www.sbkforum.net

Başlatan CeLL-O, 22 Şubat 2009, 21:47:44

« önceki - sonraki »

Tufan

burak forumumuzda Almanyadan Fransadan Erzurumdan İstanbula Adanasına Antepine kadar ülkemizin 4 bir yanından sadece Samsunspor diyen abilerimiz kardeşlerimiz var. Yani gurbette büyüdüm Samsunspor bana uzaktı bir bahane olamaz.

Burak Eren

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Şubat 2009, 22:56:29
@B.Eren
Sen bizi anlıyorsun da biz seni anlayamıyoruz genç arkadaşım.
Samsunlulukla Samsunsporluluk bir bütündür bize göre, nasıl ki bir insanın iki dini olmazsa iki takımı da olmaz. Hayatımın aşkı Galatasaray demek yakışmamış, Allah hidayet versin!
Hayatımın aşkı Galatasaray'ın Samsun sevgisi her zaman önünde yer almıştır bütün mesajlarımda da yıllardır bunu belirtmişimdir.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Burak Eren - 22 Şubat 2009, 23:01:04
Hayatımın aşkı Galatasaray'ın Samsun sevgisi her zaman önünde yer almıştır bütün mesajlarımda da yıllardır bunu belirtmişimdir.

Samsun sevgisine tamam  amaaa  SAMSUNSPOR luluk önünde yer almamıs be burak bunu anlatamıyoz sana :-\

Burak Eren

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 22 Şubat 2009, 23:00:23
burak forumumuzda Almanyadan Fransadan Erzurumdan İstanbula Adanasına Antepine kadar ülkemizin 4 bir yanından sadece Samsunspor diyen abilerimiz kardeşlerimiz var. Yani gurbette büyüdüm Samsunspor bana uzaktı bir bahane olamaz.
Ben Samsun'dan uzaktım diye Samsunspor'u tutmamazlık gibi bir şey asla yapmadım. Bu foruma da önceden üye olmuştum ama üye nickimle girmek bugüne kısmet oldu. Devamıda mutlaka gelecektir. Benim hayalimde SBK için bir şeyler yapmak birincisi, Samsunspor veya diğer Samsun takımlarını da dahil edersek bir internet dergim projem var. Bu ileride mutlaka olacaktır. Ben buraya hizmet etmeyi seviyorum, adımın Samsunla eğer anılmasından da her zaman gurur duyacağım.

Sadece Samsunspor

Tamam beyler arkadaşımız işi gereği yapıyor bunları. Kimsenin işine karışma hakkımız yok. Ayrıca elinden geldiği kadar Samsun'a da yardım olmaya çalışıyor. Bizim yerel basından sonra bu arkadaşın Samsun sevgisinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum

Burak Eren

Derginin adı Galatasaray olmasına rağmen o sitede samsun'u desteklemek için Galatasaray'ı da 1000 defa karşıma aldım ve hala da alırım. Tanju Çolak gibi durumum oluştu ki bir anda bunu hiç istemem :)

Galatasaray'da yerin dibine girsin yeterki sizlere ve Samsunlulara bir şey olmasın. Samsunspor'un veya SBK'nın hatta diğer Samsun takımlarının başarısı beni başka diyarlara götürür, ölsemde gam yemem artık.

Mert

Tamam arkadaşım saol bizlerle konuştuğun için...

YaşarDoğu

22 Şubat 2009, 23:20:39 #37 Son düzenlenme: 22 Şubat 2009, 23:47:56 slymnbsrn
enkısa zamanda kedipatisi takımını ve ordaki görevini bırakman dileğiyle  ;)
seninle ilgili bi resmi paylasıyorum.

celebi

burak eren öncelikli olarak mantaliteni değiştir.yok değiştirmem dersen bir daha buraya girme yada sadece SAMSUNSPORLU ol.sbk forumunda da tamam basketbol konuşulacak elbette. ama biz SBK yı SAMSUNSPORLA özdeşleştiriyoruz ve içerde dışarda SBK yı deteklemeye giden ve içeride rakip taraftarlara YAŞAR DOĞUYU zindan eden yine biziz. çift takımlı basketbolseverler değil. ve bunun yanında ayhan şahenkte gslilerle dişe diş mücadele edende biziz. ona göre buradaki ve SAMSUNSPORLU arkadaşlar bu konuda hassaslar.

Burak Eren

Benim işim bu ben gazeteciyim günün birinde bir yerlere gelebilirsem bu çocuk samsun'lu idi derlerse bu benim için en büyük gurur olacak. Yarında SBk yı sonuna kadar destekleyeceğim.

celebi

Alıntı yapılan: Burak Eren - 22 Şubat 2009, 23:55:58
Benim işim bu ben gazeteciyim günün birinde bir yerlere gelebilirsem bu çocuk samsun'lu idi derlerse bu benim için en büyük gurur olacak. Yarında SBk yı sonuna kadar destekleyeceğim.

bence bu çocuk SAMSUNSPORLU desinler derim.

YaşarDoğu

Burak Eren

Alıntı yapılan: celebi - 22 Şubat 2009, 23:57:49
bence bu çocuk SAMSUNSPORLU desinler derim.
Derlerse büyük gurur ama siz Samsunspor'lular Samsunspor'lu görmediğiniz için öyle yazdım. Yoksa ben Samsunspor'luyum tabiki sizin kadar işin içinde değilim sizin kadar fanatiğim diyemem. Siz nasıl görüyorsunuz bilemem, saygı duyarım bütün görüşlere.

SBK'nın içinde sayılırım, projem var dergi ile ilgili bunu da başarmak istiyorum. SBK sevgim biraz daha fazla ayırmıyorum elbet takımları yanlış anlaşılmasın :)

celebi

Alıntı yapılan: Burak Eren - 23 Şubat 2009, 00:02:06
Derlerse büyük gurur ama siz Samsunspor'lular Samsunspor'lu görmediğiniz için öyle yazdım. Yoksa ben Samsunspor'luyum tabiki sizin kadar işin içinde değilim sizin kadar fanatiğim diyemem. Siz nasıl görüyorsunuz bilemem, saygı duyarım bütün görüşlere.

SBK'nın içinde sayılırım, projem var dergi ile ilgili bunu da başarmak istiyorum. SBK sevgim biraz daha fazla ayırmıyorum elbet takımları yanlış anlaşılmasın :)

gsli değilsin yani. sadece SAMSUNSPORLUSUN mu diyelim. yada takım tutumuyorum iyi basketseverim SBK lıyım mı diyorsun

red_white

gs yi bırakk berkay en güzel cevabı verir eskiden oda gs yide tutardı ama gs sbk maçında  bütün o geylerin hepsi ne güzelde oluyor Samsunada ......ması dedikten sonra ben nasıl tutmuşum dedi bu geyleri artık sadece Samsunluyum dedi orda sbk denmedi Samsun dendin eğer birazcık ar varsa zaten gss nin dersinnnn ama varsa