99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

Bugün ilk onbirde oynayacağını düşünüyorum. Ekigho gibi sende gol atacaksın angaraya..

GökhanÇağlar

Beklediğimden daha iyi hemen hemen her yüksek topu indirdi, kanatlardan çok top alamadı oynadıkça daha iyi olacaktır.

Dartagnan

İyisin hacı... Golün de üstüne iyi yattın.  Az çakal değilsin la :)

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuzey55

iyi hava topları aldı ve iyi servis etti.fiziği sağlam mücadele süper.golünü de attı...gollere devam...

lato

Üçkağıtçı olduğu kesin ;D Fiziğini iyi kullanıyor rakibe karşı. Bir kaç hafta geçsin hızlı kanatlarla çok can yakacak.

Uğur Yıldız

Bugün bende çok beğendim. Top indiriyor,servis yapıyor. Gayet de güçlü,fiziğini iyi kullanıyor. Ancak bugün özellikle ilk yarı
çok yalnız kaldı. Adnan ve Arif Şahin sahada toptan kaçarak,kaçak boksörler gibi davrandıklarından çok verimli değildi.
Takım 4-4-2'ye döndüğünde müthiş maç çıkardı. Böyle devam eder umarım. Bugün Lokman'a karşı böyle oynadı. Bakalım Ptt
liginin diğer çirkef stoperleriyle neler yaşayacak.

Özcan İNAN

Gerek fiziğini kullanmasıyla gerek hava toplarındaki üstünlüğüyle dün iyi bir maç çıkardı bence sağa sola iyi top servis edebiliyor beni tatmin etti inşallah daha faydalı olur ilerleyen zamanlarda...

Akyol

Ankaraspor'un 2 stoperiyle tek başına savaştı. Diri bir görüntü verdi, Ekigho ve Umar çok uzak oynadılar, indirdiği bir çok kafa topu bu yüzden rakibe gitti. Alıştıkça çok daha iyi olacağı kanaatindeyim..

cakir55

Takımı güzel pozisyonlara soktu, fiziğini iyi kullanıyor, ama bizim kanat oyuncuları çok uzak oynadı daha yakın oynamaları lazım Adilovic'e.

GökhanÇağlar

Şansın yok be hacı ne de güzel vurdun tavana doğru ama olmadı işte  :(

Dartagnan

ekigho olsaydı atardı  :/ (!)

Gorkem

vurduğun top gol olaydı keşke  :kafa:

lato

Sen fena değilsin de seninle birlikte ileriye pres yapacak iki tane daha adam lazım. Yakında yalnızlıktan kendini dağlara vurursun :(

80lerden

İkinci yarı yanına Abdülkadir geldi mi daha iyi olacaksın.

yirmiuc

Abdulkadir gelse de ikisi ayni anda oynamaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2