Samsunspor Kitabı - İletişim Yayınları ( hazırlık aşaması )

Başlatan m.yilmaz, 08 Eylül 2007, 14:57:36

« önceki - sonraki »

jean

olmasi gereken seyler bunlar avrupdakai takimlarin heposinin bu tur etkinlikleir var siradan takimlairn bile

HoliganSamSunLu

hayırlısı ile şimdiden emeği geçenlerden allah razı olsun

Yalnızca BİZ

29 Ağustos 2008, 01:41:23 #62 Son düzenlenme: 03 Eylül 2008, 12:19:18 Yalnýzca BÝZ
Emeği geçen herkese çok teşekkürler. DÖrt gözle bekliyoruz....

Samsuni kitap gelişmelerinden yoksul bırakıyorsun bizi...

ali ihsan

Bizi anlatan bir kitabın yeri kütüphanemin baş ucu olacaktır.Kasıma ne kaldı ki şurada ? Heyecanla bekliyoruz.

FaT1h

kitap ne durumda bilgisi olan varmı arkdaşlar ???

nomak55

tusubasa arkadaşım bizde bekkliyoruz heyecanla kasım a az kaldı

mehmet yılmaz

Kitabın ilgili editörler tarafından okunmaları bitti; çok olumlu şeyler söylendi, Samsunspor adına mutlu olduk.

Önümüzdeki ay tasarım işleri bitecek, kasım sonu ile ocak arasında piyasada olacak inşallah.

Ayrıca kitap için Samsun'da ve İstanbul'da birer tanıtım kokteyli düzenlemek niyetindeyiz. İmza günleri, gazete röportajları, yazılar vs. Yoğun bir promosyon dönemi planlıyoruz.

Gelişmeleri site üzerinden paylaşacağız zaten. Biz yazıları ve fotoğrafları gönderdik. Kapak arasına girmiş hali nasıl olacak bilmiyorum. Bu yüzden ben de nasıl bir şey olacağını merak ediyor ve en az sizler kadar sabırsızlıkla bekliyorum.

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Ağustos 2008, 15:21:54
Muhtemelen satılır...

Ankara'dan döndüm; kitabı teslim ettik. Benim söz söylemem çok doğru olmayabilir ama gerçekten güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Kasım-Ocak arasında piyasada olacak inşallah.

ilkl etapta alacagiz ona gore bize gonderirsin degil mi

Recep

21 Ekim 2008, 08:50:52 #68 Son düzenlenme: 21 Ekim 2008, 19:15:36 **KaR6**
çıktığı gün almak isteriz
sevgili Kar6 kardeşim bunun içinde formalar gibi bir organizasyon yaparsın dimi :) :)

@Recep Abim; bu foruma yazma yetkim yok oldugu için böyle cevap veriyorum;

Şakası bile kotu ;D bir daha herhangi bir organizasyonda asla ve kat'a yer almayacagım ;D he kitabı seve seve alacagım o ayrı ;)

mehmet yılmaz

@35ama55
eyvallah... Kitabı derleyen kişi benim ama benim kitabım demem, bu Samsunspor'un kitabı...

İstanbul Grubu

AlıntıAyrıca kitap için Samsun'da ve İstanbul'da birer tanıtım kokteyli düzenlemek niyetindeyiz. İmza günleri, gazete röportajları, yazılar vs. Yoğun bir promosyon dönemi planlıyoruz.

demiştim zaten. İstanbul'daki organizasyona hepiniz davetlisiniz. Pankart ve atkılarla gelebilirsiniz! Taraftarsız takım olmaz! Aynı şekilde Samsun'da yapılacak olana da buradaki arkadaşlarımız davetli olacaklar. Önce şu çıkış işlemlerini halledelim, irtibatta olacağız.

Yalnızca BİZ

kuzey55

geliriz elbet abi...samsunsporla ilgili ne olursa orda oluruz biz de...futbol,basketbol,hentbol,kokteyl ne olursa olsun :)

mehmet yılmaz

Kitabın piyasya çıkış tarihi netleşti; ocak ayı içinde inşallah okuyabileceksiniz.

Neden ocak olduğuna gelince;
Bize 2 sene önce söylenen tarih kasım 2008 idi ve biz de bütün çalışmalarımızı buna göre yapıp ağustos ayında yayınevine teslim ettik. Editörlerin kitabımızı çok beğendiklerini ifade edeyim öncelikle.

