Emre Balak G.Birliği'nde!

Başlatan 55.hakan, 29 Mayıs 2008, 12:12:14

« önceki - sonraki »

16 SS 1965

Alıntı yapılan: tuqberk - 29 Mayıs 2008, 19:27:19
sezgin gümüş gider ayak paraları cebe indirdi gençleri satarak !!

SEZGİN GÜMÜŞ İSTİFA.....

Nuri Asan

bu hainleri,Samsunspor'u bu hale düşürenleri ibrate elam olsun diye cumhuriyet meydanında benzin döküp yakacaksın.

Ula adam geleceğini satarmı.2010 yılına kadar sözleşmeli olan futbolcumuz 280 liraya gidiyor hay mantığınıza sizin.ruh sağlığı bırakmadınız insanda bee.

tolga

yapmayın arkadaşlar gerek yok ben buradan yazdığım zaman bazı arkadaşların zoruna gidiyordu zaman herşeyi gösterdi kulüp gün geçtikçe batağa gidiyor size bir konuda da bilgi verim tüfenk olayıda hikaye  inananın şu kulüp sahipsiz şimdi soruyorum bazı kişilere bu yönetimi savunupta ahkam kesenlere çıksınlar bakalım ortaya neredeler

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: tolga - 29 Mayıs 2008, 19:35:13
yapmayın arkadaşlar gerek yok ben buradan yazdığım zaman bazı arkadaşların zoruna gidiyordu zaman herşeyi gösterdi kulüp gün geçtikçe batağa gidiyor size bir konuda da bilgi verim tüfenk olayıda hikaye  inananın şu kulüp sahipsiz şimdi soruyorum bazı kişilere bu yönetimi savunupta ahkam kesenlere çıksınlar bakalım ortaya neredeler
tolga cıksınlar gelsinler konuşsunlar bunlar şuanki durumu ne değiştirir nede cozum olur gereksiz polimik yaratmayalım...

tolga

tamam kardeşimde biz bazı şeyleri söylerken birileride çıkıp beni eleştirdiler sende biliyorsun ben bu olacakları aylar öncesi söyledim ve eleştirildim benim için kulüp önemliydi başkan ve yönetim değil başkanı savunanlar şimdi çıkacak amaç bağcıyı dövmek değil  sadece bazılarını merak ediyorum ne diyecekjler diye sen üstüne alınma

Kadir ÇELEBİ

onemli olan senin haklı cıkman yada benim haksız cıkmam degilki bizde şehrin onde gelenleri gibi sen yaptın olmadı ben yapiyım olsun dedğimiz surece hep bu tartışmaları yaşayacağız
bu trene cok bakarız daha...

tolga

haklı yada haksızlığı söylemiyorum bir yerde işler kötü gidiyorsa eleştiri olacaktır bu da doğaldır ama biz eleştirirken yanlış işler oluyor dediğimizde kimlerin  buralardan neler yazdığını biliyorsun neden işlerine gelmedi gelinen noktada  ortada  ne demek istediğimi gayet iyi anlıyorsun sezgin başkan  iyi insan olabilir ama iyi bir idareci değil  bunları insanlar bişr türlü kabullenemedi ve  takımın urumu ortada  bu futbolcuların paraları verilse idi kimse federasyona başvuramayacaktı dolayısıile öyle kendi başlarına gidemeyecekleri kulkübün söz hakkı olacaktı  bir kulübün sermayesi futbolcularıdır  sermaye bittimi iflas edersin şu an bizde iflas ettişk neden kötü bir başkan ve yönetimden dolayı

maço

yaa bu tolga yıne mı turedı ya ne dedıysen dedın be kardesım alla alla.

