17- Anıl Dilaver

Başlatan AntZ, 03 Eylül 2011, 15:58:30

« önceki - sonraki »

masbene

şurda ismini görünce tekrar yazasım geliyor. MAL

YaşarDoğu

Gram üzülmedi , şaşkoloz , sarı kafa.

Sol Açık

Bence herifte yetenek var, ama kafa yok!

Artık yeterince yetenekli oyuncumuz olduğuna da göre, Anıl'a artık gerek yok!

kaptan 55

maç bitmiş,uzatmalara başlanacak neyin kafasını yaşayıp o hareketi yapıyorsun anlamak mümkün değil,bu kadar sorumsuz olunmaz.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: uçarlı - 12 Ocak 2012, 11:07:45
anılla anlaşmayı pes edebiliyorlarsa ne ala

Pes mi  :)  :kanka:

ercan0655

:x(( kızarması kötü oldu tecrübe kazandırıp göndeririz cincon'a bize faydası o olur  :-\

özkan

geldiğinden beri yaptığın tek iyi iş kırmızı kart görmekti.Minimum iki hafta yoksun , oh..

Ertuğrul Sağlam

Arkandan bas bas bagirdim birak adami gitsin kartin var kart goreceksin diye ama sen bilerek kart gorup resmen takimi sattin iyikide sattin yoksa senle turu gecemezdik.

##kdc##

Bu adamı hoca çıkartmaz, kart görse de atılsa oyundan demiştim keşke başka bişi dileseydim o an  :o

sadece55

İçki içerken görüldüğü için yönetim tarafından para cezasına çarptırılmış..Cin olmadan adam çarpan seneye 3.Lige doğru gidecek basit kiralığımızzzz...

fanatik samsunsporlu

topladılar artistleri takıma

kamuri

sanki petkoviç gittikten sonra senden bişeyler olacak gibi bunun ilk sinyallerini manisa maçında çok az süre almana rağmen verdin gibi vurduğun şut gol olsa mükemmel olacaktı

ahmetsefa55

ah ulan ah be bir kere de şans bizim yanımızda olsun , vurduğumuz gol olsun  :(

edmontdante

vuruş süperdi gol olmaması şanssızlık.Ama bu vuruştan önce sağda yakaladığı topta topu götürmek yerine  hareket yapacağı pozisyonu araması daha hareketi yapmadan tahmin ettiğimiz durumdu.Kafasında sadece varyete var

GökhanÇağlar

o şut gol olsa yıllarca unutulmazdı,son 20 dk düşünülebilir bence.yeteneği var ama şahsi oynuyor.