Samsunspor'da iç transfer

Başlatan 55.hakan, 01 Haziran 2009, 19:51:25

« önceki - sonraki »

55.hakan

İç transferde 3 imza!

01 Haziran 2009 / 19:20
Samsunspor'da Serkan Eyüpoğlu, Ömür Ejder ve Kaptan Kenan Yelek ile sözleşme imzalandı. Can Ulun ise teredütlü olduğunu belirtti.

Nuri Asan Spor Tesisleri'nde, Serkan Eyüpoğlu ve Ömür Ejder 1 sezon, Kaptan Kenan Yelek ise 2 sezon daha kırmızı beyazlı formayı giymek üzere sözleşme imzaladı.

Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç imzaların ardından yaptığı açıklamada; " Bizimle olmak isteyenler ile yolumuza devam etmek istiyoruz" sözünü yineledi.

Tomaç:" Can Ulun ile Ankara'da mütabakat sağlamış olmamıza rağmen şimdi bazı terdütleri olduğunu dile getirdi. Bizde terdütleri sona erene kadar sözleşme yapmak için bekliyoruz. Fakat kimseyi zorla tutamayız" şeklinde konuştu.

Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç, Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile yollarını ayırmadıklarını görüşeceklerini ifade ederek; "Başka bir hoca arayışı içinde değiliz. Ercüment Coşkundere ile henüz görüşmedik görüşeceğiz. Fakat Samsunspor asla kalacak değil" dedi.
http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=12391

Can'la ve Hasan'la henüz anlaşma sağlanamamış.otopark konusunda da belirsizlik devam ediyormuş..

mehmet yılmaz

AlıntıTomaç:" Can Ulun ile Ankara'da mütabakat sağlamış olmamıza rağmen şimdi bazı terdütleri olduğunu dile getirdi. Bizde terdütleri sona erene kadar sözleşme yapmak için bekliyoruz. Fakat kimseyi zorla tutamayız" şeklinde konuştu.

Burhan'a yıllık 350 verip, Can'a 225 teklif edin, onan sonra da Can teklifimiz kabul etmedi deyin... Oh ne ala... Ayrıca ben bu Serkan Eyüboğlu işini de anlamadım. Adama 34 hafta boyunca 1 dk. bile görev verilmedi ama kadroda tutuluyor. İlginç...

CurvaSudSamsunspor

burhan kendi bölgesinde çok pasif , serkan eyüpoğlu futbolunu geliştirdiğini zerre kadar inancım yok.CAN a yapılan büyük haksızlık...

MeL_55

AlıntıVolkan tamam

Alacakları için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuruda bulunan Kırmızı-Beyazlı genç futbolcu Volkan Çekiç ile her konuda anlaşma sağlandı

PARASI YATIRILDI

Samsunspor'da bir yıllık sözleşmesi bulunan ancak alacaklarını alamadığı için kulübünü federasyona şikayet eden genç futbolcu Volkan Çekiç ile her konuda anlaşıldı. Alacağını federasyona yatıran Kırmızı-Beyazlı yönetim, genç forvetin sorununu çözmeyi başardı. Volkan ise Samsunspor'da kalmaktan dolayı bir hayli mutlu olduğunu belirtti.

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Haziran 2009, 20:14:11
Burhan'a yıllık 350 verip, Can'a 225 teklif edin, onan sonra da Can teklifimiz kabul etmedi deyin... Oh ne ala... Ayrıca ben bu Serkan Eyüboğlu işini de anlamadım. Adama 34 hafta boyunca 1 dk. bile görev verilmedi ama kadroda tutuluyor. İlginç...

Serkan Eyüpoğlu kaç yıldır takımda daha bir maçını hatırlamıyorum.Gönderilmesi gereken ilk oyunculardan olmalı çünkü hiç katkısı yok.Takımda tutulması bencede çok ilginç ?????

Can ise bu takımda kalması gereken ilk oyuncu,taraftarın ruhunu yansıtan tek oyuncu bence ...

Burhan'a eğer o para verilecekse yazık Samsunspor'uma ...

Sercan

En azından Volkan'ın kalması iyi...

maço

bızı sıkayet eden bı futbolcunun tekrar gerı alınması kadar acız bır davranıs olamaz.

ki volkan çekiç yanı bu sadece 10 mt top suren adam o kadar.

lucapicola

Serkan Eyüpoğlu, takımda futbolcu kalmazsa oynatılır diye kaldım sanırım. Başka izahı olamaz.

Baskent_Samsunspor

eldekileri tut gelcek seneyide rahat geçir mantığı yine bize elem gözüktü

beşnumara

Alıntı yapılan: camakf_55 - 02 Haziran 2009, 15:40:05
bızı sıkayet eden bı futbolcunun tekrar gerı alınması kadar acız bır davranıs olamaz.

ki volkan çekiç yanı bu sadece 10 mt top suren adam o kadar.
olaya bi de farklı açıdan baksak.bizi şikayet etmelerine neden olan yönetimin hala başımızda olması ilginç değil mi? örneğin oktay murat can paralarını alamıyorlar ve federasyona da vermeden alamayacaklarını biliyorlar.CAN'ın yaptığı gibi ama yine de yaranamadı.futbolcu alacağını alamadığı için federasyona vermesi normaldir bence. buna altyapımızdan yetişmiş ve ciddi sorumluluk verilmiş futbolcularımız istisna.
can federasyona vermedi de ne oldu alabiliyor mu parasını?alamadığı gibi yeni sezon için de özellikle hiç futbol oynamadığı halde candan yüksek alan ama can kadar mücadele etmeyen bu takıma can'ın verdiği kadar bir şeyler vermeyen futbolculara verilen rakamlara yazık değil mi? can'a o kadar bile değer verilmiyorsa futbolcu ne yapsın? kendi çocuklarımızın ayağına tabiri caizse kurşun sıkmaktan bıkmadık mı? hadi bunu iş bilmez yönetim yapıyor bilmiyor veya kendi kaprisleri uğruna yapıyor bunları, biz de mi yapacağız biz de mi onlar gibi davranacağız.kusura bakamyın ama objektif olmalıyız

maço

tamam da bende yonetımı elestırıyorum zaten burada

beşnumara

Alıntı yapılan: camakf_55 - 02 Haziran 2009, 15:52:59
tamam da bende yonetımı elestırıyorum zaten burada
ama bunu yaparken futbolcunun hakkını vererek yapmak lazım.burda sadece yönetime eleştiri yok futbolcuya da var şikayet ettiği için.

maço

ne yanı elestıremeyecek mıyım?

bence cok yanlıs bır davranıs ben ıstemem futbolcunun bı klubunu sıkayet etmesı para ıcın,ayrıca klubunde bu sıkayetcıyı tekrar alması acizliktir dıyorum gerısı benı ılgılendırmez bu kadar basit.

AntZ

Alıntı yapılan: camakf_55 - 02 Haziran 2009, 15:40:05

Şu an şikayet eden futbolcuların durumu daha öncekilerden farklı ama yönetimin daha doğrusu kulübün bu duruma düşmesi konusunda haklısın...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tamam her futbolcu para icin oynuyor ama samsunspora ne katkida bulundun ki hemen alacak icin samsun adini karaliyorsun.insan ekmek yedegi adam yerine kondugu yere ihanet etmez.