o zamanlar ıstıfa ıstıfa dıye tutturuyodun bılmıslık taslıyodun ama ne bı baskan adayı soyluyodun nede bı alternetıf fıkır hayret bıse yaa sımdıde gelmıssın ben sıze solemıstım yokyaa

jean

birileri bizimle ya saka yada kafa yapiyor haberi duyunca yalandir diye dusundum imzayi gorunce soke oldum gitti o kadar deger vaaeden oyuncumuz imzasida vardi nasil aldilar peki cevabini kim verecek yoksa opara vermediler diye federasyona sikayet edip bonservisi elinemi aldi

veis

emre sanki aglaya aglaya gitdi dimi zorla kolundan tutdular hatda silah dayamışlar kafasına yapmayın beni samsunsporumdan ayırmayın demiş dimi.bırakın ya adamlar dünden razı kaçmaya samsunsporda oynamak istemiyorlar nasıl tutacaksınız.emre gitdi diye aglayalım ozaman.adam gelecegini düşünmüş tümer gibi ilhan adnan musa mehmet naas gibi.daha niceleri var kaçarak giden.düştügümüzde musa aydın 3 gün sonra kaçtı beklemeden hemde.celil imparator du ya o da malatyaya gitdi.ozamanların yönetimleride mi suçluydu.gideni tutamazsınız hepsi o.samsunspor bakidir.emre yalvarmışdır beni salın diye.ayrıca sezgin gümüş şimdi cebine diyelimki aldı emrenin transferin den 500 milyar.ozaman bu zamana kadar olan borcıuda ozamanki yönetimler yaptı dimi.hesap sorun ozaman onlardan.

misafir

29 Mayıs 2008, 21:46:43 #55 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2008, 22:19:25 misafir
eger sezgin gümüş başkanlığa aday degilse yaptıgı etik degildir gelecek yönetimin anlaşmalarını yapmalarına izin vermeliydi.artık başkan degılım dediği günden itibaren hiç bir futbolcuyu satmaması gerekiyordu.ama iki futbolcuyu sattı .ama perdenin diğer boyutundan bakmak ta gerek sonuçta sadece başkan değişecek yoksa yönetım yine istanbula bağlı kalacagı kesin zaten sezgın gumusude getiren istanbuldu belki de sezgın gumus zaten su an kı gelecek yonetımın bılgısı dahılınde bu satışlara onay verıyordur.belkıde en kötüsü şu an ismi konuşulanlar kesinlikle gelmiyecekler ve su an kı yonetımde aman bir an satalımda bizim maddi riskimiz azalasın bir açık kapayalım tarzında bir hareket olabılır.
tabıkı bizlerin bilmediği perde arkası epey olay oluyor ama bu transferler hiç te hayra alamet değil.eldeki genç futbolcuların çok ucuz paralara satılmasının mantıklı hiç bir açıklaması yoktur .bügüne kadar istanbul destekli tüfenk ekibinden bir umut diye bakarken emrenin transferiyle samsunsporda bizim bilmediğimiz ama 7 haziranda ögreneceğimiz bazı olaylar oldugu gerçektir.yoksa ıstanbul destekli yönetımden habersiz sezın gumus bu transferi yapamazdı.demek ki ya istanbul destekli yönetım emreyı zaten kadroda düşünmüyordu yada onlarda yönetime gelmiyecekler...

oguz_5528

arkadaşlar kaça gitti bu emre kafayı yiyecem ya(küfürü basmak isteyenler emreyi facebookta bulabilirler,kalaylayın iyicene)

oguz_5528

ilhan,tümer,emre***okeye 4.aranıyor yazında haftasonlarım iyi geçiyordu tatilim yine berbat geçecek berbat insanlar yüzünden..

veis

işte emre böyle bir insanmış gördük.ankara sporda çocuklarımızı istiyordu ama ne oldu adam gibi cevap verdiler ve kalpleri fethetdiler.

aydın uzun

neden bu kadar sahipsiz kaltık.anlayamıyorum.herkes konuşuyor ama icrat yok hep boş laf.samsunspor forması kutsaltır.