Kırmızı, beyaz akar kanımız... ( Kan verdik - 11 Ağustos pazartesi saat 14 )

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Ağustos 2008, 12:25:57

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

AlıntıSAMSUNLU TARAFTARLAR, BİR MİLYON İYİ İNSAN KAMPANYASI'NA KATILIP KAN VERDİ

Samsun M.Teoman Taş Samsunlular Derneği, Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Geçtiğimiz ocak ayında trafik kazasında hayatını kaybeden Samsunspor Taraftarlar Derneği üyesi Av. M. Teoman Taş'ın adını yaşatan arkadaşları önemli bir çalışmaya imza atarak Kızılay'a kan bağışında bulundu. Samsun M.Teoman Taş Samsunlular Derneği adı altında Samsunspor Yönetim Kurulu ile ortaklaşa düzenlenen kan bağışı programı Kızılay'ın Cumhuriyet Meydanı'ndaki otobüsünde gerçekleştirildi. Yaklaşık 50 kadar taraftar 'Bir Milyon İyi İnsan Aranıyor Kampanyası'na destek verdi.

Dernek Başkanı Av. Erdem Eynel, "Tribünlerde en çok söylediğimiz tezahürat; 'kırmızı beyaz akar kanımız'dır. Kızılay'ın bu anlamlı kampanyasına destek vermek ve Teoman arkadaşımızın ismini yadetmek amacıyla kan vermeye geldik. Kan bağışının sevabını, güzelliğini, yardım boyutunu, ihtiyaç durumunu, sağlığa faydasını uzun uzadıya anlatacak değiliz. Samsunspor taraftarları olarak, harekete tüm Samsunluları destek vermeye çağırıyoruz." dedi.

Ayrıca Eynel, dernek olarak kan bağışının yanında ilköğretim okullarına çeşitli kırtasiye yardımında bulunacaklarını vurguladı.

http://haberler.com/samsunlu-taraftarlar-bir-milyon-iyi-insan-haberi/

eLLis

Haftasonu olsaydı gelmeyi düşünüyordum.

Kanlar ne renk çıktı hocam  :)

ali ihsan

Dün kan verdik.Gerçekten güzel ve çok anlamlı bir organizasyondu.Kanımız elbette Kırmızı-Beyazdı. :P .Ayrıca değerli dostum Samsuni ilede 1 kaç saat olsada Samsunspor dolu bir muhabbet yapma fırsatı bulduk.Kızılayın kampanyası devam ediyor arkadaşlar,imkanı olanlar katılsınlar.Unutmayalım Dünyada yapılamayan tek ilaç kan.

celebi

mehmet yılmaz

Alıntı

Taraftar dediğin 'kanı' böyle akıtır !
11 Ağustos 2008 / 19:17
Teoman Taş Samsunsporlular Derneği üyeleri, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay'ın 'Bir Milyon İyi İnsan Aranıyor Kampanyası'na destek olmak isteyen Teoman Taş Samsunsporlular Derneği üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'na kurulan Türk Kızılayı Kan Otobüsü'nde kan bağışında bulundu.

Yaklaşık 50 dernek üyesinin katıldığı kan bağışında konuşan Dernek Başkanı Erdem Eynel, kan bağışının önemini bildiklerini, Türkiye'nin her yerinden kampanyaya destekler geldiğini söyledi. Taraftarlar olarak kampanyaya destek vermek için dernek üyeleriyle Kızılay'a başvurduklarını belirten Eynel, tüm taraftarlara kan bağışı yapmaları çağrısında bulundu.(iha)

http://haberexen.com/news_detail.php?id=3703

Evet, kanımız gerçekten de kırmızı-beyaz akıyor bizim. Kan grubumuz da 55 rh + imiş. :)

@ali ihsan55
kadim dostum, keşke daha çok muhabbet edebilseydik. S,Yurdun parasını İsmail Uyanık ödesinli hatıranı çok beğendim; belki bir gün bir yerlerde kullanabilirim. :)

AntZ

Hepinize helal olsun arkadaşlar, orda olamasamda gurur duydum. Samsunspor sizinle gurur duyuyor

istanbuldan

Orada bulunmayı çok isterdim. Daha önce Samsun Kan Merkezinde de çalışmış birisi olarak kana olan ihtiyacı bilen birisiyim. Bunada M. Teoman Taş Samsunlular Derneği olarak katılmamız çok sevindirici. İnşallah devamı da gelecektir. orada bulunanlardan Allah razı olsun. Sevgiler saygılar.