Emre Balak G.Birliği'nde!

Başlatan 55.hakan, 29 Mayıs 2008, 12:12:14

« önceki - sonraki »

**KaR6**

hala celil e kaldıysak zaten bırakın düşelim.. 15 sene de hala celil in yerine koyacak adam bulamadıysak yada bulupta elimizde tutamıyosak vah bize vahlar bize.. en buyuk imparatorların bile gun gelir devri kapanır, önemli olan devletin bekasıdır.. acın gözlerinizi artıkta önumuze bakalım..

oguz_5528

körfez55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 30 Mayıs 2008, 18:31:39
ramazanda gidiyor arklar.

ramazandan pek umutlu değildim açıkçası ama bu kötü durumda ona bile çok ihtiyacımız olacak seneye...

atakan5521

başkan bulamazssak elimizde topçu kalmıycak valla en çok ta giden gençlere yanarım turgut da sivasla anlaşmak üzereymişş sefa kayseriyle adam kalmadı takımda

Kadir ÇELEBİ

Alacağına karşılık gitti

Samsunspor´dan alacakları nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran ve bunun neticesinde bonservisini alan Milli futbolcu Emre Balak, Gençlerbirliği ile dün 5 yıllık sözleşme imzaladı.

EMRE YUVADAN UÇTU
Samsunsporlu Milli Futbolcu Emre Balak yuvadan uçtu. Kırmızı-Beyazlı ekip´ten alacağına karşılık bonservisini eline alan genç oyuncu Emre Balak, Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği ile dün 2 yıl opsiyonlu olmak üzere 5 yıllık sözleşme imzaladı. Emre´nin transferinden para alamayan Samsunspor´da diğer genç oyuncuların akibetinin ne olacağı ise merakla bekleniyor.

www.habergazetesi.com.tr

harbisamsunsporlu5517

pc çökeli sıteye gıremedım bakıyorum durumlar tekrar kötulesmiş genclerıde satın bakalım sakız parasına

Nuri Asan

30 Mayıs 2008, 20:07:12 #81 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2008, 20:23:24 coleccionista1965
değerlerimizi,yetiştirdiklerimizi yavaş yavaş elimizden uçurmaya başladık.
bende ilk başlarda emreye kabahat buluyordum ama anlaşılan o ki sadece emre ile kalmayacak.armağan,emre,ramazan,sefa,turgut derken gidebilecek herkez gidecek.Anlaşılan o ki görünürde yönetim adayı yok olsa bunlar gitmek için en azından kendi yetiştirdği klübü ezip geçmezlerdi bu kadar da eşşek değillerdir heralde.uzun lafın kısası bence yönetim adayı,başkan adayı filan yok.kendimizi kandırmayalım boşuna.İyi bir aday çıkarsa sonuna kadar da destek oluruz ama adat olsa 6 gün kaldı haberimiz olurdu en azından.

Tek yol kayyum hem görürüz kimin ne çaldığını

Son olarak köpek bile ekmek yediği yere pislemez diyip bu kişileri kendileri ile baş başa bırakalım.
Ama bizi bu hallere düşürenleride köpekten farksız olmadığınıda belirtelim.
balık maalesef baştan kokuyor
Çoban ne yaparsa sürüde ona uyuyor işte
yatacak yeriniz yok merak etmeyin

veis

ya herkes çalmış herkes yemiş şimdide derdi bizi aldı gidiyor işte.emre bile alacaklarına karşılık federasyona başvurmuş daha ne yazarsınki bu adam için yazıklar olsun.

vanlioglu

30 Mayıs 2008, 23:07:43 #83 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2008, 23:11:01 Amsterdamli
kulup ne yapsın yada baskan ne yapsın adamda zaten para yok ki oyunculara para versin. Ama gelelim emre balaka bu sezon iki maç oynayınca paramı alamıom die hemen sattı gitti yaramaz kulubun parası varda vermedi mi yada bu klupte kimin parası kalmışki senin kalacak ama senin gibiler bi gün çürüyüp gitmeye layık tır.inşallah g.birliğinde oynayamazsın.Gerçi bizim klubumuze gelen güzide başkanlar onu gider geri alır.neyse arkadaşlar çok sinirlendim bu habere daha fazla bişe yazmak istemiom yoksa banlancam.Yazıklar olsun sana ve senin gibi samsunun ekmeğini yemiş genç oyunculara.Olum biz sizin gibilere muhtaç olsaydık nice zaferler alamazdık zaten.Lanet olsun sizin gibi gençliğe.Gençlerbirliği bizden daha büyük dimi allah kahretsin bee daha ne diim size şu klubun kasasına beş kuruş sokmadan gittiniz yaa allah sizi bildiği gibi yapsın.

vanlioglu

30 Mayıs 2008, 23:13:16 #84 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2008, 01:34:18 admin_
gitsin herkes gitsin nereye isterse oraya gitsin koca SAMSUNSPOR  size mi kaldı? elbet bir gün düzeliriz elbet bir gün borçlar biter ozmn nasıl bakacaksınız bakalım bu taraftarın yüzüne çok çok kapanırız bölelikle herkes kına yakar.Dostum insanı çıldırtırsınız be yazıklar olsun

jean

cavcav bence cocugun aklin agirdi bu yasta havalanip nasil tek tarafli fest etti sozlesmesini

harbisamsunsporlu5517

gıdene gule gule daha ne soylenırkı daha ıyı futbolcularda çıkartır butakım takmasın kımse kafasına

eLLis

En azında kongreyi bekleseydin be balak bizi kurtaraca gençler derken onlarda gidiyor kongre olmasa neyse diyeceğimde bi 10 gün bekleseydin

Sadece Samsunspor

AlıntıYÖNETİME SİTEM ETTİ

31 Mayıs 2008 Cumartesi 12:36

Gençlerbirliği'ne imza atan Samsunspor'un milli futbolcusu Emre Balak, transferiyle ilgili açıklamada bulundu. Balak,"En çok istenilen futbolcu olmama rağmen, hiçbir yöneticimiz beni arayıp sormadı. Ben de istemeyerek de olsa, Gençlerbirliği'ne imza attım" dedi

İLGİLENEN OLMADI
Samsunspor'un milli futbolcusu önceki gün Gençlerbirliği kulübü ile resmi sözleşme imzalayarak, yuvadan uçan ilk futbolcu olmuştu. Bu tranfere açıklık getiren Balak, "Ligler biteli üç hafta olmasına rağmen bizi ne arayan, ne de soran bir yöneticimiz oldu. Bizimle ilgilenmediler. Üstelik ben şu anda kulüplerin en çok istediği futbolcuların başında geliyorum. Bunu bilmelerine rağmen yine ilgilenen olmadı" dedi.

4 KİŞİYE BAKIYORUM
Yöneticilerin kendisini aramasını çok beklediğini ifade eden Emre Balak, "Daha fazla bekleyemezdim. Çünkü benimde sorumluluklarım var. Dört kişilik bir aileye bakıyorum. Kararımı istemeyerek de olsa verdim. Çok üzgünüm ama ben de geleceğimi düşünmek zorundayım. Keşke paramızı yatırsalardı da kulübümüz maddi kazanç sağlasaydı. Ancak bunu düşünen hiçbir yöneticimiz olmadı" diye konuştu.

samsunmania

En azından 1-2 hafta kongreye kadar bekleyebilirdi. Yakışmamış kendisine.