilerle yapılan görüşmelerde hiçbir zaman pürüz olmadığını dile getiren Ömür, "Toplu şekilde imza attırmak için bende bekledim. Yaptığımız 3 görüşme de tıpkı bir aileymişiz gibi geçti. Para hiç konuşulmadı. Ben kendimi Samsun'un çocuğu olarak görüyorum. Yöneticilerimizde yaptığımız görüşmelerde bana bunu bir kez daha hissettirdiler. Bana kendi evlatları gibi davrandılar. Bu beni ayrıca mutlu etti. Umarım yeni sezonda takımım için daha faydalı işler yaparım. Bu yolda elimden gelen çabayı harcayacağım. Çünkü Samsunspor forması benim için çok değerlidir" diye konuştu.

Kaynak: Haber Gazetesi

AllydeenleaR

bir de samsunsporu öz evlatları kurtaracak diyorlar... bir müsade etseler herkes elinden geleni yapcak daa. hep aynı durum can celil cenk serkan ...

özkan

o kadar paralaarı alıyosunuz burhan sercan sefa ömür,keske aldıklarınızın yarısı kadarda sahada iş yapsanız..

jean

miktarlari duyunca biraz tuhafima gitti aldigi paralar fena sayilmaz ikinci lig icin biraz da caba olmasi lazim buna karsilik