Ancak kitap piyasasında genel anlamda çok ciddi bir durgunluk var. Bunun da ötesinde biliyorsunuz, medyada, iletişimde bir konunun gündeminin olması çok önemlidir. Maalesef takımımız Süper Ligde değil, bizim gündeme en çok geldiğimiz dönem ise 20 Ocak'taki o meşum kaza. Bu nedenle ocak ayı yayınevinin planına daha uygundu.

Bizim için çok da fark etmez. Nihayetinde geç olsun ama temiz olsun. Dediğim gibi hem Samsun'da hem de İstanbul'da birer tanıtım gecesi yapacağız kitabımıza. Belki imza günü vs. de olabilir.

Size kitabın baskıta girecek halinin 'içerik' bölümünü vereyim. Hem fikir edinir hem de merak edebilirsiniz böylece.

Açıkçası ben de çok merak ediyorum :)

AlıntıKırmızı-Beyaz-Siyah
İletişim Yayınları
Derleyen: Mehmet YILMAZ

Sunuş
Mehmet YILMAZ

"Şehrin Futbolu/Sporu"

Samsun'da Futbol ( 1909-1965 )
Baki SARISAKAL

1960'lı Yıllarda Samsun Futbolu
Mehmet YILMAZ

"Vasattaki Yıllar; 1965-1985" 

Dalgaları Aşmak, Samsunspor'u Hatırlamak...
Tamer KORKMAZ

Samsunspor'un İlk On Sekiz Yılı
Mehmet YILMAZ

"Zirve, Rüya, Kaza; Menteşoğlu Dönemi"

Benim Samsunspor'um...
Fatih URAZ

Hasbi Menteşoğlu Dönemi; Kaçan Yalnızca Bir Şampiyonluk Değildi!
Mehmet YILMAZ

Tanju Çolak Röportajı - Yarım Kaldı Hep Bir Şeyler
Behram KILIÇ

"Bir Kişiyle Bu Kadar Olur; İsmail Uyanık"

İsmail Uyanık Röportajı - Tek Başına Direnen Adam
Salih ÇAKIR - Mehmet YILMAZ

Ertuğrul Sağlam Röportajı - Bir Gün Samsunspor'a Geri Döneceğim
Fatih VURAL

Celil Sağır Röportajı - Kimseye Benzemez Sen Bambaşkasın
Mehmet YILMAZ

Serkan Aykut Röportajı - En Güzel Gollerini Bizim İçin Attı
Hakkı YEŞİLYURT - Mehmet YILMAZ

"Biz Samsunsporluyuz..."

Samsunspor'u Tutmak
M. Teoman TAŞ

Deplasman Tribününden Basın Tribününe...
Hakkı YEŞİLYURT

Gurbette Samsunsporlu Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı!
Ahmet GÜRDAĞ

Bizim Çocuklar Bizim Tribünler
Mehmet YILMAZ

Hem Muhabir Hem Taraftardım
İbrahim CANBULAT

Bir Hidayete Erme Hikâyesi
Mehmet YILMAZ

"Türk Futbolunda Samsunspor"

Samsunluluk Bilincinin Oluşmasında Nüfus Hareketlerinin Yeri Ve Bunun Samsunspor'a Yansımaları
Doç. Dr. Cevdet YILMAZ

Bizi Bırakmayan Siyah Ya Da Talihsizliklerin Takımı
Mehmet YILMAZ

'Samsun'da Fenerli Olmak' Ya Da 'Arkayı Fenerlemek'
Alpaslan AKKUŞ

Üstelik Hala Yaşıyoruz!.. Ya Yaşamasaydık?
Cem DİZDAR

Akdeniz'den Ve Ulusal Medyadan Samsunspor'a Bakmak
Necati KOLA

Samsunspor Kimdir? Eserleri Nelerdir?
Tanıl BORA

Sorularla Samsunspor ve Samsun Sporu
Mehmet YILMAZ

beşnumara

abi yanlış hatırlamıyorsam samsunsporluluğuyla bildiğimiz aktörümüz POLAT BİLGİN'in de yazısı olacaktı kitapta yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ::)

Yalnızca BİZ