Emre Balak G.Birliği'nde!

Başlatan 55.hakan, 29 Mayıs 2008, 12:12:14

« önceki - sonraki »

55.hakan

Gençlerbirliği, Samsunspor'un 20 yaşındaki stoperi Emre Balak ile 2 yılı opsiyonlu olmak üzere 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde yapılan imza törenine, yöneticilerden Serdal Ulusoy ve Mehmet Balıkçıoğlu katıldı.

Törende bir konuşma yapan Ulusoy, Gençlerbirliği'nin önce insan, sonra sporcu, sonra futbolcu ilkesinden yola çıkarak Emre ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Emre de Gençlerbirliği'ne geldiği için mutlu olduğunu ve burada kalıcı olmayı hedeflediğini belirtti.

Daha sonra 1999 yılında Merzifonspor'da futbola başlayan ve 2004 yılından bu yana Samsunspor forması giyen 1988 doğumlu Emre Balak, kendisini Gençlerbirliği'ne bağlayan sözleşmeye imza attı.
kaynak:ajansspor.com

ali ihsan

Yazıklar olsun.Resmen geleceğimizi sattılar.

son nefes55

gidin bakalım gidinnn

sizi bu kapıdan içeri alanda suçç (samet kılıç orneğii)

**KaR6**

Yazıklar olsun yaaa >:( inanamıyorum bu habere, giderayak geleceğimizi sattılar!!!

körfez55

samsunsporda olduğu sürece yıldızımız başımızın tacıydı şimdi ise şereften yoksun karaktersiz bir futbolcudur bizim için.sayesinde bugünlere geldiğin takımı yönetimi beklemeden satmak yakışmadı sana.yazıklar olsun...

ali ihsan

1 senedir cavcav peşindeydi.Yönetimin en büyük hatası budur bence.2-3 sene sonra 3 büyükler kapısında yatar cavcav'ın bizde seyrederiz.Eskiden diğer kulüplerin genç yeteneklerini biz transfer ederdik.Şimdi tam tersi oluyor.Armağan,Emre vb. geleceğimiz ellerimizin arasından kayarken biz sadece seyrediyoruz.YAZIK OLUYOR BU CAMİAYA HEMDE ÇOOOOOOOOK

Nuri Asan

1,5 ay önce emrenin izlendiğini,önlem alınmaz ise gideceğini demiştim uyumaya devam ruhsuz yönetim.son kozlarınızı oynayınız bakalım

AllydeenleaR

bu akım armağanla başladı sametle dewam etti ve sonuncusu belki de gençlerin içinde en iyisi emre...
ve bu daha da dewam edecek sefa turgut hakan vs
biz ancak bu adamlarla süper lige çıkabilirdik şimdi o da yok ve daha da uzun seneler ne alt yapımızdan aldığımız adamı yetiştirebileceğiz ne de onu makul bir ücrete satabileceğiz.
aldığımız para da belki cavcava olan borçlarımızı belki kapatır belki kapatmaz kasaya para girdiğini hiç sanmıyorum...

ali ihsan

İki kulüp pazarlıktaydı kaç aydır.Demekki anlaştılar.Emre bence kabahatli değil.Kulüpler anlaştımı iş bitmiştir.Kabahat vizyonsuz kulüp yöneticilerindedir.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 29 Mayıs 2008, 13:19:21
İki kulüp pazarlıktaydı kaç aydır.Demekki anlaştılar.Emre bence kabahatli değil.Kulüpler anlaştımı iş bitmiştir.Kabahat vizyonsuz kulüp yöneticilerindedir.
hoş daha iki gun once SAM-SEV  tarafından uyarıldılar...

CurvaSudSamsunspor

tamam geçmiş olsun giden gitti bari bize ne kadar kazandırdı acaba ...

ali ihsan

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 29 Mayıs 2008, 13:23:28
  hoş daha iki gun once SAM-SEV  tarafından uyarıldılar...

Mantıklı uyarılar dikkate alınsa zaten bu durumda olmazdık.

south_london

lanet olsun gelecegimizi satanlara!

samsun155

off .bencede 3 sene sonra 3 büyükler popomuzdan ayrılmazdı.kötü oldu verdiğimiz

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: samsun155 - 29 Mayıs 2008, 14:16:01
off .bencede 3 sene sonra 3 büyükler popomuzdan ayrılmazdı.kötü oldu verdiğimiz

arkadaşım 3 ezikler demek istedin heralde olsun ben düzeltim