2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

jean

Mustafa akcay guzel olur yanliz pahallidir sanirim

maço

Transferde belli seviyeye gelmiş oyuncularla doldurmamalıyız takımımızı,
oktay delibalta,murat yıldırım tarzı kbaşarıya aç kendini geliştirmeye yakın futbolcular takımı daha ileri taşıyacaktır.
Alt liglerden bu tarz adamları bulabilmeliyiz ya da yurt dışından.

sefa.isitan

Kalparın adı hiçbir klüple anılmadı, Alanyadan kovulduktan sonra bize gelecegi belli. Ayrıca yönetim Fransan 2.liglerinden yabancı futbolcu izletiyormuş.

Stoper

Fransa 2. ligi 22 Mayıs da bitti. Futbolcu izletme değilde belki futbolcu araştırıyor olabilirler. Fransa'nın 2-3. liginde istatistikleri iyi her futbolcu PTT liginde takımına büyük katkı sağlar.
Samsunlu menajer Ümit Gürsoy'dan nokta iki transfer bekliyorum.

elexir

Altınordunun sağ açıkları çok iyiydi, sağbek şart muratla olmuyor ağır kalıyor, sol bek içinde sağlam bir adam lazım orta sahanın ortası ivanovla olmaz muhammet reis yada bucadan zafer olabilir,

sadece55

Stoper için Bursaspor'dan Ethem'i alabiliriz.Ethem bu sene gerçekten artık patlama yapabilir diye düşünüyorum...

orhan

Kesinlikle iyi bir hoca ondan sonrada hucuma iyi çıkabilecek iyi bindirmeler yapabilecek sağ ve sol bek lazım,Ardından sol ve sağ açık, iki stoper hakan bayraktar tarzı oyunu yönlendirecek bir oyuncu bir santrofor ve bir orta saha alınmalıdır.Ali zorlu ve zafer gibi oyunculara para verecegimize alt yapıdaki oyunculara daha çok ağırlık ve şans vermeliyiz.

germencisse

Önce hoca işini çözmemiz lazım. Hoca için Kayserispor'un düşünmediği Cüneyt Dumlupınar yerli Villas Boas özelliklerine sahip bir isim. Düşünülür, anlaşma sağlanırsa senelik bir hoca değil uzun vadeli bir teknik direktör olur bizim için.

Karabudun

Antalya, pek yakında Mbilla için gelebilir hatta büyük ihtimal gelecek.

sadece55

Malesef bize gelmesine gerek yok kontraktı bitti. Bu arada mbilla bence süper ligte iş yapabilecek bir isim değil.

SametYılmaz55

Ertuğrul bir sal daa.ülkede başka topçu mu kalmadı ? bak yabanci sınırı da yok bu sene,uzak dur bizden gözünü seveyim

Mert

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 11 Haziran 2015, 01:06:06
Ertuğrul bir sal daa.ülkede başka topçu mu kalmadı ? bak yabanci sınırı da yok bu sene,uzak dur bizden gözünü seveyim

Harbiden ben de onu dicektim.Murat Yıldırımı aldın adam heba oldu tahayı da alırsan adam kaybolup gidecek.Tamam Samsunlusun baş tacı olabilirsin ama sal daa artık Ertuğrul hoca her sene birini koparıp gidiyosun.İnşallah Taha da Murat Yıldırımın düştüğü hataya düşmez.

Karabudun

Taha, Süper Lig'i kaldıramaz. Bu ligden gittiği an bittiği an demektir.

bayfa55

sadece55

Taha bence ofansif anlamda bu Ligi bile kaldıramıyor.Bu  sene savunmayı daha da güçlü tutmalıyız.